Uitslagen Europa League (14/12/11)
Vandaag werden de eerste wedstrijden in de zesde en laatste speelronde in de groepsfase van de Europa League afgewerkt. FC Twente moest het in Polen opnemen tegen Wisla Krakau en verloor met 2-1. De Tukkers waren overigens al geplaatst voor de volgende ronde. Morgen zijn de overige duels.
Groep D
FC Zürich (Zwi) - FC Vaslui (Roe) 2-0
69' Margairaz 1-0
90' Buff 2-0
Lazio Roma (Ita) - Sporting Portugal (Por) 2-0
42' Kozák 1-0
55' Sculli 2-0
Eindstand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Sporting Portugal (Por)* | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8-4 |
2 | Lazio Roma (Ita)* | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7-5 |
3 | FC Vaslui (Roe) | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 5-8 |
4 | FC Zürich (Zwi) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 5-8 |
Groep E
Besiktas (Tur) - Stoke City (Eng) 3-1
29' Fuller 0-1
57' Upson (Stoke)
59' Fernandes (Pen) 1-1
74' Pektemek 2-1
82' Edu 3-1
Dinamo Kiev (Oek) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 3-3
12' Yeiny (e.d.) 1-0
17' Husyev 2-0
47' Almeida (Dinamo)
49' Vered 2-1
56' Khacheridi (Dinamo)
62' Atar 2-2
75' Dabour 2-3
80' Husyev 3-3
Eindstand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Besiktas (Tur)* | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 13-7 |
2 | Stoke City (Eng)* | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 10-7 |
3 | Dinamo Kiev (Oek) | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 7-7 |
4 | Maccabi Tel Aviv (Isr) | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9-16 |
Groep F
Paris Saint Germain (Fra) - Athletic de Bilbao (Spa) 4-2
3' Aurtenexte 0-1
21' Pastore 1-1
41' Bodmer 2-1
55' López 2-2
85' Iñigo Pérez (e.d.) 3-2
90' Hoarau (Pen) 4-2
Slovan Bratislava (Slw) - Red Bull Salzburg (Oos) 2-3
3' Lacny 1-0
6' Lacny 2-0
19' Jantscher (Pen) 2-1
24' Leonardo 2-2
52' Had 2-3
Eindstand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Athletic Bilbao (Spa)* | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 11-8 |
2 | Red Bull Salzburg (Oos)* | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11-8 |
3 | Paris St. Germain (Fra) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8-7 |
4 | Slovan Bratislava (Slw) | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4-11 |
Groep J
Maccabi Haifa (Isr) - FC Schalke 04 (Dui) 0-3
7' J. Buljat (e.d.) 0-1
84' Marica 0-2
90+2' Wiegel 0-3
Steaua Boekarest (Roe) - AEK Larnaca (Cyp) 3-1
55' Rusescu (Pen) 1-0
61' Pintado 1-1
70' Nikolic 2-1
85' Nikolic 3-1
Eindstand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Schalke 04 (Dui)* | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 13-2 |
2 | Steaua Boekarest (Roe)* | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9-11 |
3 | Maccabi Haifa (Isr) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10-12 |
4 | AEK Larnaca (Cyp) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 4-11 |
Groep K
Wisla Kraków (Pol) - FC Twente (NED) 2-1
11' Gargula 1-0
39' De Jong 1-1
46' Genkov 2-1
Fulham (Eng) - Odense BK (Den) 2-2
27' Dempsey 1-0
31' K. Frei 2-0
64' Andreasen 2-1
90+3' Fall 2-2
Eindstand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Twente (NED)* | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 14-7 |
2 | Wisla Kraków (Pol)* | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 8-13 |
3 | Fulham (Eng) | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9-6 |
4 | Odense BK (Den) | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9-14 |
Groep L
Sturm Graz (Oos) - AEK Athene (Gri) 1-3
10' Manolas 0-1
43' Burns 0-2
59' Kainz 1-2
77' Klonaridis 1-3
Anderlecht (Bel) - Lokomotiv Moskou (Rus) 5-3
21' Ignatyev 0-1
33' Kljestan 1-1
39' Canesin Matos 2-1
57' Wasilewski 3-1
61' Suarez 4-1
69' Sychev (Pen) 4-2
78' Gillet 5-2
83' Ivanov (2x geel) (Lokomotiv)
89' Sychev 5-3
Eindstand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Anderlecht (Bel)* | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 18-5 |
2 | Lokomotiv Moskou (Rus)* | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 14-11 |
3 | AEK Athene (Gri) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 8-15 |
4 | Sturm Graz (Oos) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 5-14 |
*= door naar volgende ronde