Nieuws
CPB: Economie draait op volle toeren

Het kabinet zal deze voorspellingen gebruiken voor het opstellen van de Miljoenennota. Minister Gerrit Zalm van Financiën gaat hiermee een van zijn belangrijkste doelstellingen halen: voor het eerst in zes jaar zal er een overschot op de begroting zijn. Hoe groot dit overschot zal zijn, is nog niet duidelijk.
De groeicijfers liggen een kwart procentpunt hoger dan het CPB verwachtte in juni. Ook andere cijfers tonen aan dat het goed gaat met de economie. Het CPB verwacht dat de werkloosheid binnen een jaar met 15 procent zal dalen. Burgers zullen de aantrekkende economie ook in de portemonnee merken. De koopkracht neemt volgend jaar namelijk aanzienlijk toe. In juni rekende het CPB op een koopkrachttoename van een half procent, nu voorspelt het CPB een toename van 1 procent.
De economische groei zal volgend jaar niet alleen gedragen worden door een hogere export, maar ook door meer binnenlandse consumptie. Daarbij zal de binnenlandse vraag aangewakkerd worden door een belastingverlaging van 1,2 miljard euro die het kabinet aangekondigd heeft. Daabij komt er extra geld voor gezinnen met kinderen, omdat de kinderbijslag wordt verhoogd en de kinderopvang goedkoper wordt gemaakt.

Eerdere economische groei-cijfers van het CBS
En daarna mag de VVD weer met het CDA opdraven om het weer goed te maken..
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
Dan de staatschuld beetje minder maken...ken niet allemaal in 4 jaar natuurlijk he. Ik ga voor de PVDA fotofotofoto ...moet je es zien hoe goed het de komende 4 jaar gaat, gaat nu eindelijk es een keertje goed komen...Go PVDA fotofotofotofotofotofoto
Overigens wijd ik aan geen enkel kabinet/partij de slechte economie vanaf 2001.
Meer geld + de ikea gids.
foto
We mogen dan wel een hard kabinetsbeleid hebben, van mij mag het door blijven gaan.
http://www.esnips.com/web/FOKMuzikantenMegaSong
http://www.youtube.com/user/FlyingVee
http://www.esnips.com/doc(...)iek-30-06-2009mpdrie
Verdiep je eens in dit soort materie en ontdek dat ze er (bijna) geen invloed op hebben.
Zijn ze lekker vroeg mee nu mijn oudste 18 word.
Laten ze de kinderbijslag maar gewoon afschaffen en pas "helpen" na hun 18de,kost wat studerende kinderen.
Dacht je van schoenen maatje 45,
ziektekosten,volle mep
Ook eten pubers van 18 onwijs veel foto
Waren ze hiervoor nog tevreden met een Happymeal,
nu moeten we al wokken.
Economie beter?
Niet in mijn knip hoor !
Uiteraard krijgen de rechtse partijen deze ondankbare taak met een lege portemonnee en een joelende linkse oppositie die tegen als die 'onnodig strenge' bezuinigingsmaatregelen is......
Zo doorzichtig....
Hopelijk zien veel mensen aan wie ze het "zoet" nu te danken hebben en zien we dat terug in het stemgedrag, in plaats van je aow en hypotheekrente afstaan aan de PvdA straks, terwijl we veel geld doneren aan de Palestijnen en andere "ontwikkelingsgebieden"
Jij kiest daar zelf voor, ik ga toch niet lopen zeiken dat mijn BMW te veel benzine verbruikt, wat de overheid maar moet ophoesten dan?
Alsof er nog niet genoeg mensen op deze wereld zijn.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
De economie mag dan zgn 'op volle toeren' lopen, maar je ziet toch dat de groei nu alweer afzwakt.
Als je op die PDF link in het artikel klikt, zie je op pag. 5 dat de consumptieve bestedingen door huishoudens juist zijn afgenomen met 0,5 %.
Alleen de overheid geeft meer uit (+7,2%)
Blijkbaar gaat het nu toch wat beter dan anders.
En de verhalen dat er meer mensen onder de armoedegrens leven zijn ook BS, het aantal mensen onder de armoedegrens is gedaald onder Balkenende 2 (en 3).
Ik heb een redelijk goede baan maar moet de dubbeltjes al omdraaien. Die verrote zorgverzekering kost al bijna 10% van mijn salaris en dan de rest nog...
We zien nu inderdaad dat het weer de goede kant op gaat met de Nederlandse economie.
Maar wat was de reden dat de wereldeconomie vanaf 2001 verzwakte dat was niet omdat het zo slecht ging neej door aanslagen en de dreiging van terreur en de speculanten over olieprijzen.
Nu de wereldeconomie weer aantrekt overal en dus in Nederland ook komt het ineens door het harde kabinetsbeleid van de afgelopen jaren foto
Zalm met zn privatiseringsplannen zet Nederland gewoon in de uitverkoop, en heeft daar behoorlijk wat gelden uit ontvangen, en dus het begrotingstekort heeft weten terug te dringen.
Maar eenmaal verkocht en er eenmalige winst uit hebben gemaakt in Nederland weer minder waard geworden.
Dus een volgend rechts kabinet zou Schiphol verkopen en denk niet dat dat het beste is net zoals andere zaken.
Vind dat nu links een keer haar vleugels over ons moet laten vallen en ik stem
SP.
Nederland moet weer socialer worden en Verdonk moet oppoepen foto
Ze hebben aan het begin van de recessie, toen deze dus al reeds begonnen was, valse informatie aan het volk verstrekt. Ze hebben de recessie dus geruime tijd ontkent.
Wat een timing, om nu met dit soort geluiden naar buiten te komen. Geweldig, dat hadden we helemaal niet verwacht zeg, zo tegen de verkiezingstijd foto
Laten we hopen dat dit kabinet hun beleid kan voortzetten in een volgende kabinetsperiode (de 4e alweer foto ). Dan maken we het ook een keer mee dat de economie in elkaar stort tijdens een regeerperiode van centrumrechts. Ben benieuwd op wie ze dán weer de schuld gaan steken foto
De pot verwijt de ketel.......
Lekker doorgassen met die uitbuiteconomie foto
M.a.w. ik merk er niks van.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Nog steeds heeft niet iedereen werk.
We zitten wel met dubbele premies opgezadeld waardoor de kinderen het huis uit moeten.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken