Verschillende bewoners van zorgcentra in Rotterdam zijn het afgelopen weekend door de politie verrast met een bloemetje. De rozen die zij kregen van de agenten waren afkomstig van verkopers zonder vergunning. Twee Rotterdamse broertjes van 12 en 15 jaar oud liepen op de Moerbijdreef in Heerjansdam in de grijpgrage armen van de politie. Een 19 jaar oude Rotterdammer onderging in de Julianastraat in Strijen hetzelfde lot.
Allen moesten hun handeltje afgeven en de politie besloot na overleg met het Openbaar Ministerie de bloemen te verdelen in de zorgcentra. Ook kreeg de vrouw die de politie had gewaarschuwd een bloemetje als dank.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
Op maandag 30 oktober 2006 @ 17:50 schreef Phuturistixxx het volgende: Als ze nu de volgende keren als ze in een dikke auto of een dikke villa in beslag nemen deze verloten onder de eerlijke bevolking... foto
Op maandag 30 oktober 2006 @ 17:50 schreef Phuturistixxx het volgende: Als ze nu de volgende keren als ze in een dikke auto of een dikke villa in beslag nemen deze verloten onder de eerlijke bevolking... foto
Op maandag 30 oktober 2006 @ 17:49 schreef jimbojansen het volgende: Ik vind het ook altijd onzin dat ze die goederen gelijk vernietigen.. kunnen toch veel leukere dingen (zoals dit) mee gedaan worden!!
Daar heeft het helemaal geen fuck mee te maken.. Je hebt er gewoon een vergunning voor nodig, heb je die niet dan pleeg je een strafbaar feit. Klaar! En daarvoor wordt de politie betaald, om strafbare feiten aan te pakken..
Op maandag 30 oktober 2006 @ 17:50 schreef Phuturistixxx het volgende: Als ze nu de volgende keren als ze in een dikke auto of een dikke villa in beslag nemen deze verloten onder de eerlijke bevolking... foto
Op maandag 30 oktober 2006 @ 17:55 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Daar heeft het helemaal geen fuck mee te maken.. Je hebt er gewoon een vergunning voor nodig, heb je die niet dan pleeg je een strafbaar feit. Klaar! En daarvoor wordt de politie betaald, om strafbare feiten aan te pakken..
Sodemieter op man, die ventjes doen tenminste nog wat moeite om centen te verdienen. Zelfs kleine ondernemertjes zijn niet meer veilig foto
En dan probeert de politie ook nog goede sier te maken met zulke acties. Ga eens échte criminelen aanpakken ofzo foto
Op maandag 30 oktober 2006 @ 17:49 schreef jimbojansen het volgende: Ik vind het ook altijd onzin dat ze die goederen gelijk vernietigen.. kunnen toch veel leukere dingen (zoals dit) mee gedaan worden!!
Dat is waar, maar wanneer de politie alle in beslag genomen goederen gratis gaat uitdelen verpesten ze daarmee de markt. Een keurige bloemenverkoper ziet z'n markt immers verkleinen.
Ook kreeg de vrouw die de politie had gewaarschuwd een bloemetje als dank.
Die kutkinderen worden 9 van de 10 keer gestuurd door hun ouders.. in een stamkroeg van het wapen kwam de vader van het kind zelf 'verhaal halen' bij de kroegeigenaar nadat hij het kind uit de winkel had gestuurd..
nou tof hoor ,een paar kereltjes van hun handelswaar rippen omdat ze geen vergunning van 10 euro hadden gekocht. Hulde aan ons geweldige politie apparaat foto stelletje vmbo 'ers. Geeft ook wel weer het niveau aan. Als het drugs was geweest had zo'n corrupte NSB'er het in het weekend zelf verkocht. Ik durf te wedden dat ze die mannetjes met veel machtsvertoon in de cel hebben gesmeten.
The Holy Roman Church has been in power for two thousand years, and is responsible for great suffering and sexual repression.Despite all that, it has also given us the Catholic schoolgirl uniform, so I hereby declare all its sins forgiven.
gasten die niet blowend op de straathoek zitten, maar hard aan het werk zijn door de hele dag met bloemen te lopen om zo hun eigen zakcentje te verdienen. die moet je aanpakken inderdaad! foto
Tering zeg. Dan ben je echt een held als je twee jongens van 12 en 15 hun kleine handeltje waar ze misschien 5 euro mee verdienen af pakt. foto Ik hoop dat die nsb-er die ze aangaf binnenkort eens goed van de trap pleurt en dat er vooral geen 12 jarige jongetjes in de buurt zijn om iemand te waarschuwen. Stelletje zuurpruimen.
daarna schilderde ik mijn schaduw deed het licht uit en genoot bij de gedachte dat ik de enige mens ter wereld ben met een schaduw in volstrekte duisternis
Op maandag 30 oktober 2006 @ 18:42 schreef jehovaguerilla het volgende: nou tof hoor ,een paar kereltjes van hun handelswaar rippen omdat ze geen vergunning van 10 euro hadden gekocht. Hulde aan ons geweldige politie apparaat foto stelletje vmbo 'ers. Geeft ook wel weer het niveau aan. Als het drugs was geweest had zo'n corrupte NSB'er het in het weekend zelf verkocht. Ik durf te wedden dat ze die mannetjes met veel machtsvertoon in de cel hebben gesmeten.
Kijk de volgende keer nog maar eens goed naar die rozenverkopertjes. Vaak hele lieve schattige jongetjes of meisjes die jou rozen proberen aan te smeren. Dat gaat een stuk beter dan als hun vader of moeder dit probeert. Die kinderen worden vaak gedwongen die rozen te verkopen. En verkopen ze er niet genoeg, dan krijgen ze thuis klappen. Hier zijn de kinderen nog 12 en 15. In Polen zag ik rozen verkopende kinderen lopen van een jaar of 8, 9.
Door ingrijpen van de politie kan mogelijk een vicieuze cirkel worden doorbroken waardoor de kinderen anders uiteindelijk in zwaardere criminaliteit zouden kunnen geraken. Dus
Dat heet nu gewoon oneerlijke concurrentie mijn vriend. En dat is nu eenmaal verboden hier in Nederland. Het zou jammer zijn dat ineens elke hoek van Nederland een soort van onoverdekte zwarte-markt zou verrijzen vindt je ook niet?
Op maandag 30 oktober 2006 @ 19:09 schreef tbtimmeh het volgende: Dat heet nu gewoon oneerlijke concurrentie mijn vriend. En dat is nu eenmaal verboden hier in Nederland. Het zou jammer zijn dat ineens elke hoek van Nederland een soort van onoverdekte zwarte-markt zou verrijzen vindt je ook niet?
Ja en de politie die gratis bloemen weggeeft is geen oneerlijke concurrentie. Niet zo slim dus van die blauwe rakkers. Eerst een gevalletje oneerlijke concurrentie aanpakken en dan zichzelf vervolgens zelf schuldig maken aan hetzelfde feit. foto
------ If you ain't Dutch, you ain't much.
Reageer zelf
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt
kun je gratis een FOK!account aanmaken
not... foto
Je hebt er gewoon een vergunning voor nodig, heb je die niet dan pleeg je een strafbaar feit. Klaar!
En daarvoor wordt de politie betaald, om strafbare feiten aan te pakken..
◄█▓▒░talon.punt.nl]░▒▓█►
En dan probeert de politie ook nog goede sier te maken met zulke acties. Ga eens échte criminelen aanpakken ofzo foto
[Tournament] Beste Remake
Leuk idee dus, maar niet erg verstandig.
foto
Partij Voor de Verdeling foto
schijtirritant die figuren met rozen..
Hulde aan ons geweldige politie apparaat foto stelletje vmbo 'ers.
Geeft ook wel weer het niveau aan.
Als het drugs was geweest had zo'n corrupte NSB'er het in het weekend zelf verkocht.
Ik durf te wedden dat ze die mannetjes met veel machtsvertoon in de cel hebben gesmeten.
Politie foto
Talpa foto
die moet je aanpakken inderdaad!
foto
deed het licht uit
en genoot bij de gedachte dat ik de enige mens ter wereld ben met een schaduw in volstrekte duisternis
Door ingrijpen van de politie kan mogelijk een vicieuze cirkel worden doorbroken waardoor de kinderen anders uiteindelijk in zwaardere criminaliteit zouden kunnen geraken. Dus
niet politie foto
maar politie foto
* is verbaasd over zichzelf dat hij dit ooit neer zou zetten
edit: het is in dit geval ook nog kinderarbeid
hebbe die politie niks beters te doen?
-------------------------------------
www.theinvision.nl
ze wilde gewoon nieuwe hebben.....
If you ain't Dutch, you ain't much.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken