Nieuws
Radioactiviteit gemeten na kernproef N-Korea

Een speciaal vliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht had luchtmonsters verzameld boven Noord-Korea. Er waren de afgelopen dagen twijfels gerezen over de verklaring van Pyongyang dat het een succesvolle kernproef had uitgevoerd. Tot nu toe was dan ook nog geen radioactiviteit gemeten als gevolg van de nucleaire test.
Officiële bronnen benadrukken dat er vooralsnog slechts sprake is van een voorlopige uitslag; een definitief bewijs voor een Noord-Koreaanse kernproef is er nog niet. Toch hebben de VS al aan Japan en Zuid-Korea laten weten dat zij radioactiviteit hebben geconstateerd boven Noord-Korea, aldus bronnen bij regering en geheime diensten in Tokio en Seoul.
Alsof dat kleine landje erop zit te wachten om ons allemaal met hun ene atoombommetje te gaan overheersen... Ach kom nou toch Mijnheer Bush...
Agressief gedrag van Noord Korea? "Zuid Korea's leger staat klaar om het land tegen een Noord Koreaanse agressieve inval te verdedigen!" hoor ik op het nieuws (CNN natuurlijk). Belachelijk zoals ze de boel aan 't opblazen zijn.
Ze willen 't zelfde geintje uithalen als destijds tijdens de Cubacrisis, waarbij de VS (in het geniep, wij westerlingen mochten daar niets van weten) allang (over agressieve dreiging gesproken) atoomwapens in Turkije (Ruslands voortuintje) had staan, maar ongelooflijke heibel maakte toen Rusland hetzelfde wilde doen, nl. atoomwapens in Amerika's
achtertuintje Cuba neerzetten. En waar draaide het volgens de westerse media op uit? Juist, Amerika won, Rusland verloor, want haalde z'n raketten uit Cuba weg. Maar niemand van onze 'nieuwsgaarders' had 't lef om ons te vertellen dat _eerst_ de VS (na overleg via de rode telefoon) aan de _Russische_ eisen had toegegeven en (alweer in 't geniep, want dat mochten we natuurlijk al _helemaaal_ niet weten) z'n atoomkoppen uit
Turkije weghaalde.
Moraal van 't verhaal: 't is alles propaganda, en denk niet dat wij er in de westerse wereld niet door besodemieterd worden.
Fact!: Noord Korea is gewoon te klein om ook maar in 't minst een dreiging te zijn en wil er gewoon bij horen. Amerika krijgt 't via de media gedaan om ons te laten denken dat er allemaal krankzinnige gekken zitten die met plezier zelfmoord zullen plegen door ons zo'n atoomding op ons dak te gooien. Wat een onzin allemaal! Laat me toch niet lachen!
Sinds de Amerikaanse leugens in de VN (Saddam kan binnen 15 minuten WMDs afschieten) moeten we toch onderhand wel weten wat we van ze kunnen verwachten!
Amerika is nog steeds met Noord Korea 'in staat van oorlog'. Waarom in godsnaam? Noord Korea wil 'vredesbesprekingen', maar daar wil Amerika niets van weten. Alweer die arrogante Amerikaanse rothouding die ons allemaal al zoveel ellende heeft opgeleverd. HoChiMin (Viëtnam), BinLaden (Afghanistan), Irak, etc.
Wie is hier eigenlijk de 'agressor'!
fotofotofoto
Eerst het rode gevaar (de russen)
Toen het gele gevaar (de chinesen)
Elke 8~ jaar wijst onze baas amerika weer een nieuwe vijand aan.
Hun tactiek is een beetje zoals wij met ons vee omgaan. preventief ruimen. maar dan wel eerst de ziekte erin spuiten.
Nee oorlog is lucratieve business. Dat weten ze maar al te goed.
't Is behoorlijk meelijwekkend dat we er als een mak lammetje erachteraan huppelen.
Sterker nog....
ter·ro·ris·me (het ~)
1 het ontwrichten van een samenleving door daden van terreur, met een politiek oogmerk
Je mag van mij best weten dat ik niet bang ben voor Al-quada, Irakezen en al die andere zogenaamde vijanden.
De enige die echt angst in mij jaagt (terroriseert) is Amerika.
Wacht even..
Amerika : Ze hebben olie, WMD's , geen democratie..
Hmm waarom worden zij dan niet aangepakt?
We mogen God dus op onze blote knieën danken dat die goede en onbaatzuchtige Amerikanen überhaupt onze bondgenoten willen zijn en ons willen beschermen tegen al het kwaad in de wereld dat onze democratieën onder de voet dreigt te lopen.
fotofotofotofoto
dat de vs kernwapens heeft vind ik geen probleem, rusland ook niet.
china, mwah, geen superstabiel land maar wel zo ontwikkeld dat ze geen kernwapens gaan smijtten.
N-korea heeft een leider die ons geld, bedoeld voor voedsel en ontwikkeling van het volk, spendeert aan nutteloze kernwapens.
de leider laat zijn volk moedwillig een hongersdood sterven.
daarbij komt het feit dat die gast al zijn hele bewindsperiode probeert aan te sturen op een oorlog.
nu is hij op leeftijd en nog steeds geen oorlog, ik heb het idee dat hij gewoon oorlog wil hebben.
als die gast zijn eigen volk laat creperen dan is het toch niet raar om te denken dat hij ook totaal geen problemen heeft om ons aan te vallen met een kernwapen?
in principe kun je de hele kwestie vergelijken met de 2e wereldoorlog.
hitler liet men destijds ook zijn gang gaan, steeds overleggen en zeggen dat hitler een stoute jongen was. bij de annexatie van polen deden we nog niks.
tja, laten we vooral N-korea zijn gang laten gaan, kunnen we iig sparen op energie aangezien we dan allemaal licht geven in het donker.
Pas nadat ze waren aangevallen door japan mengde ze zich erin.
Vervolgens overal een lening aansmeren waar je niet van afkomt.
En btw we hebben meer aan canadezen, engelsen en (jaja) marrokanen te danken dan aan Amerikanen. Hoe? foto Welk gevaar? foto Oh gelukkig je bent sarcastisch foto
Bedenk eens eerst waarom ze een gevaar vormen.
Het is een serie van events keurig gedirrigeert!
Weet je waarom duitsland oorlog ging voeren?
Omdat ze helemaal uitgewoond waren door de engelse en fransen i.v.m. de 1e wereldoorlog (het gelijk is altijd aan de winnaar)
Ze mochten niks meer! geen wapens, vliegtuigen, niks (daardoor is het zweefvliegen onstaan godzijdank foto )
Vervolgens komt er een leider "om ze daar uit te redden"
Ik keur het niet goed wat N-Korea doet maar het is niet zo dat ze oorlog willen voor de lol.
Ook zij zijn uitgewoond. mag je 3x raden door wie... foto
btw, Dit vliegtuigje moet wel erg speciaal zijn dat het boven NK luchtmonsters mag verzamelen foto
"Many of us spend half our time wishing for things we could have if we didn't spend half our time wishing"
Dat doen die Yanks gewoon hoor zonder te vragen foto
Dat je zelf met dat antwoord komt ligt niet aan de vraagstelling foto
foto
[Simon de la Court Photography]
Totaal gebrainwashed.
..typo. thnx ario
foto
foto
Hitler is zo'n zelfde mafkess als die N-Koreaan. Als die Koreaan militair sterker wordt, waarom zou hij Zuid-Korea niet binnen vallen als hij weer dat de rest van de wereld toch niet op tijd reageert (te bang dat ze inderdaad een paddestoel op Tokyo/.... krijgen)? Ik ben tegen militair ingrijpen, maar ik denk dat je met vergaande sancties toch ver kunt komen.
En het argument dat Noord-Korea vrede wil slaat nergers op. Je ontwikkelt geen Kernbom omdat je paddestoelen zo mooi vindt. Het is tenslotte geen vreedzaam gebaar.
foto
Webicon max 100kB, geen 260kB
nu is hij op leeftijd en nog steeds geen oorlog, ik heb het idee dat hij gewoon oorlog wil hebben.
Ja dat kan wel zo zijn.
Maar het punt is dat busch het m maar wat graag wil geven.
En dat vind ik het grootste gevaar op het moment.
Ik ben het totaal met je eens dat Kim net zo psycho is als hitler, maar ze doen het niet eigenhandig he foto
Vervolgens zeg je dat als je een kernbom ontwikkelt je geen vrede wilt...
Oh nou dan weet ik ook weer waar we aan toe zijn met ALLE kernbom eigenaren.
Waarom is het niet neergehaald door luchtafweergeschut van Noord Korea foto
Geloof er geen moer van.
Wat gaan we eraan doen?
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
NEEEXT!
wil de kankereconomie overheersen van de hele wereld, zorgen dat een heel productief land als n korea geen voet in de markt meer kan zetten en dus plegen ze genocide op de bevolking,
die Bush met ze rattevallen
wat ben je tog echt zielig zeg ik diep vanuit me hart
als je de hele wereld in economische crisis sancties wil hebben, zodat je zelf met je kankeramerika onder de staatschuld uit kan komen, omdat het opgebouwde systeem instort zonder amerika,
ik ben dan ook voor een boycot van amerikaanse producten en voor een open markt waar door we veel goedkoper kunnen inkopen als die amerikanen en dan Krijgen we hier tenminste geen (bush en) amerikaanse staat praktijken, die onze vrijheid beperken, noem 1 goed ding dat ze over de hele wereld hebben gedaan na wo 2
GeeN KaNkEr
alleen de economie opblazen
Hebben zij dan een kernbom op hun eigen grondgebied doen ontploffen?
Lekker slim!
Andere landen doen het in afgelegen woestijngebieden of eilandjes tenmidden in de oceaan ver weg van de rest, zoals de VS en Frankrijk.
Maar je eigen grondgebied vervuilen terwijl het al niet zo groot is? foto
Dit vliegtuig dus : http://www.fighter-planes.com/info/u2.htm
1. Waarom mag VS wel grote wapens hebben? Andere landen niet? Als ik me niet vergis heeft de VS toch ff wat meer oorlog dan N-Korea...
2. Jij zegt: N-korea heeft een leider die ons geld, bedoeld voor voedsel en ontwikkeling van het volk, spendeert aan nutteloze kernwapens.
Ik zeg: Geef mij een verklaring wat de reden dan is dat de economie van de VS zo slecht gaat sinds Bush met geld loopt te smijten voor 'de bescherming van zijn land'. Wist je dat 10% van het budget voor het amerikaanse leger, genoeg geld is om alle arme landen te voeden...?
3. N-Korea heeft maar één, klein, rottestje gedaan. Daarnaast hebben ze ons verzekerd dat ze met de nieuwe technologie die ze nu hebben kerncentrales gaan bouwen. Tussenstand is nu zo:
-VS: Het eerste kernwapen dat in oorlogstijd werd ingezet was de uraniumbom Little Boy, die tijdens de Tweede Wereldoorlog door de Verenigde Staten op 6 augustus 1945 boven de Japanse stad Hiroshima tot ontploffing werd gebracht. Het vliegtuig waarmee de bom naar Hiroshima werd gevlogen heette Enola Gay. De bom had een explosieve kracht die equivalent was aan ongeveer 15 kiloton TNT en maakte 78.000 directe slachtoffers. Door de na-effecten als gevolg van de radioactieve straling liep het dodental uiteindelijk op tot ongeveer 140.000 eind 1945. Op 9 augustus 1945 werd Nagasaki aangevallen met een plutoniumbom: Fat Man. De explosieve kracht van deze tweede bom was groter (21 kiloton). Er vielen 27.000 directe doden. Dat was minder dan bij de eerste bom, doordat de bom wegens teveel bewolking niet boven het oorspronkelijk geplande punt was afgeworpen. Het dodental in deze stad liep uiteindelijk op tot zeker 70.000 eind 1945.
Bij beide explosies kwam ook een grote hoeveelheid radioactiviteit vrij, die nog tot lang na de Tweede Wereldoorlog stralingsziekten veroorzaakte, waardoor vele doden zijn gevallen. Volgens opgave van de Japanse autoriteiten, die ook de slachtoffers registeerden die jaren later vielen door bijvoorbeeld kanker als gevolg van straling, kostten de bommen aan totaal ruim 240.000 mensen het leven. foto
+ ze hebben al heel wat tests ermee gedaan...
ok, nu N-Korea (zó gevaarlijk joh!): 1 test... foto
Neuh hoor, de VS kan er een stuk beter mee omgaan dan N-Korea idd...
Je hebt gelijk jongen, blijf maar lekker in de propaganda van de VS geloven! Zolang je maar niet net als Balki in de politiek gaat met je 'VS-is-zo-goed'... fotofotofotofotofoto
Neil deGrasse Tyson
En er maar steeds krampachtig op wijzen "ja, maar zij hebben ook kernwapens, zij begoooonuuuhhhhh waaaaaaaaahhhhhhhhhhhhwahhhhhhhhhhhhhhhhh!!! fotofoto ". En dan wil je er nóg een land bijhebben? Een land dat geregeerd wordt door een idioot die heeft gezworen Korea te verenigen en ondertussen 50% van BNP uitgeeft aan het leger en dit soort wapens terwijl de bevolking verhongerd. Het enige wat nodig is bij enige vorm van bedreiging is een bevel van de "Dear Leader", Amerika is toch wel iets stabieler dan dat en gewoon totaal niet te vergelijken.
In een ideale wereld zouden er geen kernwapens zijn, maar ze zijn er nou eenmaal, ontwikkeld in een wapenwedloop. Is dat een excuus om toe te staan dat nóg een land (en dan nog wel eentje als NK) kernwapens verkrijgt?
Maar goed, verdedig NK maar als dat je een kans geeft om de VS te bashen, want dat is cóól foto
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
[ot] De oorlog tussen Noord en Zuid-Korea is nooit beëindigd. Noord-Korea heeft al eerder Zuid-korea willen inlijven.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
En niet alles is goed in mijn ogen, als het aan mij zou liggen zouden kernbommen in geen enkel land thuishoren. Dáárom vind ik het ook zo gek, dat de 'VS' ze wél mag hebben, en gaat piepen als een ander land ze ook heeft... foto
foto
Waar zijn nu al die anti kernwapen demonstranten ???
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken