Nieuws
Woensdag NK op natuurijs
De KNSB heeft vandaag bekendgemaakt dat komende woensdag het NK marathonschaatsen op natuurijs wordt verreden op het Zuidlaardermeer.
Vorige week koos de schaatsbond al voor het meer dat op de grens van de provincies Drenthe en Groningen ligt. Het ijs was toen al voldoende dik maar door invallende dooi ging het toen niet door. Dooi zal nu geen roet in het eten gooien omdat voor de komende dagen lichte vorst wordt verwacht.
Vorig jaar werd het NK op natuurijs op de Oostvaardersplassen verreden. Op 8 januari gingen de nationale titels toen naar Sjoerd Huisman en Carla Zielman.
Je kunt wel merken dat JJ wel verstand van zaken heeft..
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Fok.
Noorden van het land idd de hele dag dik in de vorst, vannacht op uitgebreide schaal matige vorst verwacht, nacht van dinsdag op woensdag lokaal -10 (dat is strenge vorst).
En het vriest op dit moment in het hele land, maar goed.
Ik zou zeggen geniet van je vakantie en stuur een ansichtkaart, want in Nederland vriest het overal.
foto
Met die winter...
Get your Japanese name at Keiichi Anime Forever!
Het is februari, en buiten is het winters. Zoals het hoort.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken