sport
Corruptie FIFA slaat over naar IOC
Het Internationaal Olympisch Comité start een onderzoek naar Issa Hayatou. Hayatou is één van de drie FIFA-bestuurders die verdacht wordt van corruptie.
Het BBC-programma Panorama meldde gisteren dat de Kameroener, vicepresident van de FIFA en sinds 2001 lid van het IOC, in 1995 smeergeld heeft aangenomen van het marketingbureau ISL. De BBC zegt hiervoor bewijzen te hebben en deze zijn door het IOC inmiddels bij de omroep aangevraagd.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
maar niet echt verassend, het is ook zo verleidelijk om corrupt te zijn bij de toewijzing van een toernooi.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing. ― George Bernard Shaw
En zo komt het met Blatter wel voormekaar.
Die wordt nooit gepakt, dan is namelijk heel de FIFA door het ijs gezakt.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken