Nieuws
'Tolk' Amsterdamse Assoena-moskee vrijuit

Dat liet een woordvoerster vandaag weten. Justitie heeft overigens ook nooit een aangifte binnengekregen.
De 'tolk' van de moskee in stadsdeel Westerpark had in januari gezegd dat cabaretiers ''doodgemaakt'' mogen worden naar aanleiding van hun grappen over moslims en de islam. Folia was naar de moskee gestapt om een reactie te halen uit de moslimgemeenschap naar aanleiding van een show van studentencabaretiers Ewout Jansen en Etiënne Kemerink. De moskee schoof een oud-bestuurslid als 'tolk' naar voren.
De uitlatingen van deze man bleken niet specifiek tegen Jansen en Kemerink te zijn gericht, maar tegen cabaretiers in het algemeen. Wel werden enkele voorstellingen van het cabaretduo afgelast.
Tijdens het interview met Folia waren behalve de tolk ook de imam en een bestuurslid van de moskee aanwezig. De gemeente Amsterdam haastte zich na het verschijnen van het interview te zeggen dat het bestuur en de imam afstand hadden genomen van de uitlatingen van de tolk en dat de man een 'toevallige bezoeker' zou zijn.

Jansen en Kemerink
Engelse Carnaval
Wat staat deze dames dan wel niet te wachten....
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Groot gelijk dat hij weer mag rondhuppelen. Het was alleen overdrachtelijk bedoeld. foto
Overigens ben ik ook absoluut geen voorstander van het kwetsen of grappen maken over geloven, ik vind het zelf ook niet leuk als men de spot drijft met Jezus of God.
(ik ga alleen niet roepen dat mensen doodgemaakt mogen worden oid)
Gelukkig is de ene de ander niet foto
tis ook niet dat er daadwerkelijk mensen worden neergeschoten op straat ofzo
foto
|o-0
~~~`
Enkeltje Verweggistan en....
Toedeledokie! foto
Maar even wat anders, een gelovige moslim (en zeker een met een baard) zal je niet zo gauw mot mee hebben, eerder die irritante ventjes op de hoek van de straat...
Van mij mag die t(j)olk, vrijuit-het-land. foto
jij anders zeggen jij diescriemieniert...
foto
Misschien sprak die man helemaal geen arabisch en gokte hij maar wat. Hilarisch.
Je nick zegt dat het recht moordt.
wordt gepleegd., echte problemen bevinden zich in Afrika en deze
worden nu naar de achtergrond gedrukt foto
Uitroeien dan.. Dat is mij te nazi-achtig.
mensen zoals jij wonen zeker ergens lekker in het Noorden en gaan dan huilen als ze horen dat de multikul in de randstad WAAR HUN NIET IN WILLEN WONEN voor moord en verkrachting zorgt!
dat vergeet jij even ventje!
Eerst wordt die persoon naar voren geschoven om te spreken in naam van.
Gaat verbaal kotsen.
Doet een uitspraak waar velen oren zich op richten.
Gemeente neemt afstand en wast zo zijn handen in onschuld terwijl het kwaad al is geschied. Een kut idee zit nu een hoop hoofden.
Je "afstand nemen" is dus kennelijk gewoon alle verantwoordelijkheid verwerpen en alle schade die je hebt aangericht toen de verantwoordelijkheid nog gold verdwijnt ook magisch?
is wel iets meer diversiteit dan jij doet voorstellen.
ik hang het agnosticisme aan en daar zijn er geen 4,6 miljard van.
ten 2e als iemand iets aanhangt vind ik het niet per definitie een meeloper.
want dan zou je ook een meeloper zijn als je bijv in een land woont wat iedereen dus doet.
foto
het is altijd het zelfde met die moslims
En geloof jij wel in de rechtsstaat dan? Aangezien recht moord is volgens jou... foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken