Nieuws
Ophef over basketbalbord met tepelpiercing
Omwonenden en het nabijgelegen Marnix Gymnasium vinden dat de reclame ongepast is op een kinderspeelplaats. Ook de gemeenteraad heeft zich er inmiddels mee bemoeid. CDA en ChristenUnie/SGP storen zich aan het bord en gaan kijken of de gemeente mogelijkheden heeft om het bord weg te halen.
Het reclamebureau dat verantwoordelijk is wil het bord nog twee weken laten staan en is niet van plan het bord eerder te verwijderen, zolang de Reclame Code Commissie hen niet terugfluit.

PSN ID: Cheironnl
Kentucky Fried Cruelty
Seto is zo ene baas he
foto
Wat een onzin allemaal, wordt je in de tekst als lezer lekker gemaakt over een vrouwentepel, terwijl er op de foto een walgelijke mannentepel prijkt. foto
Bekrompen gedoe allemaal.
Ik kan me voorstellen dat er mensen bezwaar tegen hebben, aan de andere kant, zo spectaculair is een blote tepel nou ook weer niet. En het idee is wel heel leuk.
Ik vind het een schitterend idee
Stelletje bekrompen koppen daar zeg! foto
Ik schaam me diep voor mijn (ex-)stadsgenoten foto
En trouwens:
Wie zegt dat het een vrouwentepel is???
imho kan het net zo goed een tepel van een man zijn!
foto
Maar het kan me voorstellen dat de plaats niet echt gewenst is... jammer!
in dit specifieke geval maken twee helften één
Liberaal hier, liberaal daar, maar als men een gepiercte tepel ziet (als de gemeente er tegen is, hadden ze gvd zelf een basketbal bord moeten plaatsen) worden we gek.
Ik vind het wel kunstzinnig.
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Ik zag dit stukje al in de krant, kvind het echt een meesterlijke reclamestunt foto
www.jihadwatch.org
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Straks gaat nog iemand een ring door zijn OOR doen of zo.
Stem SGP!
OMG het is een tepel :'(
Kommop zeg net alsof een tepel zo raar is dat een kind dat niet mag zien of weten.
Maar natuurlijk vind de CDA & Co. dat weer niet kunnen fotofoto
Ik ga hem zeker niet slopen. Omdat het mijn bezit niet is. Dat zijn toch wel elementaire regels, die, hoop ik, jij ook hebt meegekregen in je opvoeding.
in dit specifieke geval maken twee helften één
Voor diegenen die er zijn geweest of de plek kennen: is het idd een (kleine) kinderspeelplaats? Of is het een apart basketbalveldje / kooi waar vooral de wat oudere jeugd komt? Lijkt me nogal wat verschil maken.
naja, gewoon wachten totdat er iemand met een grote pot verf komt foto
in dit specifieke geval maken twee helften één
als je op strand loopt in de zomer zie je ook genoeg tepels nu is het een ene erg, ga weg....
Mijn moeder van 53 komt net binnen, ik laat het haar zien en ze vind het geweldig! Ik trouwens ook. Ik snap echt niet waar men zo moeilijk over doet. Wat een tijd en geld word hier weer in gestoken. Waarom maakt men zich niet druk over dingen die wel belangerijk zijn??
▒
Ik heb van je gedroomd vannacht
foto
Geeft ook een extra dimensie aan het spel ... foto
Wat is er vunzig aan een tepel?
Ten tweede kan mamma dan gewoon zeggen: Dat is nou een basket, dan kun je basketballen.
Ten derde is er niks mis mee als kinderen weten wat een borst is mochten ze er echt over doorzeiken. Dan zeg je gewoon: Dat is een tepel.
Kinderen gaan er pas raar over denken en erop door als je met een rood hoofd uit gaat leggen dat je daar niet over wil praten en dat het een vies ding is.
Kom op er zijn ergere dingen in de wereld waar je je druk om kan gaan maken.
We willen allemaal sex op straat zien, daar worden we kennelijk opgewonden van foto. Ik zie hier een hoop posts van mense die het leuk enzow vinden, maar eigenlijk is het een hele puberale manier van opvallen van dat reclamebureau. Van elk stukje huid dat je kan piercen moesten ze natuurlijk weer een tepel nemen; Sex sells.
Wat is de volgende stap? Losgeslagen, neukende mensen op straat? Want ook dat vinden we prachtig, zolang we het zelf maar niet zijn... foto
Maarreh.... stel dat 'ie weg moet. Dan liever niet weg gooien. Hij's best cool. Die zou ik best wel thuis op willen hangen. foto
En dan ga ik nog een basketbal kopen ook! 8)
foto
En aangezien kinderen toch nog niet zo pervers kunnen denken als jij en ik foto zie ik geen probleem.
Net zoiets als dat gezeur dat playboys ed. in de winkel schokkend zijn voor kinderen en dat ze trauma's krijgen en zelfmoord plegen ofzo... Kinderen vinden het juist interessant. En daar is ook niks mis mee, zolang een 80-jarige gast geen misbruik maakt van die nieuwsgierigheid natuurlijk
Tenminste hier niet foto
**You Eediot!!!**
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken