Nieuws
Imam Fawaz is al 10 jaar Nederlander

Een woordvoerder van Verdonk zegt dat de minister niet wist dat de imam Nederlander is. ''Ze wist dit niet. Verdonk heeft niet alle dossiers in haar hoofd.'' Imam Fawaz raakte deze week weer in opspraak nadat een preek van twee jaar geleden in de openbaarheid kwam. Daarin smeekt hij om ernstige ziekten voor Theo van Gogh en Ayaan Hirsi Ali
Het Openbaar Ministerie onderzoekt momenteel wel of de uitlatingen van de imam strafbaar zijn. ''We bekijken de preek, maar een strafrechtelijk onderzoek is op dit moment nog een stap te ver. Er moet wél een delict zijn'', aldus een woordvoerder van justitie.
De Haagse imam maakt zich geen zorgen over een mogelijk strafrechterlijk gevolg. ''Ik ben niet bang voor de rechter, wel voor politici. Maar het is onmogelijk dat ik in Nederland word veroordeeld. Hirsi Ali en Van Gogh doen kwalijke uitspraken over een wereldreligie. En dan zou ik veroordeeld worden voor een preek? Nee, ik zie mezelf gewoon als de protestzanger van de moslims hier.''
Golfoorlog
Sjeik Fawaz Jneid vluchtte zo'n 15 jaar geleden naar Nederland ten tijde van de eerste Golfoorlog. Dit deed hij omdat hij in de Verenigde Arabische Emiraten een preekverbod kreeg omdat hij openlijk kritiek uitte op Amerika.
De imam haalt geregeld het nieuws. Alleen dit jaar al omdat hij de Amsterdamse PvdA-wethouder Ahmed Aboutaleb uit de islam zette, hij de vervolging eiste van Kamerlid Geert Wilders en zijn moskee een rechtszaak aanspande tegen het tv-programma NOVA. In 2002 kwam de As-Soennah-moskee voor het eerst in het nieuws, toen NOVA in een uitzending aantoonde dat er in sommige Nederlandse moskeeën zeer radicaal werd gepreekt.

'Dit pakt niemand me af'
En ik weet het niet, maar moslims hebben inderdaad moeite om onderscheid te kunnen maken tussen een imam en een burger.
Ookal leggen we dat 20x uit, dus sjah dan zou je kunnen zeggen dat moslims achterlijk zijn, je zou ook kunnen zeggen dat moslims het niet willen begrijpen omdat ze dan geen poot meer hebben om op te staan.
Dus achterlijk of doordrammer met oogkleppen op.
Jij mag kiezen voor jezelf net als de NLse bevolking dat voor zichzelf mag. maar beide keuzes zijn niet echt rooskleurig vind ik.
Ik vraag me eigenlijk af, je hoort moslims nooit praten over Nederland en zijn autochtone bevolking, maar eigenlijk alleen maar over moslims. en WIJ worden niet geaccepteerd, kijke maar, die NLer mag alles zeggen en ONZE imam mag dat niet.
Terwijl wij (oke autochtonen) roepen, waar gaat NL nou heen...
Het is belachelijk geweest dat hij uberhaupt een Nederlands paspoort heeft gekregen, maar ik zie niet in waarom hij wel gestraft moet worden als Theo van Gogh met die uitspraken die hij altijd deed weg kan komen. foto
Bovendien is het natuurlijk niet zo dat iemand verantwoordelijk is voor de interpretatie die zijn volgelingen aan zijn uitspraken geven. fotofoto
Echter moet ik toch 1 van de 2 keuzes maken omdat je nog steeds neit snapt waarom JIJ en IK dit wel mogen zeggen en deze IMAM NIET . foto
Maar we kunnen die vent toch nog steeds gewoon uitzetten? Bij voorkeur uitzetten boven de noordzee met een gewicht aan zijn voeten.
Of eigenlijk helemaal niet, maar iemand anders het moet zeggen in plaats van hem?
Koningin Bea zegt toch ook geen KUT marokkanen in het openbaar, dat doet ze alleen maar in prive kringen als Ali B weer eens langs is geweest foto
Achjah dan blijft er maar 1 keuze over: keuze 1.
Want de discussie gaat niet over het openbaar preken, dus waarom je daarop ingaat en NIET op het preken tijdens de godsdienst geen idee.... zoiets doe je zelfs bij de islam in een kerk... hahaha oke gebedshuis wat jij wil. foto
De enigste reden die ik kan bedenken, als je enigsinds nadenkt over wat je intypt, is dat je het liefste de discussie gewoon niet aangaat omdat je weet dat er in de NL samenleving geen ruimte is om in geloofshuizen haat te versprijden en dat op dat onderwerp in het openbaar wat meer bewegingsruimte is omdat we verachtelijke verguren hadden als Theo. Die slechts een klein publiek kon boeien. foto
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Geen probleem, hier je ticket, wij ons paspoort terug.......
Als hij redelijkerwijs had kunnen weten dat een van zijn toehoorders theo van gogh zou gaan vermoorden dan is hij wel degelijk strafbaar.
STEM WILDERS !!!!!!!!!!!!!!!! fotofotofoto
Wat kom je hier dan eigenlijk doen, behalve sociale onrust veroorzaken ? Totaal respectloos naar het land waar je welkom bent binnengelaten om na 10 jaar nog steeds amper de taal te spreken.
Uitzetten en dat haathok sluiten !
Die vent denkt dat hij met alles kan wegkomen. Als die niet in Syrie zijn mooie haatpreekjes kan vertellen, probeert die het hier. Gewoon het land uit flikkeren als voorbeeld.
Maar het hele probleem is dus dat een religieus iemand nooit het persoonlijke boven z'n religie zal accepteren, dat is z'n goed recht, maar dan moet je niet klagen als de wet dat wel doet of zorgen dat je in een land woont waar de wet dat niet doet.
Ik zou zowat de andere kant op radicaliseren en aanslagen op moskeeen gaan plegen, ware het niet dat ik niet uit een achterlijk land kom waar ze dat bijna elke dag doen als ze niet door een strenge leider of regering terecht gewezen worden. zoals irak waar ze gerust de meerderheid opblazen omdat ze bang zijn om onderdrukt te worden (lees de macht uit handen moesten geven) foto
Go on Rita foto
door het kabinet van wim kok?
Met dat soort gasten weten ze in Frankrijk wel raad, paspoort afpakken en enkeltje vader-land foto
Wij niet alleen op papier Hollanders vinden dat in en in triest, jij ook?
maar hij is geen Nederlander en zal het nooit worden.. uitzetten die gast! foto
die vent kan niet eens nederlands. krijgt hij betaald voor imam, of gewoon 10 jaar een uitkering??
zie hem lachen...
nederlanders zijn gewoon sukkels.
Drink ik niet, dan sterf ik.
Beter gedronken en bedorven
Dan niet gedronken en toch gestorven...
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
Niks om bang voor te zijn hoor.
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Op het eerste vliegtuig zetten wat richting land van herkomst gaat! Er uit met dat soort uitvreters.
foto
denk eens na!
Misschien was er geen bewijs voor, maar ze gaan daar in die moskee natuurlijk geen lieve dingen over die mensen preken.
Waar ik me wel aan stoor is de houding van "dit pakken ze me niet af". Net of hij dat bepaalt. Dat bepaalt de Nederlandse overheid wel, dankjewel meneer. Toch wel typisch dat dit soort figuren zo'n enorm zelfvertrouwen heeft in Nederland.
Deze discussie is weer een welles - nietes tussen de vrijheid van meningsuiting en hoever ga je als imam. Hij wil waarschijnlijk wel dat we allemaal iets oplopen, maar hij weet ook dat ie dat niet kan zeggen. Gewoon negeren, zegt 'ie wel iets wat letterlijk tot geweld oproept, dan mag 'ie voor mijn part per kanon het land uit gezet worden.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken