Nieuws
MDI wacht nu zelf aanklacht discriminatie
Beheerder Elmakkaoui van de Marokkaanse website gaat zelfs een klacht indienen tegen het MDI. Volgens hem maakt het meldpunt zich zelf ook schuldig aan discriminatie, omdat het weigert op te treden tegen discriminerende uitingen over moslims op Nederlandse sites.
Elmakkaoui maakte zich een tijdje terug boos over uitlatingen op het weblog Volkomenkut.com: '''Als alle moslims nou eens dood neer zouden vallen, hadden we gelijk vrede op de wereld en waren bijna alle problemen opgelost. Dat soort volk mag regelrecht aan het gas''. Hij meldde dit bij het MDI, maar die zeiden dat het Strafrecht niet van toepassing was op genoemde situatie.
Daarop besloot Elmakkaoui de tekst op het forum van zijn website Maghrebonline.nl te zetten, maar hij verving moslims door joden en Amerikanen. Binnen no-time kreeg hij een mail van het MDI waarin onder meer stond: ''Deze tekst is in strijd met de antidiscriminatie-bepalingen van het Wetboek van Strafrecht en is daarmee strafbaar. Wij verzoeken u dan ook deze te verwijderen.''
Volgens Suzanne Bronkorst van het MDI is er in dit geval een fout gemaakt. De uiting op Volkomenkut is ''absoluut strafbaar''. Bronkhorst zegt dat ze alsnog een verzoek tot verwijdering naar Volkomenkut zal sturen. Zij ontkent dat het MDI met twee maten meet. ''Wij hebben diverse meldingsafhandelaren. Soms worden dingen verschillend beoordeeld. Dat is heel vervelend. Het lijkt alsof we met twee maten meten, maar dat is niet zo''.
dat maak ik wel eens anders meej foto
Go VolkomenKut Go....
En in zoverre is de uitspraak nog wel verdedigbaar als je kijkt naar de brandhaarden op de wereld kom je altijd wel een moslim tegen.
En als je denkbeeldig (want dat zijn die uitspraken vaak, denkbeeldige metaforen) de Moslims wegstreept heb je geen branden meer.
Daarbij is het geen discriminatie daar je de hele groep pakt. Als je zou zeggen, en dus zou discrimineren, dat je zegt dat alle extremistische moslims aan het gas mogen dan zou je discrimineren daar je onderscheid maakt tussen een groep onderling.
anyway, het is niet goed natuurlijk maar ik kan me voorstellen dat vk zoiets had gezegd ivm met wat er in irak is gebeurd met die burgers die echt op een niet uit te spreken manier zijn vermoord.
Dan lopen de emoties hoog op
fotofotofoto VolkomenKut fotofotofoto
fotofotofoto VolkomenKut fotofotofoto
Maar hij heeft het idd wél slim opgelost.
Gelijke monniken, gelijke kappen. Ik vind het dus terecht dat hij oproer kraait.
Aanwezigheid van Nederlandse troepen in Irak brengt veiligheid van eigen burgers in gevaar!
mee eens
mee oneens
ik weet niet
ik weet niet moet zijn ik weet het niet
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
MOSLIMS foto
Het is juist erg belangrijk dat de hypocrisie binnen deze organisatie aan de tand word gevoeld.
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
Stonden die MDI-medewerkers opeens in hun hemd! foto
Terecht dat die farce daarmee onverbiddelijk werd ontmaskerd. foto Zie ze nu proberen zichzelf eruit te lullen. foto Hebben ze de medewerkers die het oorspronkelijke artikel op Volkomenkut.com hadden genegeerd nu ook de laan uitgestuurd, of niet? foto
En nou komt MDI met een onzin dat bla bla bla bla en dat er fouten zijn...bullshit....
Maar nu is het hek van de dam, je hoeft als autochtoon (inboorling) alleen maar naar Maroc.nl of bijvoorbeeld Marocco.nl te gaan en je kunt een regen van klachten naar het MDI sturen.
Sterker nog, als nu eens een groepje van pakweg 100 man hier nu daar even heengaat en per man eventjes van die websites zeg zo'n 25 verschillende berichten naar het MDI stuurt kunnen de websitebeheerders direct de boel gaan reorganiseren, of nog erger......
Op jouw manier kun je dat bericht op de marokkaanse site helemaal mooi recht lullen, daar een heel grote percentage van de joden direct betrokken is bij een brandhaard...
Wat jij hier stelt, slaat nergens op. Dus als ik zeg dat alle christenen, of alle joden, of alle ouderen aan het gas moeten dan discrimineer ik niet? want ik pak een hele groep? En waarom is als je 'extremistische moslims' als groep neemt het wel discriminatie? je pakt tenslotten de hele groep extremistische moslims. Wat jij beweert is klinkklare onzin. Discrimmineren gaat erom dat je bepaalde mensen benadeeld oid. omdat ze in een bepaald aspect anders zijn dan anderen, bijvoorbeeld geloof. Discrimineren gaat om groepen.
Overigens vindt ik dat het MDI beetje snel begint te zeiken soms. De vrijheid van meningsuiting dient wel voldoende gerespecteerd te worden. Om mij laten ze beide berichten mooi staan.
De laatste zin vond ik wel mooie trouwens Geniaal, gewoon durven te ontkennen, terwijl dit echt duidelijk objectief vast te stellen is, daar het dezelfde tekst betreft, dat er met 2 maten gemeten wordt.
A) de Jihaad verkondigen, steunen of leden ervoor ronselen.
B) Hierheen komen voor het geld.
C) Hun bruid importeren vanuit een vaag ver land en die vervolgens thuis laten zonder goede intgratie.
D) De Islam koste wat het kost willen verspreiden.
E) Haat preken tegen de westerse wereld.
..Ik ken ook zat christenen die hun bruid uti andere landen halen naar nederland...dus dat heeft zowieso niks met de islam te maken.
E) Haat preken tegen de westerse wereld.
dat gebeurd precies hetzelfde hier in het westen...kijk bijvoorbeeld in FOK! rond
D) De Islam koste wat het kost willen verspreiden.....
Dat gebeurd ook in de moslim landen..precies het zelfde...daar lopen ze ook met boekjes rond..
B) Hierheen komen voor het geld.
In wat voor zin bedoel je voor geld?? schooien?? of voor de WAO?
A) de Jihaad verkondigen, steunen of leden ervoor ronselen.
Vergeet niet wat Bush zei toen de 2 towers op 11 september neer storte...Hij zei wij beginnen een nieuw kruisvaart...dat is ook een jihad tegen de islam...
dus zoals je ziet...is alles gewoon het zelfde....
...wat een luie donder. foto
E) Actie en reactie.
D) zendelingen, uitzonderlingen (in tegenstelling tot de Islamzendelingen) bovendien strookt hun Christenlijke geloof niet met het Europeese merendeel Christenlijk geloof. (het hunne is conservatief)
B) Ja.
A) Wederom actie en reactie.
Geweldig, dit kan leuk worden. Het doet me weer denken aan Maroc.nl. Eens zien hoe lang je het kan volhouden. O ja, dat Christenlijke doet mij niets.
Groetjes,
een Atheist (And damm proud of it!! foto )
De Islam>geloof
Joden>ras
Amerikanen>volk>nationaliteit (onder te verdelen in rassen)
Racisme heeft niets met geloven te maken, rassen wel. Nationaliteiten hebben ook niet met racisme te maken.
gewoon vrijheid van meningsuiting, liever discriminatie dan al dat gezeik over discriminatie
2 Ga daar de regering pesten
3 Vergeet niet je uitkering in nederland op te zeggen.
Goede deal toch? Zijn we overal van af, vrede op aarde en blablabla
<zucht>
foto
Dat die klachten door verschillende afhandelaars worden behandeld, en dat er blijkbaar geen objectieve richtlijn wordt nagevolgd, mag gewoon niet voorkomen bij een (gesubsidieerde) club die alles en iedereen aan wil klagen.
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Het MDI reageert wel op anti-joodse uitingen maar nooit op anti-moslim uitspaken op het internet.
Goeie stunt ook. Gewoon moslim vervangen door het woord jood en jawel hoor ineens reageert het MDI...
ik ben zelf van mening dat het anti-discriminatie verbod moeten opheffen, het leidt af van de echte discussie. Het feit dat de radicale Islam rascistisch is. en vernietiging van het westen wil.
In Nederland leven veel nette arabische moslims, maar dat betekend niet dat we geen kritiek mogen hebben op de normale Islam, want die kent net zo als het christendom veel intolerante uitwassen, haat tegen homo's en vrouwen.
Wel dus, dit blijkt hier wel uit.
Goed geintegreerde kassa / ook dat nog methode van die marrokaanse site
:-) 'briljant gevonden' om rassen te vervangen door Jood en Amerikaan
Zonder geweld het systeem gebruiken, beter dan bommen, ga zo door!
zijn wij een moslimhatend land ?????
volgens de peilingnen daar wel sjek deze zieke shit
http://www.maghrebonline.nl/nl/poll.php?poll_id=14
Als een aantal mensen in de groep zo denken kan dat toch?
Als je op een feestje zit met een paar vrienden en je praat er op zo'n manier over mag dat toch ook? (aan de andere kant zijn er dan geen controlerende instanties)
Internet word echt teveel gereguleerd, nog ff je kunt alleen nog mailen, im'en wat dingen opzoeken.
En wee de gebeentje als je eens wat verkeerd zegt, dat kunnen ze lichtjaren terugzoeken.
foto
Zo heb je de soenieten en de shi-ieten...en dat is al een groot verschil..zoals je hebt met protestansen en katholieken Nee ga maar eens kijken naar het midden oosten hoeveel europeese bedrijven daar zijn en hoeveel mensen daar wonen.....dus wat jij zegt klopt gewoon voor geen meter.
Als je als geloofsovertuiging er gebruiken opna houdt die daarmee in strijd zijn, en vervolgens je sterk gaat maken voor het verbieden van andersdenkenden en er ook nog eens een uitgesproken voorstander van bent dat een ander geloof uitgeroeid moet worden, dan heb je geen recht van spreken. Zeker niet als je "grief" discriminatie betreft.
Hoe kun je nou aan de ene kant vinden dat alle joden uit het midden oosten moeten worden verwijderd, en er vervolgens boos over worden dat anderen dat van jou geloof vinden? Slaat nergens op (beide meningen zijn trouwens niet erg menslievend, maar dat terzijde) om dan te roepen dat partij X met twee maten meet. Pot verwijt de ketel enz.
Ik vind het uitermate gevaarlijk dat de moslims die nu 14 a 15 jaar oud zijn met t-shirts rondlopen met de furher erop, en als je ze aanspreekt heb je meteen ruzie met een groep van een mannetje of 8 van die koters. Ben je een "Jodenvriend" en hij was "goed bezig" ze vinden alleen "jammer dat ie het niet heeft afgemaakt". En ook hun meningen tegenover anders geaarden, en anders gelovenden is zo menslievend dat ik er bloemetjhes van in mijn haar zou gaan dragen.
Door zichzelf zo in de eeuwige underdog positie te manoevreren, zijn ze altijd lekker het slachtoffer, en mogen ze zeggen wat ze willen. Waar een blanke nederlander voor wordt aangeklaagd wegens racisme, mag een allochtoon gewoon zeggen dat ie joden haat, en een tering hekel heeft aan alles wat niet moslim is, dat nederlandse vrouwen hoeren zijn, en dat nederlandse mannen minderwaardige mietjes zijn, omdat ze niet meteen hun nichtje in de fik steken als ze zwanger wordt zonder dat ze getrouwd is.
Als je dan zo'n vredelievend geloof bent, en zo tolerant bent, hoe rijm je dan al het bovenstaande met de huidige situatie in de wereld? Ben je dan trots op een geloof dat daar toch ECHT ook wel een deel in heeft? Ik geloof van niet.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken