Nieuws
Lab Venture van Marco Borsato failliet
Lab Venture Capital, waarin zanger Marco Borsato aandelen heeft, is failliet. Het faillissement was aangevraagd door een schuldeiser. Dit bevestigde de curator vrijdag naar aanleiding van berichtgeving hierover in De Telegraaf.
Het zusterbedrijf van The Entertainment Group investeerde fors in startende ondernemingen. Dit geld was grotendeels afkomstig van The Entertainment Group, met als gevolg dat het artiestenbureau van Borsato vorig jaar failliet ging.
De curator gaat de komende weken de gevolgen van het faillissement van Lab Venture onderzoeken en zal de schuldenlast in kaart brengen.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
maar vandaag sta ik rood.
Nee, en ik ga er ook geen aanschaffen, brutale vlerk!
ik heb twee eervolle vermeldingen op mijn naam staan! *O*
Blijkbaar namen ze te veel risico. Zo veel geld investeren dat als het fout gaat je geen geld meer hebt is onbehoorlijk bestuur.
Waar Marco wel de baas van was. Blijkbaar heeft hij dat geld dus gegeven zonder duidelijk te weten wat er mee ging gebeuren. Of in ieder geval zonder te weten wat de risico's waren.
Hij heeft dus zo veel geld weg gegeven aan het zusterbedrijf dat zijn eigen bedrijf kapot is gegaan. Vervolgens door een gebrek aan overzicht van de risico's (of het negeren van de risico's) is het zusterbedrijf nu ook failliet. Als dat geen onbehoorlijk bestuur is, weet ik het ook niet meer.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Muziek zonder ziel..
Die Entertainment Group had Marco achter zijn rug om dingen gedaan waarvan hij niet op de hoogste was.
Zoek maar op op Google of FOK!.
Jammer dat hij genaaid is door dat kut bedrijfje waar hij aandelen in had >_>
.....
dat die stom is blijkt wel maar hij zal toch niet zo stom zijn om nix achter de hand te houden lijkt me
I knew I was wrong 10 minutes ago
but I'll never admit it.
Gaat Marco nu nog een liedje opnemen om geld binnen te harken...
Guus krijgt ook nog een Miljoen van hem vandaar het daarop beruste nummer: schouder aan schouder.
dirk schieringa 2
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken