Nieuws
Gemeente Tilburg verhoogt veiligheidsmaatregelen
Vorig jaar kwamen er in tien dagen meer dan een miljoen mensen naar de grootste kermis van de Benelux. Deze zou dus een mogelijk doel kunnen zijn. De organisatie benadrukt dat er nog geen waarschuwingen vanuit Den Haag zijn geweest.
Ook directeur Mingers van dancefestival Extrema Outdoor, waar zaterdag in Best naar verwachting 25.000 bezoekers op afkomen, is extra alert. De organisatie heeft ook extra veiligheidsmaatregelen genomen. "We hebben extra beveiligingspersoneel en een dubbel hekwerk met honden ertussen, zodat niemand ongecontroleerd het festivalterrein op komt", aldus de directeur.
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
En: tja, je kon het wel verwachten met de terreurdreigingswaarschuwing van Remkes. Het zal wel meevallen, maar better safe than sorry foto
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
Maar in iedergeval is het goed dat de verantwoordlelijken dit soort voorzorgsmaatregelen nemen. Ik hoop alleen niet dat het meteen zo overdreven wordt... dat als ik met me rugzak over de kermis loop en die voor de grap onder een attractie neerleg, waarna ik met een soort van 'remote detonator' om het hoekje ga zitten en heel hard "AAAAALAAH GALLAMAGAMMALA" roep... dat er dan zo'n beveiligings kerel komt die dan "zeg houd eens op...." zegt. Nee dat zou ik echt een slechte zaak vinden ... foto
Wat nou als er de pleuris uitbreekt op het terrein zelf? Niemand kan vluchten of je moet door 2 hekwerken heen en je door een hond laten nemen.
Wat dat betreft is de directeur van Extrema Outdoor net zo als Bush bezig. (terreurdreiging misbruiken voor de eigen agenda)
mare hoe wil je zoiets tegehouden op een kermis met 1 miljoen bezoekers
Anyway keep it up! foto
Want welke lompe mongool zegt nou waar hij een aanslag gaat plegen?? Als je zoiets zegt in een brief, dan weet je ook wel dat de kans dat de aanslag mislukt groter is dan de kans dat de aanslag lukt en je wilt natuurlijk dat de aanslag slaagt... Dus ik denk gewoon dat Al-Qaeda ons bang wil maken en echt niet iets serieus van plan is...
Dan kun je lang wachten.......
Niettemin vonden er dan aanslagen plaats.Je kunt beter voor jezelf uitrekenen hoe klein de kans is dat je slachtoffer wordt van een bomaanslag.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken