Jodenhaat in Frankrijk neemt toe
Het aantal antisemitische incidenten in Frankrijk is vorig jaar toegenomen met 58 procent. Er vielen vier doden. Er is sprake van een "jaar van geweld zonder precedent".
Dat staat in een jaarverslag dat de joodse organisatie SPCJ woensdag heeft gepresenteerd aan premier Jean-Marc Ayrault, aldus Franse media. Op de aanslagen tegen een joodse school in Toulouse en op een kosjere supermarkt in Sarcelles volgden telkens nieuwe golven van geweldsincidenten.
Er zijn in 2012 in totaal 614 antisemitische handelingen geturfd, tegen 389 in 2011. Volgens de joodse koepelorganisatie CRIF schaden de incidenten het imago van Frankrijk, traditioneel het land van de mensenrechten en de bescherming van de minderheden. De opkomst van het antisemitisme moet dan ook onderwerp worden van een "nationaal politiek debat".
Bij de aanval op de school in Toulouse op 19 maart doodde Mohamed Merah drie kinderen en een ouder.
[ Bericht gewijzigd door rogier21 op woensdag 20 februari 2013 @ 14:45 ]
Slouches towards Bethlehem to be born?
Edit. Als het westen slim is wachten ze niet te lang. Nu hebben ze wapentechnisch nog een voorsprong
nl.wikipedia.org/wiki/Kaderverdrag_inzake_de_bescherming_van_nationale_minderheden
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Talmoed:
Wij zijn het uitverkoren volk en we willen niets met de anderen te maken hebben. Negeer de anderen want ze zijn onze aandacht niet waard.
Koran:
Wij zijn de soldaten van Allah en moeten de wereld veroveren. Vermoord alle niet-moslims waar je ze maar kunt vinden of maak ze tot slaaf.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
En DAT is dus het probleem met de wereldgodsdiensten. Iedereen meent de waarheidsmonopolie te bezitten (zelfs als ze dezelfde godsdienst aanhangen maar dan in een subtiel verschillende variant) wat dagelijks zorgt voor problemen, segregatie, discriminatie, onbegrip, geweld en zelfs moord.
Vind je het dan gek dat mensen vraagtekens stellen bij godsdiensten en hun aanhangers?
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Ik zal je de historische contect geven:
De profeet Mohammed predikte in Mekka op vreedzame manier de islam.
Er was weinig interesse voor.
Er waren namelijk al veel religies in Mekka.
In Mekka was er godsdienst-vrijheid.
Alle religies hadden een beeldje / symbool in de zwarte kubus, de Ka'aba.
Er werd voorgesteld dat Mohammed ook vertegenwoordigd zou worden in de Ka'aba. Dat wilde hij niet.
Mohammed wilde alle religies verbieden behalve islam.
Mohammed werd de stad uitgelachen.
Mohammed ging naar Medina.
Dat was een Joodse stad.
Mohammed werd opgevangen door de Joden, omdat hij net als de Joden geloofde dat er maar 1 God was.
Mohammed besloot dat als niemand wilde luisteren, dat ze dan maar moesten voelen.
Mohammed richtte een leger op.
Een leger van jihadi's.
Het leger ging de karavanen van Mekka overvallen.
Wie jihadi werd, kreeg goud en vrouwen.
De Joden wilden Mohammed uit Medina hebben.
Dus Mohammed liet de Joodse mannen in Medina en 1 lelijke vrouwe executeren op het stadsplein.
Mohammed ging na de verovering van Medina door het met veroveren van Saudi-Arabie. Eerst werden 70 dorpjes vernietigd om Medina heen.
Mohammed ging 's ochtends met zijn jihadi's bij een willekeurig dorp wachten totdat de zon opkwam. Als er niet werd opgeroepen tot het ochtendgebed dan werden de mannen vermoord en de vrouwen meegenomen.
In Medina kwam er een koraal met gevangen genomen vrouwen.
Deze vriouwen mochten geen hoofddoek dragen.
Vrouwen zonder hoofddoek waren voor algemeen gebruik
en mochten door de jihadi's worden verkracht.
Ten slotten werd Mekka zonder slag ingenomen door Mohammed.
Mohammed had nu Saudi-Arabie veroverd.
Mohammed schreef brieven naar 7 koningen om Saudi-Arabie.
Onder andere Iran en Byzantium.
In de brief stond dat de moslims de wereld gingen veroveren
en dat wie niet moslim wilde worden, dood moest.
Mohammed ging dood.
De Koran werd geschreven en de jihad bevelen van Mohammed
kwamen in de Koran terecht.
En dat terwijl wij onze wang toekeren en vriendelijk blijven. Moslims mogen hier vrijwel onbeperkt gebedshuizen bouwen en tot gebed oproepen via de welbekende minaretten, terwijl in moslim landen het de christenen en joden ongelofelijk moeilijk gemaakt wordt openlijk hun geloof te belijden.
Áls je dan in Nederland vrij wil zijn als Moslim, zorg er dan ook voor dat het andersom ook mogelijk is. Denk dat de meeste mensen dit het heikele punt vinden. Er wordt met twee maten gemeten.
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Als je met 1,8 miljard mensen het hoofd gaat bieden aan de gevestigde orde lukt het je echt wel een revolutie teweeg te brengen. De apathie van die groep is dus ook het probleem.
Maar vergeet niet dat dit mijn mening is he
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Je ziet gewoon niet in hoe kortzichtig dat antwoord is. Schattig.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Wat is hij dan wel?
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Het heeft eerder te maken met de landen waar dit soort mensen zich huisvesten.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
En zij die dit verdoezelen zijn medeplichtig.
En het klopt, dit staat in de hadith.
Mohammed was verbannen uit mekka (heilige stad) en zijn eerste volgelingen werden gemarteld en afgeslacht.
Pas na 13 jaar komt er een vers dat groen licht geeft om te vechten en dus te doden in tijden van oorlog. Niet te vergeten een hele waslijst van restricties en verantwoordelijkheden.
Kaarte de Dresden tragedie aan om de zwakte in je eigen accusaties richting mohammed te verhelderen. Je zienswijze over de bevrijding van de geallieerden als vriendelijk en menslievend blijkt niet te zijn aangetast door deze enorme balk.
Tegelijkertijd ben je zo gefocust op het gebruik van het woord "afslachten" in een vijandige en door tiranen geheersde tijd. Een zachtere spreekwijze zou teniet doen aan de situatie zoals men die toen onderging.
Verder vind ik het onzinnig om een discussie te voeren over het gebruik van een bepaald woord als men bekend is met de complete context.
Waarom wil je trouwens per se een dergelijke moordlustige passage goedpraten? Je kunt toch net zo goed moslim zijn zonder voorstander van genocide te zijn?
Elke geschiedkundige gebeurtenis wordt in de juiste historische context onderzocht en geinterpreteerd. Waarom gebruik je voor mohammed een andere standaard?
Wat je tweede vraag betreft, je gebruikt hier een smerige en sluwe methode waarbij elk oppervlakkig antwoord verkeerd is.
Je stelt bij voorbaat: De passage is moordlustig.
En mijn opties: Een moslim zijn die een moordlustige passage steunt
of een moslim zijn die deze moodlustige passage verwerpt.
Hoe dan ook deze passage is moordlustig.
Deze onjuiste vraag is duidelijk al beantwoord in mijn vorige berichten.
Heb je keer op keer gezegd dat die citaat zonder de historische context voor elk karretje gespannen kan worden om zo misbruik van te maken. Dit doen zowel moslimextremisten als islamofoben.
Je vroeg naar de context, en die heb ik je in een nutshell omschreven. Ik heb geen zin om in herhaling te vallen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken