Nieuws
Bon Jovi verzorgt als eerste optreden in nieuwe Wembley
Op 11 juni zullen de rockers zich laten zien op het waarschijnlijk nog ongebruikte podium. In mei wordt de eerste voetbalwedstrijd er al gespeeld: de finale van de FA Cup. In diezelfde maand is de band van Jon Bon Jovi in het Nijmeegse Goffertpark te bewonderen voor de promotie van hun nieuwste CD 'Have a nice day', dat in september uitkwam en in Nederland de nummer 1 in de Album Top 100 bereikt.
Het Wembley-stadion heeft al vele malen voor spraakmakende concerten gezorgd. Zo traden onder anderen de muzieklegenden Queen, Micheal Jackson, The Rolling Stones er op, en vond het fenomenale Live Aid concert er in 1985 plaats. Bovendien was dit stadion de plek waar in 1992 afscheid genomen van Freddie Mercury. The Rolling Stones hebben plannen gemaakt om ook in juni 2006, indien mogelijk nog voor Bon Jovi, een optreden te verzorgen in het Wembley, maar daarover zijn nog geen directe plannen gemaakt.
toch mooier dan het oude foto
-edit PekingDuck: IMG vervangen door URL -
Na de Rolling Stones opa's nu Bon Jovi??
Veel plezier gewenst aan de liefhebbers.
http://www.contactmusic.c(...)%20wembley%20stadium
Voor de engelsen is het natuurlijk leuker dat er een legendarische engelse band daar als eerste optreed, dan een wat Amerikaanse groepje wat eigenlijk nog maar net komt kijken foto
Ik persoonlijk vertrouw BBC meer dan contactmusic.com. Bovendien is jouw bericht al een half jaar verouderd.
OT: wel een beetje zielig van die overbekende Wembley-torens. Ze waren zo mooi typerend voor het hele stadion foto
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Zoals de BBC ook zegt: Als al bekend is dat zij echt de eerste zouden zijn, dan zou Wembley dat ook wel melden foto
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
Al drie bands waarvan ik eerder denk dat die het nieuwe stadion mogen openen wat betreft muziek acts.
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Dat ze naar Europa komen is al zo goed als zeker, alleen zijn de exacte data nog niet bekend.
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
en geef me dr maar een -1 voor foto
\[i\]What would life be like without rhethorical questions?\[/i\]
Bon Jovi moest het een jaar of 10 geleden trouwens nog in de kleine zaal bij Wembley doen (iets van 10 a 15000 gasten)...... kan me niet voorstellen dat Bon Jovi in NL nog een Kuip of Arena vol zou krijgen (maar blijkbaar doen ze het in de UK beter op het moment).
overigens lijkt het me dat allerlei bands het wel LEUK zouden vinden om de eersten te zijn, maar in hoeverre die wens ook werkelijk veel invloed of prioriteit zal krijgen in hun logistieke planning, vraag ik me af........
Michiel Janssen bedoelen ze denk ik. foto
OT: Jeeeeeehhhhhh...ik heb vanmorgen kaartjes weten te bemachtigen voor bJ in Nijmegen! fotofoto
Zet maar ens een CD van die gasten op, na 3 nummers ben je volstrekt de draad kwijt, en klinkt het allemaal als audiale-moes.
Nie zo gek, als die gasten al sinds dag 1 precies dezelfde instrumentale bezetting gebruiken, etc.
Luister maar eens naar de verschillen tussen de albums These Days, Have a Nice Day en Crossroads. Heel verschillend soort geluid. Andere stijl.
Tuurlijk blijft t rock en hij wordt een dagje ouder, maar ik wil wel s weten hoeveel hedendaagse artiesten over ruim 20 jaar nog steeds aan de top staan. foto
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
Tussen de Rolling Stones en Bon Jovi zit zeker 2 generaties tussen, n00b.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken