HuubTuub en DSanka hadden ons via de nieuws-submit te melden:
Morgen om 20.00 uur start John de Mol met zijn nieuwe tv-zender Talpa. Aan de vooravond van die lancering heeft Talpa bekendgemaakt dat er een tweede zender gaat komen, eind volgend jaar of begin 2007. Hoe die gaat heten, is nog niet bekend.
Net als Talpa zal het tweede tv-station gericht zijn op een breed publiek. Talpa zegt dat het niet vreemd is om een 'concurrent' van zijn eerste tv-zender te starten. Daarbij wordt onder meer verwezen naar RTL dat ook meerdere tv-stations heeft.
Beetje vooruitlopen op de zaken als je het mij vraagt.
Wacht nou maar eerst af of dat Talpa iets wordt, en dan maar gaan kijken of je een 2e zender uit de grond kan stampen.
Ondertussen begint de voetbal competitie over een week en heb ik nog helemaal geen reclame gezien. Toen canal+ voor het eerst de voetbalrechten had stonden ze bijna op ieder magazine, in iedere bushalte etc.
Ik ben benieuwd. Volgens mij wordt die 1e zender al helemaal niks, laat staan de 2e.
Op vrijdag 12 augustus 2005 09:52 schreef Beezz het volgende: Beetje vooruitlopen op de zaken als je het mij vraagt.
Wacht nou maar eerst af of dat Talpa iets wordt, en dan maar gaan kijken of je een 2e zender uit de grond kan stampen.
Ondertussen begint de voetbal competitie over een week en heb ik nog helemaal geen reclame gezien. Toen canal+ voor het eerst de voetbalrechten had stonden ze bijna op ieder magazine, in iedere bushalte etc.
Ik ben benieuwd. Volgens mij wordt die 1e zender al helemaal niks, laat staan de 2e.
Misschien is de filosofie van Talpa dat voetbal zichzelf verkoopt.
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is. Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
De eerste is nog niet echt in de lucht of hij heeft al plannen voor een tweede... en wat moet daar dan op uitgezonden worden? Naar mijn mening zijn er teveel TV zenders waardoor ze uit gekkigheid niet weten wat ze uit moeten zenden. Ze herhalen series 5 keer of ze komen met een dating of reality show maar echte kwaliteitstelevisie wordt niet echt meer gemaakt.
Gelukkig ligt bij ons de kabel eruit tot na het weekend dus hoef ik me er niet aan te ergeren foto
De laatste tijd zit ons dochtertje in de nee-fase. Ze wil niet meer hebben dat ik haar naar bed breng. Twintig jaar terug was dat nooit een probleem.
Op vrijdag 12 augustus 2005 09:56 schreef BobbyB het volgende: De eerste is nog niet echt in de lucht of hij heeft al plannen voor een tweede... en wat moet daar dan op uitgezonden worden? Naar mijn mening zijn er teveel TV zenders waardoor ze uit gekkigheid niet weten wat ze uit moeten zenden. Ze herhalen series 5 keer of ze komen met een dating of reality show maar echte kwaliteitstelevisie wordt niet echt meer gemaakt.
Gelukkig ligt bij ons de kabel eruit tot na het weekend dus hoef ik me er niet aan te ergeren foto
Bruce Springsteen: "57 channels and nothin' on..."
Ik moet helaas vernechten dat dit plochterig gerinf uiterst vlamelig en imprumptueel verjuind is. Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Op vrijdag 12 augustus 2005 09:56 schreef Zarathustra het volgende: Leuk! Hoe meer zenders, des te meer vreugd! Die John de Mol is goed bezig, ik kan niet meer wachten tot Talpa 1 begint met uitzenden.
Kijk eerst effe in de gids. Het zijn allemaal programma's van niks en wederom een zender die voor de nachtbrakers niets te bieden heeft..
Talpa komt 's avonds op Nickelodeon maar overdag blijft het dacht ik gewoon Nick. Ben benieuwd heolang Talpa het hoofd boven water houdt want al die "sterren" hebben flink wat geld gekost, ik ben benieuwd of ze dat terug kunnen verdienen. De tweede zender gaat twalpa heten: "zet twalpa op twaalf" foto
Op vrijdag 12 augustus 2005 09:52 schreef Beezz het volgende: Ondertussen begint de voetbal competitie over een week en heb ik nog helemaal geen reclame gezien.
Ik was gisteren nog aan het denken dat we veel teveel tv-zenders hebben. Toen RTL4 kwam ( foto Telekids foto ), was er elke avond wel wat tofs op tv. Nu heb je een miljoen zenders en het is maar de vraag of er iets leuks op tv is.
Op vrijdag 12 augustus 2005 09:52 schreef Beezz het volgende: Beetje vooruitlopen op de zaken als je het mij vraagt.
Wacht nou maar eerst af of dat Talpa iets wordt, en dan maar gaan kijken of je een 2e zender uit de grond kan stampen.
hoe ik ook kotste op Talpa, reken maar dat het een succes wordt...
quote:
Ondertussen begint de voetbal competitie over een week
vanavond dus...
quote:
en heb ik nog helemaal geen reclame gezien. Toen canal+ voor het eerst de voetbalrechten had stonden ze bijna op ieder magazine, in iedere bushalte etc.
Canal+ had live beelden, die zijn nu voor Versatel (en op vrijdag voor RTL). Talpa zendt enkel de samenvattingen uti zoals Studio Sport altijd gedaan heeft... geen voetballiefhebber die NIEt weet dat die rechten helaas naar Talpa zijn gegaan hoor..
quote:
Ik ben benieuwd. Volgens mij wordt die 1e zender al helemaal niks, laat staan de 2e.
Wie weet... maar op jouw "feiten" kan je het in ieder geval NIET baseren...
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:10 schreef GoodspeeD het volgende: Ik was gisteren nog aan het denken dat we veel teveel tv-zenders hebben. Toen RTL4 kwam ( foto Telekids foto ), was er elke avond wel wat tofs op tv. Nu heb je een miljoen zenders en het is maar de vraag of er iets leuks op tv is.
Telekids was dat in de begintijd ook 's avonds? kan me alleen herinneren dat ze 's ochtends uitzonden.. maar als ik je bericht 2 keer lees, bedoel je waarschijnlijk dat RTL4 in de begintijd "goede" programma's had.. (ik bedoel GTST foto kansloos imho)
Iig boeit het me geen fuck wat er met Talpa gebeurt, want dat gat wordt anders toch wel opgevangen door een ander. Beter 1 zender die al het volk bij elkaar trekt, blijft er misschien een keer eindelijk wat broodnodige ruimte over voor fatsoenlijke programma's op de publieke omroepen!!
Ware Wijsheid Liefdevolle Vrede Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:19 schreef addie84 het volgende: Afgelopen nacht werd yorin trouwens RTL7 he? ik wilde op Yorin teletekst openen om 0.00 uur en keek ineens tegen het RTL7 reclame blok aan foto
Dit is al even zo hoor. Ik zag het vorige week ook al. Toen dacht ik nog: Hebben we nou weer een nieuwe zender??????? foto
Gek word ik ervan. Als het nou eens goede tv was zou ik zeggen okee.
We wachten wel even af wat Talpa gaat doen. Toch ben ik overigens wel een beetje benieuwd naar die spermashow foto
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!!!!!!!!
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:00 schreef Deetch het volgende: Talpa komt 's avonds op Nickelodeon maar overdag blijft het dacht ik gewoon Nick. Ben benieuwd heolang Talpa het hoofd boven water houdt want al die "sterren" hebben flink wat geld gekost, ik ben benieuwd of ze dat terug kunnen verdienen. De tweede zender gaat twalpa heten: "zet twalpa op twaalf" foto
Het was, naar het schijnt prive-vermogen van JdM en hij heeft het al terugverdiend met de verkoop van zijn aandelen Versatel aan Tele2.
Mijn god.. Heeft die man nog meer pulp dan hij op een zender kwijtkan.. Nou ja, hij begint er zo veel als hij maar wel, ik heb de vrijheid om ze toch niet op mijn tv te zetten. Wat ik dus ook niet doe.
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:18 schreef Type-R het volgende: Ik hoop echt dat dit flopt als Joop v/d Ende's TV Tien van +- 15 jaar geleden foto
TV10 flopte omdat commerciele TV/Radio toen volgens de mediawet niet mocht in Nederland. Via allerlei constructies werden er toen mogelijkheden uitgeprobeerd. Veronica was met RTL Veronique (later RTL4) de slimste en winnaar. TV10 werd verboden door het commisariaat voor de Media. Is dus geen flop, maar simpelweg nooit van de grond gekomen. Ik denk dat je doelt op Sport 7 (ook van Joop) van een 10 jaar geleden.
Ik snap wel waarom hij een tweede zender wil hebben. Hij heeft zo veel presentatoren en programmamakers opgekocht.... voor hem zou een dag 48 uur moeten duren. Dus daarom dan maar twee zender! foto
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:06 schreef Kill_em_all het volgende: Ik wil een anime zender! weg met die gare tv-shows waar geen hol aan is.
Anime zender? Die bestaat al....het heet MCM en het zit, zover ik weet, in Leuven, (Be) op de kabel.1 nadeeltje, het is allemaal in het Frans aangezien ze in Frankrijk helemaal gek zijn van manga, anime,etc.
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:18 schreef plum het volgende: Een voetbalzender heeft aleerder het loodje gelegd, dat heeft vele millioenen gekost. Waarom denkt de uitbater van die zender dat deze wel gaat werken? Een tweede zender met ook van dat soort programma's met als sperma donor zoekende vrouwen, etc. zal Nederland zeker (niet ) op zitten te wachten. Afwachten dus wat deze zender gaat brengen. Hoewel, t'zal wel weer een soapzender gaan worden, met zeer veel reclame blokken, dus jammerlijke verarming en veramericanisering.
Ik denk dat je Nederland wat te hoog inschat foto sbs6 doet het ook aardig bovendien zal het mij worst wezen of de eredivisie door de nos of door talpa wordt uitgezonden daar kijk ik toch wel naar ( de rest van de programma's niet maar mij hebben ze al als kijker voor dat eredivisie programma)
--- And when the leaves fall the land looks more human it's got me questioning the essence of my farm boy blues hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:50 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Ik denk dat je Nederland wat te hoog inschat foto sbs6 doet het ook aardig
Ach ja, iedereen die in probleemwijken heeft "meegedaan", of samen met Tot nooit meer Ziens Paulusma op tv is geweest, wil dat natuurlijk wel zien... om maar te zwijgen over WvD foto
Tis gewoon heel simpel: er is een grote groep mensen welke simpel vermaak prefereert boven kwaliteitsprogramma's. Daarom doen de commerciëlen het ook zo goed... en met de sms-bReEzAhS zit het voor Johnie ook wel snor foto
Ware Wijsheid Liefdevolle Vrede Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
Der is ook zo'n programma nu op Talpa, dat heet Nieuws, Sport en Entertainment, NSE dus (mooie naam he foto ). Nu is het wachten op de satire NSB, nieuws sport en bullshit foto
Talpa mag van mij helemaal verdwijnen, inclusief de overgestapte presentatoren en aanverwanten, enkele reis ver weg voor die gasten, en al helemaal voor die spijkerman. Altijd grote mond over die commerciele zenders, en nu gaat hij er zelf bij zitten foto
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:54 schreef sampoo het volgende: Hoe meer zenders des te meer keus.
wil je commerciele troep, commerciele troep of misschien commerciele troep? de keuze is aan jou! foto
--- And when the leaves fall the land looks more human it's got me questioning the essence of my farm boy blues hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:19 schreef addie84 het volgende: Afgelopen nacht werd yorin trouwens RTL7 he? ik wilde op Yorin teletekst openen om 0.00 uur en keek ineens tegen het RTL7 reclame blok aan foto
Pff ze hebben de hele programering van rtl 5 over gebracht naar rtl7, en yorin naar rtl5. Wat heb je dus nog steeds 1 kut zender waar niemand naar kijkt. want vroeger was rtl5 ruk en nu is het dus rtl7 dat slecht wordt. Ze hadden beter de programma's kunnen verspreiden. Om alle 3 de zenders evenveel gewicht te geven, maar ja das mijn mening.
A pound of flesh, to be by him cut off Nearest the merchant's heart. -- Shakespeare :P
Hier is de oplossing tot al dit ge-eikel van De Mol & Co:
A) kijk alleen publieke omroepen B) Doe je tv de deur uit
De ellende met de misselijkmakende programmas is dat zolang er naar gekeken gaat worden zal het worden uitgezonden. Zeg maar het concept van "Vraag & Aanbod".
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:40 schreef marnixds het volgende:
[..]
Anime zender? Die bestaat al....het heet MCM en het zit, zover ik weet, in Leuven, (Be) op de kabel.1 nadeeltje, het is allemaal in het Frans aangezien ze in Frankrijk helemaal gek zijn van manga, anime,etc.
Ik woon in NL dus foto en dubbed anime zuigt enorm. Mjah die fransen subben alles, snap zelf niet waarom, in de orginele taal vind ik alles altijd beter klinken.
Op vrijdag 12 augustus 2005 10:00 schreef FUFR het volgende: Kijk eerst effe in de gids. Het zijn allemaal programma's van niks en wederom een zender die voor de nachtbrakers niets te bieden heeft..
Dat ben ik niet met je eens. Ik verwacht veel van NSE met Harmke Pijpers en Beau van E-D. Misschien is Café de Sport ook wel aardig, hoewel ik een hartgrondige hekel heb gekregen aan dominee Spijkerman.
Und wer ein Schöpfer sein muss im Guten und Bösen: wahrlich, der muss ein Vernichter erst sein und Werthe zerbrechen.
Op vrijdag 12 augustus 2005 11:01 schreef Zero2Nine het volgende:wil je commerciele troep, commerciele troep of misschien commerciele troep? de keuze is aan jou!
Ik kijk liever naar 'commerciële troep' dan naar de linkse subsidie-tv van de publieke omroepen.
Und wer ein Schöpfer sein muss im Guten und Bösen: wahrlich, der muss ein Vernichter erst sein und Werthe zerbrechen.
Op vrijdag 12 augustus 2005 11:17 schreef Toxic_nl het volgende: Al dat kudde-fok!-volk hier. foto
Wacht nou eerst maar eens af wat Johny-boy ervan maakt, en ga DAN pas zeuren. foto
Is dat na de anderhalf uur durende presentatie nog niet duidelijk genoeg? foto
Verhalen van films worden telkens oppervlakkiger, maar de uitwerking gedetailleerder. Mja, sorry, wist even niets beters neer te gooien in m'n signature :+
ik heb toevallig gisteravond de gids van vandaag tot aan volgende week zaterdag doorgebladerd en overal naar de programering van talpa gekeken en ik kan niet anders zeggen dan: driedubbelebagger rtl5/ned2 sport ripoff
Op vrijdag 12 augustus 2005 11:09 schreef Zarathustra het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar 'commerciële troep' dan naar de linkse subsidie-tv van de publieke omroepen.
Ik denk dat op de publieke omroepen tenminste nog kunt spreken van kwaliteit.. bij de commerciele is het al kwantiteit waar men van spreekt... en jij durft te beweren dat je liever kijkt naar die hersenloze rommel... dan naar "linkse subsidie-tv"... of je hersenen zijn al pulp van al Big brother en GTST rommel die het te verwerken heeft. Volgend jaar ga ik op mezelf wonen en dat houd in geen commercieele zenders meer... zolang RTL/Yorin/etc. mijn hypotheek niet betaald.. hoef ik geen van die rommel niet in huis.
Zit er niet op de wachten eigenlijk foto Voetbal hoort bij de NOS foto
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars." - \[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\] Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Dat wordt "Tien" John zei al toen "tien" niet mocht dat hij nog een zender zou oprichten met wel die naam, volgens mij ook op Fok gelezen dus of dit nou zo nieuwswaardig is.
N/A Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
Op vrijdag 12 augustus 2005 13:40 schreef upbeat het volgende:
[..]
Ik denk dat op de publieke omroepen tenminste nog kunt spreken van kwaliteit.. bij de commerciele is het al kwantiteit waar men van spreekt... en jij durft te beweren dat je liever kijkt naar die hersenloze rommel... dan naar "linkse subsidie-tv"... of je hersenen zijn al pulp van al Big brother en GTST rommel die het te verwerken heeft. Volgend jaar ga ik op mezelf wonen en dat houd in geen commercieele zenders meer... zolang RTL/Yorin/etc. mijn hypotheek niet betaald.. hoef ik geen van die rommel niet in huis.
Dit is standaard-praat. Heel Nederland beweert zich cultureel te verheffen door te zeggen dat de televisie de deur uit moet, dat er alleen maar gekeken wordt naar publieke omroep, etc. Toch kijken er elke dag weer miljoenen mensen naar de commerciële televisie en ik weet zeker dat jij daar ook bij hoort.
Op vrijdag 12 augustus 2005 09:56 schreef Zarathustra het volgende: Leuk! Hoe meer zenders, des te meer vreugd! Die John de Mol is goed bezig, ik kan niet meer wachten tot Talpa 1 begint met uitzenden.
Op vrijdag 12 augustus 2005 18:29 schreef JaJoah het volgende: Ze moeten hier eens beginnen met 'SciFi' door te geven op de kabel. Hoef ik tenminste niet meer al die series te downloaden foto
Ik word een beetje gek van dat gezeik op TV, al dat verander en zo.. en ik ben 16... dus zou het nog wel beetje moeten kunnen volgen foto ben je een weekje op vakantie is de hele tv gereset fzo foto
Ik verwachtte in het begin best wel wat van Talpa. Maar het is me nu al wel weer duidelijk dat dit net zulke commerciele bagger wordt als al die andere zenders. Wanneer komt er nou toch eens een zender die eens een beetje 'apart' is? Een programma zoals Zomergasten vind ik bijvoorbeeld heel erg goed, dat met die natuurkundige vorige week vond ik heel erg interessant, zulke programma's moeten gewoon meer uitgezonden worden.
Op vrijdag 12 augustus 2005 @ 10:12 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
hoe ik ook kotste op Talpa, reken maar dat het een succes wordt... [..]
vanavond dus... [..]
Canal+ had live beelden, die zijn nu voor Versatel (en op vrijdag voor RTL). Talpa zendt enkel de samenvattingen uti zoals Studio Sport altijd gedaan heeft... geen voetballiefhebber die NIEt weet dat die rechten helaas naar Talpa zijn gegaan hoor.. [..]
Wie weet... maar op jouw "feiten" kan je het in ieder geval NIET baseren...
En nu 4 jaar later niet 1 zender erbij maar 0 zenders totaal . Heeft ie toch gelijkgekregen
"Als het niet verzamelen van postzegels een hobby is, dan is atheisme een geloof" "A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Reageer zelf
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt
kun je gratis een FOK!account aanmaken
Well polish my nuts and serve me a milkshake.
A-one and a-two and a-chicka booma chick!
Wacht nou maar eerst af of dat Talpa iets wordt, en dan maar gaan kijken of je een 2e zender uit de grond kan stampen.
Ondertussen begint de voetbal competitie over een week en heb ik nog helemaal geen reclame gezien. Toen canal+ voor het eerst de voetbalrechten had stonden ze bijna op ieder magazine, in iedere bushalte etc.
Ik ben benieuwd. Volgens mij wordt die 1e zender al helemaal niks, laat staan de 2e.
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
Gelukkig ligt bij ons de kabel eruit tot na het weekend dus hoef ik me er niet aan te ergeren foto
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Ben benieuwd heolang Talpa het hoofd boven water houdt want al die "sterren" hebben flink wat geld gekost, ik ben benieuwd of ze dat terug kunnen verdienen.
De tweede zender gaat twalpa heten: "zet twalpa op twaalf" foto
Postjubilea: 10.000 15.000 20.000 25.000
Sit jou kop in die koei se kont en wag tot die bul jou kom holnaai
Wat niemand je vertelt over de bioindustrie, geen bloed maar feiten
foto
edit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Nickelodeon_%28TV_channel%29
Founder: MTV Networks
Je hebt gelijk.
300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
Alsof er nog niet genoeg baggerzenders zijn.
Iig boeit het me geen fuck wat er met Talpa gebeurt, want dat gat wordt anders toch wel opgevangen door een ander. Beter 1 zender die al het volk bij elkaar trekt, blijft er misschien een keer eindelijk wat broodnodige ruimte over voor fatsoenlijke programma's op de publieke omroepen!!
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
Gek word ik ervan. Als het nou eens goede tv was zou ik zeggen okee.
We wachten wel even af wat Talpa gaat doen. Toch ben ik overigens wel een beetje benieuwd naar die spermashow foto
"SMS VADER SPATIE NAAM naar 0900-TALPA..." foto
bovendien zal het mij worst wezen of de eredivisie door de nos of door talpa wordt uitgezonden daar kijk ik toch wel naar ( de rest van de programma's niet maar mij hebben ze al als kijker voor dat eredivisie programma)
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Die kerel is echt te irritant voor woorden. Mag er ook nog een beetje plaats zijn voor de orriginaliteit van armere televisiemakers
Tis gewoon heel simpel: er is een grote groep mensen welke simpel vermaak prefereert boven kwaliteitsprogramma's. Daarom doen de commerciëlen het ook zo goed... en met de sms-bReEzAhS zit het voor Johnie ook wel snor foto
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
Der is ook zo'n programma nu op Talpa, dat heet Nieuws, Sport en Entertainment, NSE dus (mooie naam he foto ). Nu is het wachten op de satire NSB, nieuws sport en bullshit foto
Talpa mag van mij helemaal verdwijnen, inclusief de overgestapte presentatoren en aanverwanten, enkele reis ver weg voor die gasten, en al helemaal voor die spijkerman. Altijd grote mond over die commerciele zenders, en nu gaat hij er zelf bij zitten foto
Enkel reisje ver weg! foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
A) kijk alleen publieke omroepen
B) Doe je tv de deur uit
De ellende met de misselijkmakende programmas is dat zolang er naar gekeken gaat worden zal het worden uitgezonden. Zeg maar het concept van "Vraag & Aanbod".
300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
Wacht nou eerst maar eens af wat Johny-boy ervan maakt, en ga DAN pas zeuren. foto
foto
Een zender is al erg genoeg foto
Mol: Talpa europaea
verder natuurlijk logisch, dat het dit logo wordt foto
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
welke is minder erg?
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
foto
http://www.rtl.nl/(/finan(...)_de_Mol_De_Vries.xml
Hij heeft de zender naar zijn bedrijf genoemd.
En dat bedrijf is naar hem genoemd.
prima kerel die john foto
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
ik wil BETERE PROGRAMMA'S!!! foto
Nu Talpa er zeker ook 8 bij hebben foto om Discovery weer te slim af te zijn foto (tis niet eens echt dezelfde doelgroep.... tsk)
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken