Nieuws
Fataal smsje voor Frans meisje

Het slachtoffer had de 43-jarige man afgelopen zomer leren kennen. Het meisje had een sms-bericht per ongeluk naar het nummer van de man gestuurd, waarna hij hierop reageerde. De twee kregen al snel een relatie, welke door het meisje werd beëindigd. Dit pikte de man echter niet en besloot het meisje thuis op te zoeken. Hij nam haar mee in zijn auto en besloot wraak te nemen. Op een parkeerplaats verkrachtte hij het meisje en bracht haar even later om het leven. De dader zelf pleegde vervolgens zelfmoord.
Ze is vermoord omdat ze t uitmaakte.. Of dat via sms is of wat dan ook doet er toch niet toe?
die vent is in ieder geval diep triest!
Ik heb medelijden met het meisje, fouten maak je als je jong bent, vervelend dat er klootzakken rondlopen die zo'n fout onherstelbaar maken.
The world is full of sicko's
Tragisch gebeuren.... foto
Ontopic:
Wat een ongelofelijke sukkel die vent. Waarom is iedereen tegenwoordig zo van, het zint me niet, ik maak je af en dan vermoord ik mezelf. Doe het laatste en maak iedereen een stuk blijer maar blijf van een ander af.
Euh, als ze nooit dat smsje verkeerd had gestuurd, hadden ze nooit een relatie gekregen en had ze nu nog geleefd??
Graag gedaan hè 8)
Mijn DVD-collectie
Of: Advies van moeder om telefoon te kopen wordt meisje fataal.
Of: Zwak numeriek geheugen wordt meisje fataal
Zo ken ik er nog wel 10 miljoen.
Everybody wants a box of chocolates"
~Leonard Cohen
Geboorte wordt meisje fataal.
Sex ouders wordt meisje fataal.
Sex over-over-over-grootouders wordt meisje fataal.
Oerknal wordt meisje fataal.
Er staat dat ze een relatie met de man kreeg nadat ze hem per ongeluk had gesmst. Oftewel, als ze niet fout had gesmst had ze de man niet gekend, en was niet vermoord.
Hoe ze het uitmaakte staat er niet bij.
wat the fok moet je met een vieze ouwe vent als 16 jarige
en andersom ook..
maar vooral van die vent...zielige gore en vooral lage loser om zoiets te doen.
als mijn dochter sowieso thuiskomt met een vent van die leeftijd, schup ik die vent het huis uit, en hard...vuile pedo. fotofotofoto
Next race: See you 12 march 2006 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Manama
AFC Ajax 4 ever
maar aan het bericht te lezen was ie dat ook wel..
wat ziet een normale gezonde meid van 16 nou in zo'n ouwe bok.....kom op zeg foto
ik snap dat meiskes van die leeftijd er al lekker uitzien...maar dan nog, is het niet bepaald normaal
is het een trend om iemand anders of jezelf om het leven te brengen ofzow? foto
Requiem le chevalier vampire
Dat sms'je is een incident, en nog steeds geen reden om een relatie aan te gaan met de verkeerde geadresseerde.
Ik bedoel, ik heb al zo vaak een sms'je naar de verkeerde persoon gestuurd en ik leef ook nog.
Het verband verkeerde sms'je en de moord is niets meer dan een toeval en staat volledig los van elkaar
Verkrachten,vermoorden en daarna zelfmoord plegen fotofoto
soooooowwwheeeeeee
Sneu, voor het meisje.....
inderdaad wat heeft ie sms er mee te maken dan?
foto
Either up your nose or through your vein
With nothin to gain except killin' your brain
Dat smsje had er dus niets direct mee te maken. Zo kun je ook wel blijven doordenken en beargumenteren dat de aankoop van een telefoon haar fataal werd.
Maarja binnen onze kennissen kring is er een relatie waarbij de leeftijd 33 jaar schilt brrrrrrrrrr 53 om 20 foto
'Fataal schoolbezoek voor Frans meisje'.
"Denken!!!!
Dat smsje had er dus niets direct mee te maken. Zo kun je ook wel blijven doordenken en beargumenteren dat de aankoop van een telefoon haar fataal werd."
DENKEN!!!!
"als ze geen moblietje had gekocht, was het niet gebeurd?" ze wilde een mobieltje, dus kocht ze een mobieltje met voorbedachte rade, klaar!
dat smsje was toevallig verkeerd gestuurd, kon net zo goed naar het goede nummer gestuurd zijn, dus "als ze dat smsje goed gestuurd had, was het niet gebeurd!"
Het slachtoffer had de 43-jarige man afgelopen zomer leren kennen. De twee kregen al snel een relatie, welke door het meisje werd beëindigd.Het meisje had een sms-bericht per ongeluk naar het nummer van de man gestuurd, waarna hij hierop reageerde. Dit pikte de man echter niet en besloot het meisje thuis op te zoeken. Hij nam haar mee in zijn auto en besloot wraak te nemen. Op een parkeerplaats verkrachtte hij het meisje en bracht haar even later om het leven. De dader zelf pleegde vervolgens zelfmoord.
of zoiets.... foto
alhoewel een jonge vriendin geil is, alleen 16 is idd beetje jong foto
Die site is tegen kinderporno op het internet, en hij zegt "ik wil later ook een jonge vriendin"...
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Als ze het niet had gedaan was het niet gebeurd, klaar. inderdaad. Maar niet ook niet per se.
Dat is het hele punt juist. Dat sms-je was nooit de directe oorzaak ervan. Evenmin als het voorbeeld dat ik schetste. Ik geeef direct toe dat ik een belachelijk voorbeeld gaf, maar dat was juist om aan te geven hoe belachelijk het voorbeeld met het SMS-je is.
De directe oorzaak was namelijk dat ze het weer uit maakte. Als ze dat niet had gedaan was ze gewoon blijven leven. En dan had ze ook nog steeds dat SMS-je ooit verstuurd, met andere woorden; het versturen van het verkeerde SMS-je veroorzaakt geen dood zoals het bericht suggereert.
Laat die vent iemand van zijn eigen leeftijd zoeken.
Maar helemaal ziek dat ie haar dan vermoord als ze het uitmaakt.
Dus meiden, uit de buurt blijven van vieze ouwe pedo's.
"Mess with the west, die like the rest"
"This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you, stand, men of the West!""
ten eerste was dat smsje dus al niet voor hem bedoeld, ten tweede blijkt ie dus nogal pedo te zijn, te derde is ie ook nog zo ziek om dr te verkrachten en te vermoorden.. dus de titel klopt wel hoor, behoorlijk fataal dat het verkeerd gestuurde smsje precies bij zon randgeval komt
en ik haat het zo erg he, eerst dr verkrachten en vermoorden en dan zelfmoord plegen, pleeg dan meteen zelfmoord! dan kan zij gewoon verder leven...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken