Massagraf met onthoofde lijken bij Mosul
Het Iraakse leger heeft in een stad 15 kilometer ten zuiden van Mosul een massagraf ontdekt met naar schatting honderd onthoofde lijken. De stad Hammam al-Alil werd zaterdag bevrijd van de terroristen van Islamitische Staat.
Volgens het leger heeft de massale onthoofding recent plaatsgevonden. De lijken werden gevonden op het terrein van een landbouwschool. De doden waren gevangenen van Islamitische Staat.
Het Iraakse leger is samen met Koerdische eenheden sinds drie weken bezig aan een opmars richting Mosul, de op twee na grootste stad van het land die in handen is van IS. In de stad leven naar schatting 1,5 miljoen mensen. IS zou met het oog op de oprukkende Iraakse strijdmacht honderden mensen gevangen hebben genomen om ze te gebruiken als menselijk schild. Circa 34.000 mensen in de regio zijn sinds het begin van het offensief op de vlucht geslagen voor het geweld.
Massagraf met onthoofde lijken bij Mosul (Foto: ANP)
Raar, je zou denken dat alle "allies" van de VS eerlijk,rechtvaardig en open zijn.
maar goed VS, dat zegt genoeg.
Vervolgens was er een incident waarbij een jood een moslim-kip per ongeluk aanraakte. Mo ging verhaal halen en omsingelde de hele stam. Dit was de Banu Qaynuqa stam. Uiteindelijk besloten die joden eieren voor hun geld te nemen en gingen in ballingschap. Alle grond en huizen werden bezit van Mo en companen.
Vervolgens besloten ze in Mecca hun karavanen te beveiligen. Het kwam zelfs zo ver dat ze vanuit Mecca een leger stuurden naar Medina. Leger was superieur, maar Mo en companen wisten ze buiten de stad te houden. Een andere Joodse stam (Banu Qurayza) probeerde via diplomatie een eind te brengen aan deze belegering. Uiteindelijk werden deze joden beschuldigd van verraad. Dus nadat de belegering van Mecca voorbij was, ging Mo verhaal halen bij deze joden. Weer omsingelde hij de hele stam. Uiteindelijk zeiden deze joden ook dat ze liever eireren wilden en in ballingschap zouden gaan. Wat er toen gebeurde verklaart waarom ISIS nu ook koppen eraf snijdt. Mo liet ze niet gaan. Hij nam alle vrouwen en kinderen gevangen. Hoewel slavernij verboden is in de Islam, deed hij dat toch. En alle mannen werden onthoofd. Overlevering zegt dat dit karwij een hele week duurde en dat ze zelfs diverse ploegen diensten hadden. De Banu Qurayza was namelijk een behoorlijk grote stam. In ieder geval zeker in de 4 cijfers.
Dus voor iedereen: Mo nam (sex)slaven toen hij leefde. ISIS doet dat ook. Mo sneed koppen af toen hij leefde! ISIS neemt ook dat als voorbeeld voor hun handelingen. Het staat nergens in de Koran. Maar ze nemen Mo als voorbeeld.
eeeehhhhh hoedanook. Vroeger was ik ook Moslim.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken