Heb je een boekenbon in de la liggen van je laatste verjaardag? Bewaar deze dan goed, want over niet al te lange tijd ligt het boek van De Gouden Kooi negerin Natasia in de Ako. De milf die tien maanden in de villa woonde is druk aan het schrijven aan haar debuut. Hierin zal ze eerlijk vertellen wat er allemaal echt en allemaal nep was in het voormalige Talpa en huidige RTL-programma.
Of de 33-jarige Surinaamse schone echter rijk wordt van de onvermijdelijke bestseller is nog maar de vraag. Natasia heeft een wurgcontract getekend met Talpa die haar verbiedt uit de school te klappen in een boek. Maar liefst 50.000 euro boete kan haar dit geintje kosten. Dat geld heeft ze niet, want ze verliet vrijwillig het huis binnen 12 maanden en kreeg haar inzet van 10.000 euro niet terug. Bovendien is ze in haar afwezigheid beroofd door haar vriend. Natasia is echter niet onder de indruk van het dreigement van John de Mol. "Tien maanden Gouden Kooi, dát is pas eng", aldus de zwarte diva.
Met Natasia wil John de Mol geen ruzie krijgen, getuige het onderstaande fragment.
De nieuwswaarde zit hem vooral in het feit dat ze blijkt te kunnen schrijven. Nou ja, ze kan verschillende reeksen letters achter elkaar plaatsen. We moeten natuurlijk maar zien wat het is.
Gesteld dat het werkje niet gewoon door een ghost writer in elkaar is gezet, dat spreekt.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
Hou toch eens op met die Gouden Kooi sponsoring op de frontpage. Zo geef je die trut ook alleen maar wat ze wilt: AANDACHT, met die lelijke kop van d'r.
Op maandag 3 september 2007 @ 20:53 schreef Ferdo het volgende: De nieuwswaarde zit hem vooral in het feit dat ze blijkt te kunnen schrijven. Nou ja, ze kan verschillende reeksen letters achter elkaar plaatsen. We moeten natuurlijk maar zien wat het is.
Gesteld dat het werkje niet gewoon door een ghost writer in elkaar is gezet, dat spreekt.
Je hebt je net aangemeld voor een review van het boek zie ik foto
De grap is natuurlijk dat meneer de Mol niet dreigt, maar gewoon een contract heeft waar ze zich aan dient te houden. Dat boek zal dus hoogstwaarschijnlijk nooit in de handel komen te liggen foto
Lekker boeiend boek zal dat worden. Maar er zal vast wel een uitgever zijn die de boete voor haar betaald.
Er zitten wel een paar lelijke schrijffouten in het artikel: "milf" en "diva"? En wat heeft die enge vent op de foto met dit bericht te maken?
In those days spirits were brave, the stakes were high, men were real men, women were real women and small furry creatures from Alpha Centauri were real small furry creatures from Alpha Centauri.
Op maandag 3 september 2007 @ 20:47 schreef webextreme.nl het volgende: straks een claim van 50K en net berooft van al haar centen.. hoe dom kan ze zijn foto
* spone mompelt iets over kale kip...
Bovendien, wanneer dat boek wel verkoopt kan ze daar wel een en ander mee betalen foto
Op maandag 3 september 2007 @ 20:54 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Je hebt je net aangemeld voor een review van het boek zie ik foto
Ik wil zelfs een heleboel exemplaren van dit meesterwerk reviewen. Een boekverbranding waarbij slechts één boek wordt gebruikt geeft namelijk geen betrouwbaar beeld van de ontvlambaarheid van dit literaire hoogstandje.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
Op maandag 3 september 2007 @ 21:15 schreef teckeltje het volgende: Bericht klopt voor geen meter. Ze verliet niet vrijwillig de Gouden kooi maar werd eruit gestemd en kreeg daardoor wel haar inleg terug.
Die kreeg je toch alleen terug als je minstens een jaar in die inrichting hebt gezeten? foto
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
tja... je kan het je ook eerder bedenken: wie schrijft, die blijft! (overeenkomstig: wie op tv (be)leeft, geen seconde kleeft) knap als ze een uitgeversvoorschot weet te bemachtigen, nog knapper al ze bewerkstelligt dat het gelezen wordt (verkochte aantallen boeken zeggen net zo weinig als kijkerspercentages), en nog knapper als ze iets kan bewegen met haar zinnen, maar gezien deze reacties: genoeg (maar niet over naar huis te schrijven), hihi.
MILF?!?!? Hahahaha wil degene die dat heeft opgeschreven graag even opstaan en voor eeuwig en altijd aan de schandpaal staan?? Dit kan je niet menen!!!
Ik ben eerlijk gezegd wel nebieuwd wat er allemaal achter de schermen geregeld wordt. Wat is er echt en wat is er geregiseerd. Dus kom maar op met dat boek of d esmanevatting foto
Op maandag 3 september 2007 @ 22:07 schreef viZion het volgende: Lol 20 reacties met commentaar op het woord milf, sunchaser ik hoop serieus voor je dat het een geintje was foto
50.000 euro boete kan haar dit geintje kosten. Dat geld heeft ze niet, want ze verliet vrijwillig het huis binnen 12 maanden en kreeg haar inzet van 10.000 euro niet terug.
"lief dagboek, vandaag had ik weer rusie met jaap. ik snap hem niet, ik snap hem niet, ik snap hem niet. z'n moeder! z'n moeder! klootzak, ik snap hem niet, klootzak. en toen ging ik slapen"
Who cares? Waarom zou je in godsnaam de ins en outs willen weten van een programma dat geen hond heeft gezien? Talpa is DOOD, en dat is maar goed ook. Nou lekker laten rusten.
Er wordt in deze submit gedaan alsof het een FEIT is dat haar ex, Wilgo, haar bestolen heeft, terwijl we alleen haar mening daarover gehoord hebben. Best wel slordig om dat zo te vermelden.
Hahahaha, dus ze is nog dommer dan ze overkomt in de Gouden Kooi zelf, want als je iemand niet tegen je wil hebben in die wereld is het John de Mol wel. Hij kan je gewetensloos gewoon kaal plukken, zij begrijpt echt niks of wel.
Water cooling is like unprotected sex.. one spill and you\'re #&%¤%\"/!)#() up!
Het woord "neger" (m/v) is al sinds 1986 érg fout.
Maar in de combinatie "Natasja" en "Gouden Kooi Negerin" zéér geslaagd!
Met mijn nederige excuses richting de goede gekleurde medelanders... Misschien kunnen júllie nog een beetje invloed uitoefenen om het soort coloured trash à la Natasja te laten zwijgen? Als wij Nederlanders het doen, heet het discriminatie...
Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
Dat wijf moet niet zeiken, ze is er vrijwillig in gegaan ondanks veel kritiek van de buitenwereld. Goed, dat het zo'n slecht programma zou zijn had niemand verwacht maar niet achteraf gaan klagen.
Mag het leiden dat de waarheid omtrend dit soort programma's nu eens op tafel komt. Vondt dat mokkel niets anders dan een vervelend rotwijf, maar vindt dit wel een goede move.
En als ze de gouden kooi zo eng vond, waarom is ze dr aan begonnen...
wat een vislip foto
-geen browserverneukende links in je sig graag-
Die onderste foto lijkt ze net alien
foto
De Paris Hilton van Nederland (behalve de roem, de geld,etc....)
Well polish my nuts and serve me a milkshake.
A-one and a-two and a-chicka booma chick!
hahaha dat ze kan schrijven foto
boek word toch niet verkocht foto
Gesteld dat het werkje niet gewoon door een ghost writer in elkaar is gezet, dat spreekt.
Hou toch eens op met die Gouden Kooi sponsoring op de frontpage. Zo geef je die trut ook alleen maar wat ze wilt: AANDACHT, met die lelijke kop van d'r.
Er zitten wel een paar lelijke schrijffouten in het artikel: "milf" en "diva"? En wat heeft die enge vent op de foto met dit bericht te maken?
Ok wel een beetje overdreven maar goed.
Bovendien, wanneer dat boek wel verkoopt kan ze daar wel een en ander mee betalen foto
Kutwijf.
Nieuwe defenitie van milf: mother i like to forget...
Ze verliet niet vrijwillig de Gouden kooi maar werd eruit gestemd en kreeg daardoor wel haar inleg terug.
knap als ze een uitgeversvoorschot weet te bemachtigen, nog knapper al ze bewerkstelligt dat het gelezen wordt (verkochte aantallen boeken zeggen net zo weinig als kijkerspercentages), en nog knapper als ze iets kan bewegen met haar zinnen, maar gezien deze reacties: genoeg (maar niet over naar huis te schrijven), hihi.
blutec
Allemaal van de gouden kooi geleerd. foto
IK SNAP JOU NIETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
IK SNAP JOU NIETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!
IK SNAP MEZELLUFFF NIETTTTTTTTTTTTTTTTTTT !!!!!!
Onvergetelijk:
http://www.youtube.com/watch?v=Zbmg-cbDf2E
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Echt een kut bokito foto
niet dat het boeit want die vent van dr heeft t toch al gejat hahaha
Hysterisch tyfuswijf foto
BURNNNNN BITCH BURN!!! fotofotofotofotofoto
Houw op! Houw op! Houw op! Houw op! Houw op! Houw op! Houw op!
Kijk naar jezeluf! Kijk naar jezeluf! Kijk naar jezeluf! Kijk naar jezeluf!
Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee! Nee!
Waarom zou je in godsnaam de ins en outs willen weten van een programma dat geen hond heeft gezien? Talpa is DOOD, en dat is maar goed ook. Nou lekker laten rusten.
Schrale rukker. foto
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Maar in de combinatie "Natasja" en "Gouden Kooi Negerin" zéér geslaagd!
Met mijn nederige excuses richting de goede gekleurde medelanders... Misschien kunnen júllie nog een beetje invloed uitoefenen om het soort coloured trash à la Natasja te laten zwijgen? Als wij Nederlanders het doen, heet het discriminatie...
foto ik vind de geit van de buurman nog mooier!
Wat een eng kutwijf zeg.. braak.....
Zijn er echt mesnen die dit een heel programma (ik neem aan: 45 minuten?) volhouden?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken