Nieuws
'Boer zoekt vrouw' alom succesvol

Tijdens de laatste uitzending werd duidelijk dat alleen boer Jochum en zijn Marieke uit elkaar zijn gegaan. Boer Hans woont zelfs al samen met zijn Anneke. De vrijgezelle boeren stelden zich op 14 mei voor aan de kijker, waarna een speeddate en een nadere kennismaking volgden.
Na een logeerweek op de boerderij kozen de kandidaten elk een vrouw waarmee ze een lang weekend een stedentrip mochten maken. Ook enkele boeren die van presentatrice Yvon Jaspers een tas vol brieven van aanstaande boerinnen kregen, maar verder niet werden gevolgd door de camera's, zijn succesvol gekoppeld.

"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Twee boeren uit elke aflevering mogen naar het grote 'Boer zoekt vrouw'-feest op 2 december in Nijkerk. Inmiddels hebben zich al veel meer dan duizend boeren aangemeld.
Op naar een derde seizoen van 'Boer zoekt vrouw' in 2007! foto
Binnenkort hebben wij boer zoekt vrouw studentenfeest in Venlo! Dat boer zijn gaat me wel lukken, maar ga ik die vrouw nou vandaan toveren??? Deelnemers gezocht!!!
fotofoto
Het is een aansprekend onderwerp voor een ieder. En iedereen kan zich een beetje inleven.
De personen in kwestie worden ook "als gewone mensen" en menselijk in beeld gebracht zonder al te veel invloed van zaken van buitenaf. Beetje emo-tv doet ook wonderen.
"ik zoek een autootje om boodschappen mee te doen in het dorp, is een bugatti veyron snel genoeg?"
Man Bijt Hond vergeten? foto
Er zit een knop op je TV....
TV-omroepen bedenken tegenwoordig trouwens geen formats, het zijn altijd productiehuizen die dit doen (soms wel met een erg nauwkeurig omschreven opdracht).
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken