Nieuws
Economie eurozone nu groter dan die van VS
Als het gezamenlijk bruto binnenlands product van de vijftien eurolanden wordt omgerekend naar dollars, is de economie van de eurozone bij de huidige koers van de euro boven de 1,56 dollar, groter dan die van de Verenigde Staten.
Economen van de Amerikaanse zakenbank Goldman Sachs hebben dat vrijdag becijferd en bekendgemaakt in een rapport aan hun cliënten. Het bbp van de VS bedroeg in 2007 volgens officiële schattingen van het Amerikaanse ministerie van Handel 13.843 miljard dollar. Dat van de eurozone stond, volgens gegevens van Eurostat, omgerekend op ruim 13.880 miljard dollar.
of toch niet
Europaaa foto
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Tja... eigen schuld van die yankees. Hadden ze maar niet op die malloot moeten stemmen.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_%28PPP%29
VIVA EUROPA!
Trace nummers
Dit is van alle tijden dat zoiets gebeurd en Amerika is flexibel genoeg om daar weer bovenop te komen.
Het feit dat je nu voor een flesje bier F 4.40 neertelt, heeft ons meer kwellingen gegeven dan dat ''we'' nu zo groot en machtig zouden zijn, zo superieur. Maar nee, De provincies van jouw Europa zijn vooral bezig de landbouwsubsidies binnen te houden en nodeloze geldputten te openen zodat het geld verdient in West direkt naar Oost klan.
De Europese Samenwerking is goed tot op economisch vlak. Geen douaneheffingen, gezamenlijk invoertarief en importheffingen. Voor de rest is het een onnodig wangedrocht dat onze vrijheden beperkt. In dit Europa is Nederland feitelijk niet meer dan een provincie in een monetaire unie die van geen kanten loopt. O ja, ''we'' zijn groter dan de VS? Zou dat nou komen omdat we 2x zoveel inwoners hebben en omdat ze het aan de andere kant van dat plasje helemaal verkloten? foto
Ik heb het even berekend en de actuele olieprijs is nu 70.21 euro!
Trace nummers
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Ah, keb effe opgezocht, het ligt nu rond de 61.50 euro. Topietopie
Trace nummers
Trace nummers
linkje:
http://www.parool.nl/nieuws/2005/APR/30/p1.html
En daarnaast weet ik precies wat je bedoelt, maar vraag ik me eerder af wat je er mee bedoelt.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
ik had het ook niet over de exacte wisselkoers van het huidige moment ... dat is idd een kwestie van marktwerking. prima toch? en dat biertje wordt nu eenmaal duurder, en dat komt heus niet alleen doordat de EU een bepaald beleid heeft op landbouw etc..
Dus daardoor krijg je meer inwoners, en dat tezamen met de dalende dollar koers dan lijkt het me een logisch gevolg.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken