weblog
FOK! leert Europa Rotterdams voor songfestival
De users van het Eurovisie Songfestival-forum op ons eigen FOK! verkeren al sinds de overwinning van Duncan Laurence in opperste staat van opwinding. Met het liedjesfestijn in eigen land kunnen we bijna stellen dat voor sommigen een droom uitkomt en terecht natuurlijk.
Om alle fans uit heel Europa alvast te laten wennen aan gaststad Rotterdam zijn onze vrienden van het Songfestival-forum met een cursus begonnen. Niemand minder dan Franklin Brown, ja die van eerste keer, zal de Europeanen voorbereiden op hun komst naar Rotterdam met typisch Rotterdamse zinnen.
Of als hij door een schoolreisje vroeg zijn bed uit moest om ons weg te brengen naar school, ondanks dat-ie net een continudienst gedraaid had. "Dat ze lekker in hun broek schijten met d'r schoolreisje".
Rotterdams is prachtig.
Of als iemand scheet laat: "Zoo, hebbie je stem weer terug?"
Of: "die loopt zó wijdbeens, die tikt op de Coolsingel de linker en rechter kant aan!"
Over iemand met flaporen: "Zo, die heb ook doorgestudeerd voor vleugelmoer!"
"Hoe maakt u het?" Ga ik jouw niet vertellen, dan ga je t ook makuh
"Alles goed?" nee, drie fout
enz enz
doe jij dr eens dan zou k zeggen
Rijmpje: Neem een bijl, 1 tik, weg pik
Plassex met le Moeoeoeoeoeoeoeder
Heeft het iets met pindabalen lossen met een haakie te maken achter het belastingkantoor.
Zo was er een dominee die dacht dat ik een jood was en vroeg of ik een 7 armige kandelaar kon uitlenen.
Ik heb die man eens aangekeken en nee gezegd.
Mijn bijnaam was toen "de italiaan ".
Maar dat was vroegah.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken