Zware race voor McLaren
McLaren Mercedes is zeker niet blij met het resultaat dat behaald is met de race op Sepang. Het team heeft tijdens deze race last gehad van bandenproblemen. |
Juan Pablo Montoya kwam in Maleisië als vierde over de streep. Montoya noemt deze prestatie niet slecht, maar had maar al te graag meer gewild. Vroeg in de race kreeg de Colombiaan al te maken met een blaar op één van zijn voorbanden. De auto was hierdoor erg instabiel en Montoya was daardoor niet bij machte het maximale uit de auto te halen.
Kimi Räikkönen kreeg een nog wat slechtere ervaring met het Michelin schoeisel. Na zijn eerste pitstop kreeg hij een klapband waardoor hij veel tijd en veel plaatsen verloor. Kimi: “Het is erg zuur, want mijn rondetijden bewijzen dat ik het tempo had om met de leiders mee te strijden. In de slotfase liep ik snel in op Christian Klien en Michael Schumacher, maar het was te laat om hen nog te verschalken."
Teambaas Ron Dennis noemde het een “zware race voor beide coureurs.” Dennis: "Het is jammer dat we niet optimaal hebben kunnen profiteren van ons betrouwbare en snelle technische pakket. Positief was wel dat Kimi de snelste rondetijd wist neer te zetten.”
Maar goed de sport sterft een langzame dood.
In 1982 werd Rosberg wereldkampioen door slechts één race te winnen. Onder dat zelfde puntensysteem zijn er ook al erg vroeg in het seizoen kampioenschappen binnengesleept.
Later kreeg de winnaar tien punten ipv negen, en ook toen waren er kampioenschappen die tot de laatste race uitgevochten werden en kampioenschappen die al halverwege het seizoen beslist werden.
Onder het nieuwe systeem is het het zelfde. 2003 werd pas in de laatste race beslist, en nog nooit heeft een coureur zo vroeg in het seizoen het kampioenschap weten te claimen als Schumacher in 2004....
Next race: See you 12 march 2006 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Manama
AFC Ajax 4 ever
Barri kan misschien nu wat zichzelf laten zien. Misschien komt hem de tegenslag van ferrari wel een beetje uit...is hij niet direct de 2de man meer.
-EDIT- Thanks. foto
[ Bericht gewijzigd door HPoi op maandag 21 maart 2005 @ 09:54 ]
\[b\]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."\[/b\] - Joe Saward
Go Kimi fotofotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken