Nieuws
Wraakactie: naaktfoto's op internet

Het publiceren van de foto’s is een wraakactie. Een vriend van haar ex besloot hiertoe nadat hij ruzie met het meisje had gekregen. Hoe de afdrukken van de foto’s in zijn bezit zijn gekomen is op dit moment nog onduidelijk. Inmiddels zijn de foto's op diverse drukbezochte pornografische websites terecht gekomen, waaronder het best bekeken jongerenweblog dat zo’n tienduizenden malen per dag wordt bekeken. Bezoekers plaatsten de naam, telefoonnummers en email-adressen van het meisje en haar zus bij de foto’s.
Sinds enkele dagen krijgen het meisje en haar familie schunnige sms-jes en emails met pornografisch materiaal en oneerbare voorstellen. Op een van de websites verscheen zelfs een telefoongesprek van een anonieme beller met het meisje en haar zus.
Een 19-jarige Hulstenaar die het jongerenweblog op de foto’s attendeerde zegt heel veel spijt te hebben van zijn actie. "Ik was me er niet van bewust dat het zo uit de hand zou lopen". Het gezin laat het er niet bij zitten en gaat waarschijnlijk vandaag aangifte doen bij de politie. "Ik was in eerste instantie boos op mijn dochter, maar dat het zo zou kunnen lopen hadden wij niet kunnen denken", laat de moeder van het meisje weten.
TJESUS
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Op t forum is het al helemaal breed uitgemeten met links voor degenen die dat willen. Mijn advies: niet doen. Je wordt er niet blij van.. :S
Echt niet
http://www.kuleuven.be
http://www.kuleuven.be
Het is alleen nog erger vor die familie, hij had er geen contact gegevens bij moeten zetten (Dit neem ik ff aan, hoe komen ze andere aan het nummer van hun mobiele telefoon.)
En een tip voor alle jonge dames, maak geen pornografisch foto's van je zelf, en laat ze ook niet maken. Je weet toch wat er mee gebeurt!
En voor de mensen die dat wel doen, denk eerst ff na jongens....
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Nog steeds.
Ik wil die link gewoon.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Meisjes leer nu eens dat naaktfoto's gevolgen kunnen hebben.
Edit, te snel gereageert
you do the math.
Maar dat gaten daar nog misbruik van maken.
Deze nieuwspost slaat dan dus ook nergens op he!
Linkje hebben? Hier heb je een linkje :: http://www.meldpunt.org/
Die Hulstenaar kan er ook niet veel aan doen, denk ik. Vroeger of later was het wel door iemand anders gevonden. De knul die de foto's op internet gezet heeft moet zich schamen. Hij is de gene die haar leven nu verpest heeft. Die foto's gaan nooit meer van het net af.
Beter dat die dingen niet meer te vinden zijn. Stel je gewoon eens voor gat het je eigen foto's zijn doe zo op het net staan. Ga je toch ook niet leuk vinden?
En opbellen en zo.. ZIEK.
Quote van missingkids.com: "Wat is kinderporno? De Nederlandse wet zegt dat er sprake moet zijn van een afbeelding van een seksuele gedraging, waarbij iemand betrokken is die kennelijk de leeftijd van 18 jaar nog niet heeft bereikt."
Wat betekend dat? Dat een afbeelding waar de seksuele gedraging ontbreekt, geen kinderporno is. Ik heb ze niet gezien, maar gewoon een amateurshotje waar iemand naakt, maar niet uitdagend op staat is dus geen kinderporno. Uiteraard is dat geen vrijbrief, er mag geen nadruk liggen op genitalieen, open shots etc. Maar ben bang dat als dit slechts een amateur portretje is, dat die vriend nergens schuldig aan is, behalve copyright schending. Het meisje is immers de copyright houder.
Let's have fun ---- Life will suck soon enough
Hattrick: 206761
anders zal ik die dikke aap ff op zijn kop hoeken
Ik bedoel, ik woon zelf in Sint Jansteen maar zonder die media aandacht had ik hier nooit iets van gehoord. Erg triest voor het meisje, ik hoop dat alles snel overwaait. foto
Nauwelijks kijken naar het persoonlijk leed, maar je puur blindstaren op de regeltjes*, want dan zit jij tenminste niet fout! foto
(*Regeltjes die je in dit geval niet eens goed hebt begrepen, aangezien naaktfoto's niet per definitie gelijk staan aan kinderporno).
Ontopic: knap klote voor meisje. Dezelfde dag dat de foto's op het internet waren gezet, bleek het al gauw dat ze het zelf niet had opgezet.
blijkbaar zie jij dat anders...
ik heb de link ernaar, maar als ik die aan jullie geef dan word ik vast en zeker opgepakt... foto kom naar #16jarigsletje @ Quakenet foto dan krijg je em
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken