Nieuws
Kok gaat duurste pizza ter wereld maken

De man, Domenico Crolla, hoopt de pizza, te kunnen verkopen voor tenminste 5.000 dollar op eBay. Al het geld dat hij hieraan verdient wil hij naar een goed doel storten, FOK! voor Fok misschien?
Crolla heeft de pizza de naam "Pizza Royale 007" gegeven, omdat hij denkt dat het een echte pizza is voor geheim agent James Bond. "Als er een pizza zou zijn die bij 007 paste, zou het deze zijn. Iedereen houdt van pizza, en dit zou een erg luxe ervaring zijn."
De pizza is 30 centimeter lang en heeft als basis een saus van zongedroogde tomaten. Hierop zitten toppings waaronder Schotse zalm en natuurlijk de kaviaar, kreeft en het goud. Dit alles wordt afgemaakt met wat balsamicoazijn. Domenico wil de pizza thuis bij de winnende bieder gaan bereiden, of in een van zijn restaurants
En WTF heeft 't voor zin om goud om te gaan zitten eten, je kakt het toch weer uit.
Geef mij maar gewoon lekker:
fotofoto
Winnaar Butragueño en Harry Been-awards 2007, 2008 en 2009
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Pizza met goud-topping te koop in Duitsland
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
Edit: Ah, een SCHOTSE kok... DAT verklaart ook al weer een hoop.
Waarom vandaag doen als je het morgen ook kan uitstellen?
Live like you'll die today...
JD
Anyways, bladgoud zal het wel zijn, en da's niet zo super slecht voor je. Ik denk zelfs dat het geen kwaad kan. Ga maar eens een fles Goldstrike scoren bij de slijter, zit ook iets in wat in ieder geval lijkt op bladgoud. En dat drink je ook gewoon op, zonder dat je er aan doodgaat. (ok, bij een paar flessen misschien.. foto)
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Lijkt me wat overdreven ingedriënten voor een pizza. foto
Pizza!!
fotofotofotofoto
Ontopic: Wie wil er nou metaal gaan zitten eten?? foto
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
das ook best duur foto
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
nee, ik bespaar julie dit. Geniet, maar drink met mate foto zou ik maar zeggen. Hopelijk wint het verstand ooit van je foto
Live like you'll die today...
JD
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken