Nieuws
Scholier gewond bij steekpartij Amsterdam-Zuidoost

De leerling van de Openbare Scholengemeenschap Bijlmer had eerder op de dag ruzie gekregen met twee andere leerlingen. Zij sloegen hem na lestijd in de nabijgelegen bushalte in elkaar en staken hem meerdere malen. De jongen kon de school nog zelf binnenstrompelen.
De daders zijn bekend, maar nog niet aangehouden door de politie. Eerder deze maand werd ook al een 16-jarige leerling van een ROC in Amsterdam-West op het schoolplein doodgestoken door een 14-jarige medeleerling, na een ruzie over het gooien van een pen.
Met dank aan Tankiej, Spekkiemonster, Bennootje, KlapMongeaul, Parkinson_XTC en Dr-Kill-Phil-Bill voor de submit.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
En ik zag dat het goed was.
Raise your bets!
Het gaat weer lekker op de scholen; niet praten maar steken!!!
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
Misschien een rare gedachte maar met het OV kun je redelijk snel weg komen?
Of krijg je dat niet in je stomme niet grappige hoofd?
Naiefje foto
ze waren verstopt in de bosjes met camera,snelheid meten....
(serieus)
fotofoto
Te gek voor woorden!!! foto
waar wacht men op?
Een schriftelijke uitnodiging in drievoud?
Tot ze zich zelf komen aangeven,op een presenteer blaadje?
Hallo! welke afslag heb ik gemist,ik ben in deze rechtstaat helemaal de weg kwijt foto
Jij bent te dom om te poepen!
Denk eens na , droplul.
mart.s is duidelijk een kansloze agent in opleiding foto
Your point?
"Daar gaan we gewoon even gezellig thee mee drinken, en ze een welgemeende 'foei' toeschuiven"
ɹǝıɥ ɥɔız ʇpuıʌǝq n
je posts slaan totaal nergens op foto hoezo mag niemand kritiek hebben op de politie foto
ben je getrouwd met een agente (of agent foto )
mij is geleerd dat een stikstof narcose meteen verdween als je weer ging opsijgen maar blijkbaar zit er bij jou nog een restje, meteen gaan schelden ,dat hoeft toch niet, wat een omgangsvorm
En let op: Het is een verrijking!
Ik heb al 10 jaar een succesvolle duikschool.
Ik heb geen politieagent(e) in de familie of in de vriendengroep.
En soms ben ik het ook niet eens met het beleid van de blauwe arm der wet.
Maar je stigmatiserende kul opmerking is gewoon flauwekul.
Pas als je inziet hoe dom je opmerking is/was praten wij verder.
Nee ik zeg het maar gewoon: Alle paupers in het gesticht!
zogenaamd er zijn meer agenten,de een is bezig met misdaad en de ander met boetes, maar laten we eerlijk zijn...wanneer ben jij trots geworden op de politie!!
het enige wat ze goed doen is boetes uitdelen en voor de rest!! ze pakken niemand op!,komen de meeste mensen gewoon weg met hun misdaden fotofoto
vergelijk alleen opgeloste misdaden van politie met de rest van Europa... foto
foto
dat was dus een voorbeeld, een statement zeg maar....dat jij dat niet kan begrijpen foto
(serieuze vraagje: houdt jou bedrijf nou net een kopje boven water foto (duiker begrijp je het foto)
Of zou Job blijer zijn met deze theepot?
Zowel in hun priveleven, opleidingen en in hun vrije tijd.
Volgens de allochtonen zijn wij de de schuldigen, en is dit een soort van aandachttrekkerij om hun "problemen" onder de aandacht te brengen.
In mijn mening zijn de allochtonen het probleem zelf, en zij maken er problemen van dat ze het zo slecht in Nederland hebben met alles erom heen.
Al eens gedacht aan een enkeltje zandbak dan, of je heil ergens anders zoeken waar ze het beter hebben dan bij de ongelovige varkenseters en respectlozen!
-Als je Kashmir (LedZep) draait, en hij begint erover dat het een slechte cover van Puff Daddy is, mag je hem een doodschop verkopen...-
een enkeltje naar herkomstland zal zeker niet meer gebeuren want dat is niet haalbaar (op alle fronten),ik denk dat nederland gewoon wat agenten moet halen van marokko en suriname enz...om te laten zien hoe een agent zich moet gedragen (op sommige fronten dan)
als je middelvinger opsteekt naar een agent in marokko... fotofoto
(heb ik ook nooit gezien....door de respect die een agent afdwingt)
die hebben het nog te druk met de ajax supporters die "jaakke rot op scandeerden"
kutland hier
Probeer de discussie te winnen zonder daar op door te zeiken.
( Ja, ik ben wel agent foto )
Liebling, ich habe die Kinder gefickt !
Ich werde immer wissen wer dich letzten Sommer gefickt hat !
www.catsthatlooklikehitler.com
Ik vind dat de politie veel meer bevoegdheden mogen hebben, wapenstok en vuurwapen gericht gebruiken mocht het nodig zijn.
En zeker niet zoals een burgemeester uit 020 alleen maar op de thee gaan, come on, gooi die oogkleppen een keer van je harses Job, en tief die aandelen Pickwick in de vuilverbranding!
-Als je Kashmir (LedZep) draait, en hij begint erover dat het een slechte cover van Puff Daddy is, mag je hem een doodschop verkopen...-
Ze gedragen zich maar of rotten lekker op, niks agenten halen uit Suriname of Marokko.
Nu lijkt het meer op steek neer city, gewoon belachelijk.
Misschien is het iets voor een goed lopende show, we volgen een klas leerlingen en kijken hoeveel het eindexamen doen en inplaats van eruit stemmen, steken ze mekaar overhoop, is weer eens wat anders.
Heb er gewoon geen woorden voor
ze zijn hier geboren,het zijn nederlanders en dus is het een probleem voor nederland KLAAR.PUNT er is geen discussie hier verder meer over
want ze willen wel de afval (hangjongeren,kansloze) terug sturen maar degene die studeren en wel wat bereiken (nederland verdiend er wat aan) mogen in nederland blijven...
(zo denkt marokko erover (vast antillen,suriname en turkije enz enz erover...en in mijn ogen is het erg logisch!!)
wie gaat wat betalen foto nou goed dan blijf je toch lekker onveilig in je buurt rondlopen foto en agenten zien als een man die je een boete kan geven omdat je te hard rijdt foto
Aan jouw reacties te lezen ben ik blij dat ik geen deel uitmaak van jouw "vriendengroep"..want van bekakte types die blasé lopen te doen over een eigen bedrijf hou ik al helemaal niet.
Zoals al eerder gezegd; tegenwoordig heeft een groot deel van de Nederlandse bevolking een eigen bedrijf, so what's you'r point?
geen dubbel paspoort? deporteren naar dde duinen,kuiltje graven schot in de nek toedekken en probleem opgelosd
-Als je Kashmir (LedZep) draait, en hij begint erover dat het een slechte cover van Puff Daddy is, mag je hem een doodschop verkopen...-
mart s. is daar ook een van foto
Als mijn opmerking nu op niets gebaseerd zou zijn... foto
ɹǝıɥ ɥɔız ʇpuıʌǝq n
Maargoed de agenten moeten echt anders op gaan treden tegen dit soort lui.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken