Defensiestudent verzon bedreiging
Een defensiestudent die eind september op het station van Boxtel zou zijn aangevallen door een man van Arabische afkomst heeft zijn aantijgingen verzonnen. De jongen heeft bekend dat zijn aangifte vals was, meldt de politie donderdag.
De jongen zou op 26 september in de Brabantse plaats met een mes zijn bedreigd. "Ik ken jou en ik weet wat je doet. Als ik je nog een keer tegenkom, dan steek ik je neer", zo zou de messentrekker hebben gezegd. Dit klopt dus niet, aldus de politie.
De student wordt in contact gebracht met hulpverleners. Er wordt een dossier gemaakt, dat wordt doorgestuurd naar het Openbaar Ministerie.
Het incident met de jongen werd door defensie begin oktober in een interne mail gebruikt om aan te geven dat het voor soldaten gevaarlijk was in uniform te reizen. Een incident in Deurne begin oktober, waarbij een auto inreed op een groep militairen in opleiding, bleek eveneens geen actie gericht tegen defensiepersoneel.
Stupide actie dus. alleen om de boel op te ruien.
Hard aanpakken dit soort klootzakken.
[x] ongeschikt[/x]
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
zo simple is het kennelijk om defensie naar je hand te zetten
Kunnen we er met z'n allen niet vanuit gaan dat het meerendeel van de mens (in z'n algemeenheid) geen kwaad in de zin heeft?
Wat mij betreft mag ie wegens haatzaaien en terrorisme berecht worden overigens.
Misschien is dat niet het doel geweest maar dat is wel het gevolg geweest.
Ik noem terrorisme erbij omdat terrorisme angst zaaien is en aangezien militairen nu niet meer in uniform mogen rondlopen in het openbaar is er angs gezaaid en dat groeit flink.
Ik vraag me af wat de reden was dat die jongen een valse aangifte verzon.
Was ie te laat op het werk en verzon maar een excuus?
Dat hoor je namelijk ook best vaak, veel door tienermeiden.
Die zijn dan ergens wezen feesten of bij een vriendje blijven "slapen", te laat thuis, ouders bezorgd en dan verzinnen ze maar een excuus om onder een straf uit te komen.
Soms verhalen over aanranding en verkrachting en dan vinden de ouders uiteraard dat er aangifte gedaan moet worden en dan zakken die meiden steeds dieper in hun leugen weg.
Ik denk dat dat hier ook wel het geval zal zijn geweest, dat de jongen er ook geen aagifte van wilde doen, alleen als excuus gebruiken maar dat zijn superieuren hem hebben aangeraden om aangifte te doen.
Maar goed, ondanks dat de bedoelingen niet zo zijn geweest kan je dat niet onbestrafd laten.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken