Nieuws
'Deel kabinet wil filmverbod Wilders'

De landsadvocaat heeft bekeken of er juridische gronden zijn om de film 'Fitna' tegen te houden. Een rechtszaak zou niet geheel kansloos zijn, luidt de conclusie omdat er dreiging vanuit het buitenland bestaat. Hierdoor zou de Nederlandse staat een beroep kunnen doen op de staatsveiligheid of openbare orde.
Binnen het kabinet is er echter onenigheid of men Wilders de mond moet laten snoeren door een rechterlijk verbod. In CDA-kringen is steun voor een preventief verbod. Naast premier Balkenende is ook minister Verhagen (Buitenlandse Zaken) zich namelijk een hoedje geschrokken van alle onheilspellende berichten uit het buitenland.
Vrijheid van meningsuiting
Tegenstand is er vanuit de PvdA. Met name vice-premier Wouter Bos vindt de vrijheid van meningsuiting belangrijker en wil pas achteraf keihard optreden. Daarvoor is óók al juridisch advies ingewonnen. De PvdA-leider wijst ook op de verantwoordelijkheid van moslimlanden om tegen Nederland gericht geweld te voorkomen. Overigens neigen de PvdA-ministers Ter Horst (Binnenlandse Zaken) en Koenders (Ontwikkelingssamenwerking) wel naar een preventief verbod.
Hoewel een preventief verbod afgelopen vrijdag niet door de ministerraad is geloodst, is het idee volgens ingewijden nog niet van tafel. Rapporten van inlichtingendiensten wijzen erop dat Nederlandse burgers en bedrijven in een reeks moslimlanden ernstig risico lopen. Ook in ons land bestaat gevaar.

Met dank aan FOKwa voor de submit.
Ik heb zo het idee dat jij in een hele helse warme kermis terecht komt als er met geweld wordt gereageerd.
MCB radio 747KHz Middengolf
Onze linkse makkers zullen moord en brand schreeuwen en claimen dat dit zeeeeeeeer discriminerend en strafbaar is foto
En vooral meer 'wilders is het kwaad dat gestopt moet worden' foto
Gefeliciteerd met dit record (?) fok!ers foto
Begrijp je dit of moet ik het uitleggen voor je? En begrijp je de rest wel, want ook daar heb ik mijn twijfels over...
Doe je best morgen op school, misschien wordt het dan nog iets met je!
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
In de film van Fok United Critische Kakelaars raakt het Nederlandse meisje Geertje, dat soms maar moeilijk de rare gewoonten van de Islamieten kan begrijpen, de ezel van de heiligeman kwijt.
Zij begint een zoektocht in het middenoosten, en wordt geconfronteerd met diverse bizarre situatie's.
Een van de spannendste momenten uit de film zijn die waarin zij perongeluk een speelgoedbeer voor Mohamed aanziet, zij moet dan vluchten voor haar leven. Gelukkig wordt zij geholpen door Balkje, een ezel die zij heeft geholpen tijdens enige benauwde momenten op zijn kinderboerderij.
Ook de slechterikken spelen briljant, zo zijn er de leiders Job C. Wouter B. van een vage duistere club die zich Patsers Vragen Dagelijks Aandacht noemen, die het een hoop geld en aanzien kost als de ezel teruggevonden zou worden.
Humor, liefde, actie, horror, verraad, en tragedie wisselen elkaar af in een ongekende meesterlijke volgorde.
MCB radio 747KHz Middengolf
Als je trouwens weer zonodig moet gaan zeuren over 'inhoudelijke reacties', dan moet je gewoon ff AL mijn reacties lezen en niet alleen degene die jou niet aanstaan, knuppeltje.
Nou joh, het was weer leuk geprobeerd van je, maar ik moet nu toch echt aan het werk. Het is een druk bestaan als je een eigen zaakje hebt, en dan tussen de bedrijven door ook nog eens al die onzin van jou tussen de normale berichten uit filteren... het valt niet mee foto
Ik kom elke dag in Amsterdam en nee ik ben geen rooie rakker. Ik heb de laatste paar verkiezingen CDA gestemd en ik neigde eerder naar de vvd dan naar de pvda.
En ik zeg ook niet dat er geen problemen zijn, maar Wilders maakt de problemen ERGER met zijn gestook. Niet alle moslims zijn radicalen, wat jij vermoedelijk wel denkt. Prima, pak het tuig op, leer ze een lesje of trap ze het land uit, maar zorg ervoor dat de leefbaarheid tussen nederlanders en de rest van de moslims VERBETERT. Alleen zo kan de huidige situatie omgedraaid worden, niet door ze allemaal tegen ons op te stoken. Wilders is uit op een burgeroorlog als hij zo doorgaat. En dat knuppels zoals jij dat niet inzien is de reden dat hij zo populair is.
Moslims generaliseren mag niet, maar bij andere groepen wil je je er maar wat graag schuldig aan maken, bij die groepen is het wel goed. foto
Kijk, zoiets kan ik wel ondersteunen met feiten.
Maar jij roept een achterlijk statement en komt dan met cijfers die dat juist WEERLEGGEN.
Dus ik verwacht nu van jou:
-Bewijs dat 50% van de jeugd een niet-westerse allochtoon is.
-Een ontzettend goede reden waarom dat een probleem zou zijn.
Ik blijf erbij, de grootste stunt van Wilders zou zijn als er helemaal geen film blijkt te zijn...
China kan nog veel van ons leren foto
Je zult vast zo'n mocro knuffelaar zijn of niet??
"als je ze maar liefde geeft, dan geven ze ons dat terug"
dat doen ze al 40 jaar niet foto
Maar goed.... nu komt de grote hamvraag:
Welke toevoeging heeft de moslimgemeenschap aan de wereld geleverd?
(olie is geografisch toeval dus kom niet met die onzin aanzetten)
Neem hier is een kijkje:
http://amsterdam.nl/stad_in_beeld/feiten_cijfers?ActItmIdt=12750
De cijfers die ik laat zien gaan over de totale gemeenschap en dus niet specifiek over jongeren. Misschien moet je de laatste regel eens goed lezen.
Als de niet westerse jeugd nu al 50% van de grote steden uitmaakt is dat een groot probleem voor de toekomst van de randstad. Geen opleiding. Veel criminaliteit. Veel werkloosheid. De meerderheid allochtoon, dus moslim enclaves in de grote steden en ga zo maar door.
En voor die 50% kijk maar even naar dit filmpje....... http://www.youtube.com/watch?v=g_8jwV3iIuw of wil je nog meer bewijs?
- Voltaire
Zo denk ik er ook over, als dit mogelijk oorlog betekend, dan is het oorlog. Vrijheid moet verdedigd worden, en ja, als dit de kans geeft dat ik opgeblazen wordt door een of andere malloot, dan neem ik dat risico, dat is vrijheid me waard.
Dit land heeft zoveel beproevingen (fatna's foto ) moeten doorstaan, zoveel moeten strijden om het vrije land te zijn waarin we nu leven... en omdat een aantal mannen in jurken ligt te schreeuwen zien we daar vanaf... Balkenende geeft wel heel erg snel toe, wat een watje.... dat hij de Minister-president is van dit land, ik schaam me kapot!
Iedereen neemt het zo voor vanzelfsprekend wat we allemaal hebben, als ik dit allemaal zou kwijtraken aan een vent met een baard in een jurk, een vrouw in een pinguinpak... aan een volk dat eigenlijk zo blind is en zo belachelijk dom...
We geven toe aan de wensen van wat huilerds 3000 km naar het zuiden... waar zijn we beland? Ze krijgen hun zin als ze alleen maar dreigen, geef ze maar het gevoel dat ze veel macht hebben.... logisch dat er zoveel aanslagen komen... als we toch altijd maar toegeven...
zodra hun inzien dat het nutteloos is, dat het westen niet bang voor hun is en niet buigt dan houden die kamelen fokkers misschien de helft van die terroristen gewoon daar
En wilders met oplossingen foto das de beste grap van 2008 man. Wilders beschuldigt alleen maar en komt met onzinnige 'oplossingen'. De koran verbieden foto Hoe verzint ie het foto
Hoe denk jij dat deze film kan zorgen voor een verbetering van de leefsituatie in nederland? De tegenstellingen worden alleen maar vergroot of ben je het daar niet mee eens?
Daarbij vraag ik me af, stel dat moslims in nederland zich prima gedragen en goed ingeburgerd zijn, kun je daar dan mee leven? Of wil je alleen maar nederlanders zien als je in amsterdam rond loopt?
Ik heb niks tegen moslims als ze zich gedragen. Het tuig mogen ze uitzetten wat mij betreft. Ik ben het er wel mee eens dat een harder beleid dan nu nodig is, maar dan is het de bedoeling dat de leefbaarheid tussen nederlanders en de REST van de moslims verbetert. Wilders doet dit niet, die stookt de rest van de moslims ook op tegen ons. Dat is toch geen oplossing of wel dan?
Maar hij moet niet raar opkijken als de extremisten dit zien als een alibi om de boel te terroriseren.
Ik zie het een beetje als het verschil tussen voetbalsupporters en hooligans. De hooligans verpesten het voor de echte supporters. Hooligans moeten ze keihard aanpakken, maar zorg ervoor dat de echte fans hun sport wel kunnen blijven volgen. Of moeten we, net zoals jouw redenering m.b.t. moslims, meteen het hele voetbal afschaffen? foto
Danziejedathijmeerdan1punt heeft. foto
Dan vraag ik me al meteen af waar hij het geld vandaan gaat halen om de rest van zijn plannen te financieren, zoals 'meer aandacht voor onderwijs', 'extra geld voor verpleeghuiszorg' en 'meer investeren in wegen en automobiliteit'. WAAR haalt hij dat geld vandaan? foto Ohja en hij wil meer geld in het wegennet stoppen, maar wel het 'kwartje van kok' afschaffen foto Wat een grapjas man. Als je dat program van hem door laat rekenen komt ie minimaal 20 miljard te kort foto
Ik las niet eens zijn standpunten, maar de manier waarop hij zo abstract mogelijk antwoord geeft op iemands vraag zonder een concreet antwoord te geven gaf me al het idee dat hij het was fotofotofoto
En we weten allemaal wel hoe objectief die zijn.
Ahaa, ik dacht even dat het bullshit was van die 50%, maar Wilders zegt het foto
En kap nu met die zeik van je en geef me nu een officieel onderzoek dat aangeeft dat 50% van alle jongeren een niet-westerse jongere is.
Én ik EIS van je een reden waarom dat een ramp zou zijn.
En waag het je niet om hier je zwak onderuit te lullen door andere verhalen te posten en te gaan zeiken over dingen die er niets mee te maken hebben zoals je walgelijke held Wilders altijd doet!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken