Nieuws
Joran overschaduwt reis Aruba Balkenende

Daarvan is de commotie rond Joran van der Sloot het meest opvallend. De Arubaanse minister van Justitie Rudy Croes gaf gisteren aan dat wat hem betreft Joran van der Sloot niet meer welkom is op Aruba. Croes verbond zijn opmerking aan de plannen van het Nederlandse kabinet om een wet op te stellen waarmee criminele Antillianen en Arubanen Nederland kunnen worden uitgezet. ''Laat Joran nu het eerste voorbeeld zijn van een Nederlander die niet gewenst is op Aruba'', aldus Croes.
Tijdens het bezoek van Balkenende aan Aruba op vrijdag 15 februari zal dit onderwerp zeker ter sprake komen. Maar ook andere juridische problemen wachten de premier, die samen met staatssecretaris Bijleveld van Koninkrijksrelaties de komende week alle Antilliaanse eilanden en Aruba bezoekt.
St. Maarten
Op St. Maarten is criminaliteitsbestrijding een belangrijk onderwerp. Nederland heeft daar extra aandacht voor gekregen sinds het Wetenschappelijk Onderzoeks en Documentatiecentrum in 2007 een alarmerend rapport presenteerde. Balkenende houdt dinsdag 12 februari op St. Maarten een toespraak over rechtshandhaving en goed bestuur.
Curaçao
Op zaterdag 16 februari spreken Bijleveld en de Nederlandse minister van Justitie Hirsch Ballin op Curaçao in een Politieke Stuurgroep met St. Maarten, Curaçao en de regering van de Nederlandse Antillen. Belangrijkste onderwerp hierbij is de door Nederland gewenste samenwerking op justitieel terrein tussen Curaçao en St. Maarten in de nieuwe staatkundige structuur.
Ook dit onderwerp is controversieel aangezien de eilanden een zo groot mogelijke autonomie nastreven, terwijl Nederland op dit terrein de toekomstige landen wil laten samenwerken. St. Maarten en Curaçao willen per 15 december 2008 een autonome status verwerven. Bonaire, St. Eustatius en Saba worden als het goed gaat bijzondere gemeenten binnen het Koninkrijk. Balkenende stelde afgelopen vrijdag nog dat hij dit streven ,,zeer ambitieus'' vond.
De komende week zal blijken of hij er in slaagt de ambitie dichterbij te brengen of juist te vertragen.
Wil je meer lezen of meepraten over de zaak rond Joran, Natalee en Peter, dan kun je terecht in het speciale Joran van der Sloot-forum
Of lees de special met achtergrondinformatie.
http://nl.youtube.com/watch?v=QcByMAN2txI
Lol, wat een gestoord wijf is dat toch ook. foto Peter gaf gisteren in het Algemeen Dagblad toe dat ie zijn lach met moeite kon inhouden foto
http://nl.youtube.com/watch?v=QcByMAN2txI
Nancy Gray (ofzo) is ook een crimefighter foto
Vast excuses aanbieden....de lafaard.
Fantastisch dit. Ik sla extra popcorn in. foto
http://www.dumpert.nl/med(...)wel_op_vrouwen_.html
Oh grote Joran, in wiens schaduw ik het niet verdien te vertoeven, zegen mij met uw op narcotische wijze beïnvloed gezemer over die keer dat een jonge vrouw overleed aan uw ejaculatie en u uw intelligentie bewees door haar stoffelijk overschot aan de oceaan toe te vertrouwen, ik zal er nooit en te nimmer genoeg van krijgen.
Overigens ben ik heel blij dat Joran niet tot mijn familie behoort .. foto
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
(zou hou bijhouden hoe vaak hij in het nieuws komt? Vind geen hol meer aan dat hele holloway sloot zaakje) foto Word je toch gewoon gestoord van,
geef mij maar eens iets boeienders foto
edit typo.
Oeiiii dat gaat geld sparen, zal me toch een deel gevangenis leeg staan.
Wedden dat die spontaan weer welkom is bij dat aanbod?
Dan is Joran toch nog ergens goed voor geweest. foto
Voor Nederland is er maar één oplossing, Antillen lekker 100% autonomie geven, kunnen gelijk alle Antillianen weer retour thuisland... foto
In Mekka
Dat is pas leuk
nicely put foto
Joran is toch hoop ik nog wel welkom in de jail daar? ruimte zat , de lokale boefjes zijn allemaal hier ( of pendelen eerste klas heen en weer)
Persoonlijk zou ik J.vdS. graag ff op z,n irritante bek timmeren , maar ik weet niet waar ie uithangt. foto
prettige zaterdagavond nog allemaal
foto
http://nl.youtube.com/watch?v=Gx-s-WMRDGM
Niet veel Nederlanders hebben dat gepresteerd.
Hij zal wel weer ons belastinggeld verspillen door nog meer subsidies in die bodemloze put te smijten. foto
Kunnen we die kuteilanden niet weggeven ofzo?
Een of andere communist in de regio had misschien nog interesse.
-" Well Andy, you'll get cancer."
XBL gamertag: MaskedMuchachoO
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken