Groeiend aantal Duitsers heeft extreemrechts wereldbeeld
Volgens een onderzoek is de rechts-extremistische houding in Duitsland sterk toegenomen. De auteurs van het onderzoek legden uit dat ruim acht procent van de volwassenen een rechts-extremistisch wereldbeeld heeft. In voorgaande jaren was dat twee tot drie procent.
Ook bij twaalf procent van de ondervraagden die zichzelf positioneerden als ‘politiek links’ werd een rechts-extremistisch wereldbeeld aangetroffen. Wat opvalt, zo vertelde de mede-onderzoeker, Küpper, aan Deutschlandfunk, is dat mensen onder de dertig nu het nationaal-socialisme en antisemitisme bagatelliseren.
Tegelijkertijd daalde het vertrouwen in de instituties en het functioneren van de democratie tot onder de 60 procent. Volgens het onderzoek gelooft 38 procent van de ondervraagden wel in complottheorieën.
Het representatieve onderzoek voor de 'Mitte Study' wordt elke twee jaar uitgevoerd in opdracht van de bij de SPD aangesloten Friedrich Ebert Foundation.
Dat ze geloven in übermensch en üntermensch? Of dat ze vinden dat er minder immigratie moet zijn?
[ Bericht gewijzigd door Moonlith op donderdag 21 september 2023 @ 11:11 ]
Nee inderdaad zoals hierboven gezegd. Als je niet direct in de houding springt bij immigratie of het woke gebeuren dan ben je Nazi. Hierdoor heeft het hele woord geen enkele waarde meer.
Oke dat is dan wel weer grappig
foto
Onderzoeker: "Nee hoor, ik vind dat je extreem rechts bent, nu je bek houden"
Overigens vind ik de term 'klimaatgekte' een vreemde duiding, gezien het feit dat ik (subjectief) vind dat mensen juist pas gek zijn als je de klimaatverandering ontkent of bagatelliseert, óf dat je de klimaatmaatregelen baseert op basis van hele aannames, halve waarheden en vooral veel onderbuikgevoelens.
Wij moeten vanalles doen en laten en de echte vervuilers kunnen gewoon hun gang gaan.
Vrouwen kunnen in grote steden al niet meer alleen over straat gaan zonder lastig te worden gevallen door al die chirurgen en raket geleerden die hier leven, en in de meeste openlucht zwembaden moet wordt bewaking staan om er voor te zorgen dat de mensen vrij kunnen zwemmen . En elke dag wordt er wel iemand neergestoken door de zelfde personen. Van daar dat de AfD ook steeds sterker wordt hier maar worden natuurlijk weg gezet als rechts-extremisten , omdat zij op komen voor de Duitse bevolking.
Probleem is alleen dat dat land zo ontzettend groot is, met lang niet overal goed infra, plus de beperkte voorraden van
kinderen die de mijnen in gaan voorde grondstoffen en groeiende economie, kiezen ze daar óók voor het uit de grond stampen van kolencentrales.Dus ja, hun uitstoot gaat veel harder omhoog dan in de rest van de wereld, maar dat ze niets zouden doen klopt niet (helemaal)
Dat China over het algemeen een dictatuur is die liegt over zo'n beetje elk onderwerp, klopt ongetwijfeld. Blijft een communistisch land.
Vergelijk het met iemand die 20 kratten bier en een krop sla consumeert. Beweren dat die persoon helemaal geen groente binnen krijgt klopt simpelweg niet, maar gezond is anders
Hun eigen toekomst welteverstaan. Wat je zaait, zul je oogsten.
en straks een stroomtekort
Of allemaal wel, of allemaal niet. Maar niet de burgers van dat bepaalde gebied Europa als enige, en die dan uitknijpen als een citroen. Dat is belachelijk. O
[ Bericht gewijzigd door Wally17 op donderdag 21 september 2023 @ 12:40 ]
Gaan we op deze voet door is het onvermijdelijk dat de pleuris gaat uitbreken in Europa.
Op het eerste gezicht zijn de nieuwe "extreem rechtsen" niet herkenbaar omdat je ze voor deze hetze zou betitelen als hardwerkende blanke middenklasse die hun leven in vrede wilde slijten.
Alleen maar tegen (niet Westerse) buitenlanders zijn?
Het jammer vinden of boos zijn dat nationalisme (trots op je vaderland) zo in het verdomhoekje zit, of geloven in een uber en untermensch?
Een sterke man verlangen die bepaalt wat en hoe het land geregeld moet worden?
Je kan prima wat minder buitenlanders, een gezonde nationalist (geen uber/untermensch en andere discriminatie) zijn die een daadkrachtigere overheid verlangt, zonder extreem-rechts te zijn, in mijn ogen.
En de wedervraag is... als die gevoelens zo sterk leven onder de bevolking, waarom wordt daar via het democratisch proces geen invulling aan gegeven? Politieke onwil om te veranderen dat instituten wat efficienter en sneller handelen? Politieke onwil om vanwege wat internationale regels buitenlanders er sneller uit te kiepen?
Die gevoelens leven in elk land ondertussen, en beginnen steeds meer te worden. Dat er geen invulling / gehoor aangegeven wordt, is wat de anti-beweging alleen maar sterkt.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken