Boetes voor achterlaten honden in snikhete auto's
In Zeeland zijn dit weekeinde zeker drie hondeneigenaren beboet omdat ze hun huisdier in een snikhete auto hadden achtergelaten. Agenten en medewerkers van de dierenambulance hebben de honden uit hun benarde positie bevrijd. De auto's stonden in de volle zon geparkeerd.
In Renesse werd zaterdagmiddag aan de Loane een ruitje van een auto ingetikt, waarin een hond was achtergelaten. Op dat moment arriveerde de eigenaar, die gelijk een proces-verbaal kreeg. In dezelfde straat werden zondag rond 13.30 uur twee honden uit een auto gehaald. De dieren kregen een bak water in de bus van de dierenambulance. De eigenaar meldde zich rond 16.00 uur.
Zondag rond 17.45 uur kwam een melding binnen dat op de Boulevard Evertsen in Vlissingen een hond in een afgesloten auto zat. Een metertje in de auto gaf een binnentemperatuur aan van 50 graden, meldt de politie. Voordat de dierenambulance was gearriveerd, kwam de eigenaar aanlopen. Ook die kreeg een proces-verbaal. De hoogte van de boetes wordt bepaald door de officier van justitie.
Helaas hier bijna niks
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
zelf ben ik er namelijk eentje..
en het zijn meestal de duitsers die dit soort dingen doen
[ Bericht gewijzigd door Napalm op maandag 19 juli 2010 @ 00:33 ]
wel de thermostaat op 50grC zetten, natuurlijk...
Anders had de officier van justitie ter plekke gebeld moeten worden voor de hoogte van de boete.
Ik wil alleen de hoogte vd boete weten, niet wie de hoogte vd boete bepaald.
En dat staat hier nergens, of wel Einstein?
oOoO - Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory - OoOo
Ik hoop op keihoge boetes. Wat mij betreft mogen de boetes zelfs achterwege blijven en mag er onvoorwaardelijke celstraf tegen over staan.
Wel heel goed dat de politie er wat mee doet!
Overigens zouden er voor de honden nieuwe baasjes gezocht moeten worden, die wel verstand hebben.
Goede zaak dat ze deze idioten een boete geven.
Dus wat is 1 ruit ??
Slaven waren volgens de wet ook dingen...
Jij hebt duidelijk geen idee hoe streng de regels én toezichten mbt veetransport tegenwoordig zijn. Die beesten hebben het beter dan mensen in een auto zonder airco. En dat is goed uiteraard.
Nou ja, iemand die een hond neemt als gezelschapsdier is hopelijk beter voor zijn hond dan iemand in het slachthuis, haha. Ik wil ook niet dat mijn huisdier stikt in een auto, wat er echter met andere dieren gebeurt heb ik helaas niets over te zeggen. Daar kunnen geen 100 petities tegenop. (Zou wel grappig zijn trouwens als wij een bericht kregen vanuit een ander land dat we toch echt moeten stoppen met die zielige kipjes te eten.. In principe doen mensen die tekenen hetzelfde voor die zielige hondjes die opgegeten worden. Ze zien je aankomen
Met de volgende punten:
* Dat honden het ook warm kunnen krijgen en hieraan kunnen overlijden
* Hoe laat je een hond uit zonder overlast voor anderen (achter te laten)
* En mensen die menen te zeggen "die van mij doet niks hoor!" als ie los loopt meteen laten zakken.
En nee, een hond in een te warme auto laten zitten heeft geen enkel doel en de bio-industrie wel. Maar als je dierenleed dan zo erg vindt, koop dan vlees van De Groene Weg.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken