Nieuws
'Wilders kan Pakistan beter mijden'

De recente uitspraken van Wilders over onder meer het verscheuren van de helft van Koran, zijn daar in slechte aarde gevallen. De Pakistaan Maulana Hafiz Hussain Ahmed, parlementslid en de tweede man binnen de invloedrijke religieuze partij Jamat-e-Islami, zegt: ''Deze man is niet welkom in Pakistan, hij mag hier nooit toegelaten worden. Zijn opmerkingen zijn grievend voor miljoenen moslims. Deze man is radicaler in zijn denkbeelden dan de zogenaamde terroristen.'' De wereldwijde anti-Mohammed en islam-opmerkingen van de laatste tijd noemt hij ''een complot tegen de islam dat wordt geleid door de joden.''
Talat Masood, een ex-generaal uit het Pakistaanse leger en een vooraanstaand gematigd Pakistaanse analist, adviseert Wilders niet naar Pakistan te komen: ''Zijn leven zou in zo'n geval extreem veel gevaar lopen. Maar ik denk dat Wilders na zijn uitlatingen hoe dan ook geen visum meer krijgt.''
In Pakistan staat overigens de doodstraf op het moedwillig verscheuren van een Koran. Een eigenaar van een telefoonwinkel in Islamabad verwoordt de woede die op straat heerst over Wilders' uitlatingen: ''Deze man moet publiekelijk opgehangen worden.''
Twijfels
Zaterdag liet Wilders zelf al weten dat hij twijfelt of hij naar Pakistan zal afreizen. In Pakistan staat niet alleen de doodstraf op het vernielen van de Koran, maar ook op het beledigen van de profeet. Aan dat laatste heeft Wilders zich ook 'schuldig' gemaakt door te stellen dat als Mohammed vandaag in Nederland zou leven, hij voor zou stellen ''hem als extremist met pek en veren het land uit te jagen''.
Delegatieleider Hans van Baalen (VVD) zei het zaterdag te betreuren als Wilders besluit niet mee te gaan. ''Geert levert als criticus op zulke reizen altijd een goede bijdrage. Hij is welkom. De delegatie wordt bovendien zwaar beveiligd. We gaan natuurlijk niet naar België.''
Met dank aan Shelbourne voor de submit.
Alleen maar islam islam islam....Nou daarmee los je geen problemen op, je vergroot ze enkel!!
En godverdomme... lees eens wat je schrijft... Uiteindelijk zou het zo moeten zijn dat je inderdaad met je Feyenoord shirt naar de Arena kan gaan!
Dat het niet zo is, is niet de schuld van het shirt, maar van de barbaren die menen dat ze iedereen met zo'n shirt het zwijgen mogen opleggen.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Moeilijk hè, relativeren...
Daarbij, hoeveel moorden heeft Wilders al op zijn geweten?
Lekker beschaafd ben je dan.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Schijtland!
Bassline, melodie...
Vocal, DJ...
The feeling, Hardstyle...! (L)
Zie jij niet dat er ondertussen een wereldwijde strijd is tussen (moslim)terroristen en het westen? En dat in deze strijd iedereen betrokken is. Zoveel landen over de hele wereld?
Noem me dom, maar ik vind dit verdacht veel op een wereldoorlog lijken...
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
Ok, flauw -1 foto
Maar ja, dat mag je wel zeggen ja. Vrijheid van meningsuiting enzo.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Ga je bezig houden met regeren....en in die richting..maar staar je niet blind op 1 punt..doen andere wel voor je
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
Geef hem de koran mee, kan hij daar laten zien wat hij bedoel, met verscheuren. foto
Anyway, deze oorlog is nog lang niet afgelopen en nog lang niet op z'n hoogte punt.
Als Nederland ballen heeft dan gaat Wilders gewoon mee, indien hij geweigerd wordt dan moet de hele delegatie ook niet gaan.
En daarna meteen alle Ongeweste pakistanen even terugsturen, want die heben we dan ook niet nodig
'Nederland. Een land met ballen'.
Helaas ietsjes naast de waarheid foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Bot mag die Pakistaanse Ambassadeur wel eens op het matje roepen, of moeten wij die vent zelf massaal gaan bellen?
En geef nou toe, een stripje teken en vervolgens de hele deense ambassade plat te slaan gaat wat te ver!
Overigens heeft Masterix hierboven gelijk. Wilders loopt daar geen enkel gevaar. Iedere buitenlandse delegatie wordt zwaar bewaakt. Dat kan je wel aan die Paki's over laten.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Wat opvallend overigens dat je weer vermeden hebt in te gaan op de idiote reacties vanuit Pakistan. En je blijft gewoon zeker volhouden dat je geen voorkeur voor een bepaald geloof hebt (als 'atheist')?
Veel plezier verder met een inhoudelijke discussie.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
Ze overschatten hun 'vijand' (De joden) wel altijd. Ze zijn echt verantwoordelijk voor alles. Je zou haast zeggen dat ze goddelijke krachten hebben fotofoto
Bijna de complete NATO voert een 'oorlog' tegen het terrorisme, en dat is niet alleen in Irak of Afghanistan. Maar ook met sancties tegen Iran, Pakistan etc. etc.
Het zijn niet alleen de de VS die deze oorlog eenzijdig voeren, daar doet Nederland net zo hard aan mee, hoewel onze regering dat nog blijft ontkennen.
Dat dit uit eindelijk kan leiden tot een grote convensionele oorlog zit er dik in. Maar de oorlog is al lang begonnen.
of nog beter europeANEN! fotofoto
Dan houden we een hoop geld over voor nuttige zaken.
Ach, het is zo mooi. Leve de islam, leve de moslims, vredelievend, tolerant volk. Vooral tegenover andersdenkenden en andersgelovenden. Zoals Wouter Bos al eens zei: 'de islam is here to stay.'
Geweldig! foto
Kijken hoe lang je dan nog geld over houdt voor jou nuttige zaakjes... foto
Godzijdank weet iedereen die er over mee beslist dat het bij lange na niet zo simpel ligt. Bij lange lange lange na niet.
De plaatselijke hamburgerboer moet sluiten want hij zou geen personeel meer krijgen. Weleens in Rotterdam zuid geweest? Weet je hoeveel autogarages er niet meer zouden zijn als jouw idiote plan doorgaat?
Het kantoorgebouw hier wordt schoongemaakt door moslims, kom jij het voortaan schoonmaken hier?
En zo kan ik nog wel even doorgaan. Ik snap ook wel dat jij niet zover kunt doordenken, want moslims werken natuurlijk niet, ze zijn allemaal crimineel met een uitkering.
wilders wenst de moslims het liefst toch ook dood of niet dan....
Hij praat echt geen poep. Het is te gek voor woorden dat als wij iets zeggen zij vlaggen gaan verbranden, mensen de dood tewensen, etc.
Eigenlijk moeten wij (zodra er weer een vlag verbrand wordt) met heel Europa en Amerika die landen bombarderen. Ben je er tenminste eens vanaf.
Zullen een hoop onschuldige mensen omkomen, maar ja ... Daar zijn ze zelf ook goed in.
Dat is de schuld van al die landen die daar zitten maar niet van de islam.
Willen we dat hier?
Gewoon zuinig op Geertje zijn want op den duur doet iedereen hier de ogen open.
foto
Bij wie in welk land is er hier nu iets mis? foto
Na "Only in America" nu ook "Only in een moslimstaat"? foto
Hoe verklaar je dat dan?
Zielige ver gezocht gelul. foto
Misschien zijn het wel aliens!
www.jihadwatch.org
quote:\
fotofoto
Dit is echt te triest voor woorden.
Het is nu eenmaal zo, dat wij als Nederlanders (mensenlijk) verder ontwikkeld zijn dan die mensen, omdat wij meer op de wetenschap (REALITEIT) leven.
Wij Nederlanders staan inmiddels op plaats 2, want de allochtonen komen op de 1e plaats gratis huisvesting, voorrang op wachtlijst voor huurwoning, noem maar op). Zij zijn immers zielig, hebben het moeilijk, zijn vaak laag opgeleid, etc. etc.
Hij is er op tegen dat er Moskeeen komen in Nederland. Die horen hier niet. Simpel! Ik vind het dan nog prima dat er één moskee komt, maar het moet niet te gek gaan worden.
Zelfde als Burka's. Verbieden die zooi! Flikker toch op met die geloofsuiting. Geloven doe je thuis. Op straat mag het ook, maar moet je het niet aan anderen opdragen.
Stel je voor dat alle Atheisten als duivels gekleed over straat lopen. Je wil niet weten hoe snel er dan wordt ingegrepen. Zelfs als wij zeggen dat wij niet geloven in een God, maar in de Duivel.
Denk dat er dan niet zoveel rekening met ons wordt gehouden (wij beledigen het geloof namelijk weer). Het hele geloof is gewoon achterhaald. Het is aan de mensen zelf of ze geloven, dring het niet op aan anderen.
Maargoed, Wilders is wijzer dan de meeste van jullie denken. En over het algemeen zijn het ook de hoger opgeleide mensen die op Wilders hebben gestemd.
Als Wilders niet gaat toont ie slappe knieen.
Ik vraag me trouwens of wat van Baalen daar eigenlijk doet, hij heeft nu de smaak zeker te pakken, na zijn Roemeense onderscheiding.
http://www.elsevier.nl/ni(...)zoeken/ja/index.html
Over het behartigen van NL belangen gesproken foto
Kijken of jij dan ook zo geliefd ben foto
Meeste mensen die dit zeggen zijn ook erg beperkt in hun doen en laten, omdat ze alles maar goed vinden, en geen consequenties kunnen inschatten.
foto
hij heeft zich zelf deze beperkingen opgelegd.
maar van mij mag ie gaan hoor foto
Dus ik begrijp Wilders wel, hij woont in een bunker met een kaarslichtje....Hij is net zoiets geworden als Bin-Laden, die door Saoedi Arabie is weggetrapt maar in een grotje een grote mond heeft. En er dus niet tegen kan, dat andere mensen wel een normale leven (willen) lijden.
Come on FC!
Als ze hem kwijt willen laat hem een tijdje rondlopen in een ´probleemwijkje´ foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
dat volk is niet te vertrouwen, dus niet doen.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
daar mishandelen ze elkaar toch al om niks.dat is het land waar laatst een bruidegom zn oren en neus werden afgesneden (daarna zn moeder en nog een familielid aangevallen)omdat hij de familie van zn bruid geen toestemming had gevraagd om te trouwen met ZIJN bruid
dat is ook het land dat ervoor gezorgd heeft dat er zoiets als de taliban bestaat(!).
die willen hun invloed laten gelden in afghanistan via de taliban.
het is voor een westerling sowieso niks om daar naar toe te reizen.
het is een land van de duivel.ben geen vriend van wilders,hij is mij te bot.maar pakistan is duizend keer erger dan wilders.laat dat duidelijk zijn.en ze hebben nog kernwapens ook die fatalisten.
die zwenkt van de ene kant naar de andere kant met haar mening.daarom wilde ze ook niet regeren.ze staat nergens voor.
zij wil ook niet dat die taliban zn gang kan gaan in afghanistan.de vrouwen hebben immers geen leven door die bebaarde randdebielen.maar geweld wil ze ook niet.maar wat wil ze dan?met een glimlach hou je die types niet tegen..
Geert WIlders is toevallig wel even de enige die rotzooischoppers kei en keihard wil aanpakken.
En daar ben jij tegen; a-sociaal heet dat in de volksmond.
Dat mag nu eenmaal in Nederland. Er zijn mensen die het met Wilders eens zijn. Er zijn mensen die het met Wilders oneens zijn. Net zoals er mensen zijn die geloven en mensen zijn die niet geloven. En mensen zijn die het Christelijk geloof aanhangen en mensen die het Moslim geloof aanhangen.
Daar heeft hij geen enkel probleem mee. Maar het moet niet zo zijn dat in Nederland de moslim-cultuur gaat overheersen. En daar is niets mis mee. We wonen in Nederland. Niet in Antilmaturkonamerland.
Wil je hier wonen, dan moet je je aanpassen. Het feit dat jij hem vergelijkt met Osama Bin Laden vind ik trouwens wel erg ver gaan.
Hij heeft namelijk NOOIT iemand verwond/vermoord. Hij beledigt mensen niet. Hij geeft slechts een mening die hij in Nederland mag verkondigen. Hij heeft het niet over Moslims in het algemeen, maar over de uitwassen van de Moslims (de zogenaamde Moslim fundementalisten).
Hij kiest er niet voor hoor om zo te leven! Het zijn de op hun pik getrapte medelanders van jou die zogenaamd uit naam van de Islam dit soort "ongelovige" mensen moeten vermoorden.
Daarom krijgt hij beveiliging. Omdat er nu eenmaal ook Moslims in dit land wonen die niet zoals jij keurig een opleiding hebben gedaan een (goede) functie hebben en waarschijnlijk volledig geintegreerd zijn.
Het gaat dus niet om jou, maar om een flink groot aantal imbecielen die helaas ook in dit land zijn gaan wonen om hun bijdrage aan de maatschappij te leveren (haat zaaien, criminaliteit, terrorisme-activiteiten/dreiging).
Dus niet Wilders de schuld hiervan geven. Elk ander mens zou denken "Laat die vent toch mopperen, klopt geen bal van wat hij zegt. Kom we gaan verder met ons dagelijks leven".
Wilders is geen slecht persoon. Hij neemt het met name op de voor Nederlandse bevolking, maar daar hoor jij ook bij. Geloof me nou maar! Hij heeft het over "de Moslims", maar als je goed luistert naar wat hij zegt, dan kan je snel concluderen dat je niet bij de groep hoort waar hij heeft over heeft. Ook al ben jij ook een Moslim.
Trouwens, vroeger mocht je geen pet op in de klas (niet dat ik dat deed) een pet zie ik tegenwoordig als symbool van onbeschoft en aso, maargoed. je mag dus wel met een theedoek op je hoofd de klas in.|:(
Die is er gewoon nog niet, maar Bush komt wel akelig dichtbij foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Hij is nog niet levensmoe.
De staat zou -naar mijn mening- niets doen (wat loze kreten misschien), tenzij men daar in Den Haag "overnight" een ruggegraat laat groeien ...
Et voila, een verband foto
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken