Nieuws
Jongen komt om bij aanrijding in Tiel
In Tiel is vanmorgen om 07.30 uur een dertienjarige jongen op de fiets om het leven gekomen bij een aanrijding met een vrachtwagen. De jongen was onderweg naar school. Hij overleed ter plekke.
Hij reed samen met een leeftijdsgenoot op de Spoorstraat in de richting van de kruising met de Papensteeg. De 49-jarige truckchauffeur reed over de Papensteeg, wat een voorrangsweg is. Het slachtoffer kwam door nog onbekende oorzaak tegen de flank van de vrachtwagen en daarna onder de vrachtwagen. De politie onderzoekt de precieze toedracht van het ongeval.
Het ongeluk is onder de ogen van veel scholieren gebeurd omdat het nogal druk was op de plek van het ongeluk. Er zijn veel wegen afgesloten in verband met wegwerkzaamheden.
Vreselijk voor de omstanders.
Het blijft een issue. Vrachtwagens zijn onbewust moordwapens.
TRagisch dit...
Waarschijnlijk gaat hier gewoon om een kwestie van "over het hoofd gezien" door de grote van de vrachtwagen ten opzichte van de fietser.
Bleh, sinds een klasgenootje van mij 15 jaar geleden zo om het leven is gekomen, ga ik sowieso al nooit meer naast een vrachtwagen staan, altijd ervoor of erachter.
Misschien een goede tip om in de verkeerslessen al heel vroeg aan kinderen mee te geven?
RIP trouwens foto
Overigens denk ik dat de situatie hier iets anders is. Zo te lezen reed de vrachtwagen rechtdoor op een voorrangsweg en is de jongen tegen de flank van de vrachtwagen aan gereden. Waarschijnlijk is hij dus overgestoken zonder goed op te letten en is het jammergenoeg meteen flink fout gegaan...
Klote voor iedereen.
Alfa Romeo GT 1600 Junior
Disegno di Bertone
Blijft klote natuurlijk , die jongen zat in de brugklas, en dit was 1 van zijn eerste dagen op school.. veel scholieren reageerde ook geschokt , omdat ze het gezien hadden.
verder.. rip
LKW reed op voorrangsweg.
Ik ken er nog 1 die zelf onder een vrachtwagen is gereden.
Als hij de LKW in de flank heeft geraakt is er een dikke kans dat de fietser niet opgelet heeft. Maakt het niet minder triest trouwens.
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Heb zwaar geluk gehad, ookal is me hele linker arm onder de littekens, als de wond iets van een mm hoger was, was ik dood geweest.
maarja,
cs
R.I.P!
Maar toch erg voor al die scholieren + familie foto
R.I.P. foto
R.I.P. voor de jongen, sterkte voor de vrienden/familie en ik hoop dat de vrachtwagenchaffeur niet onnodig als de schuldige wordt gezien; soms is er niemand schuldig... foto
Some say in ice
Times went by, many memories died
Imagination is more important than knowledge.
2 oudklasgenoten van mij zijn ook ooit onder een vrachtwagen gekomen onderweg naar school maar die hebben t wel overleefd.
rip jongetje en sterkte aan alle nabestaanden
Vind dan ook niet dat men meteen zoals er gebeurd naar de schuld van de chauffeur kijkt.. die fietsende scholieren zijn een gevaar op de weg.. en als automobilist ben jij nog veel gevaarlijker als je daarom 15 gaat rijden want anderen verwachten dat niet en krijg je DAAR weer ongelukken van.
denk dat voorlichting aan scholieren mbt fietsen tekort schiet ja.. jongeren zien risico's anders en dat moeten ze leren inzien. zeker jongens van 12/13 hebben er een handje van om toch net die grenzen op te zoeken..
k zeg niet DAT hij fout is maar t is niet ondenkbaar imo..
http://www.112rivierenland.nl/
map ongevallen..
foto
foto
foto
R.I.P.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/<;/a> beslist geen BIJ-zaak!
Tijdens de lessen werd er ineens omgeroepen dat de lessen onderbroken moesten worden voor een trieste mededeling (toen had ik al zo'n vermoeden, zag al een agent die ochtend, maar dacht dat er niks aan de hand was omdat er wel vaker wat gebeurt), en de leerlingen moesten zich verzamelen door de school heen. Toen kregen we het te horen en een vriendin van mij werd ineens panisch. Ze bleek de jongen te kennen als vriendje van haar jongere broertje. Na de minuut stilte is ze er snel vandoor gegaan om haar broertje te zoeken omdat hij wel eens met de jongen meefietste. Paniek brak uit toen hij negrens te bekennen was, gelukkig zagen we hem later waarna hij opgehaald werd door zijn moeder. Was echt zielig. Of hij erbij was weet ik niet.
Iig sterkte aan de nabestaanden.
Hoop dat het nu welletjes is zo, dit is de 2e keer al...
she will cut your hands off,
and call it an accident.
Ik zelf heb op die manier ook al is onder een vrachtwagen gelegen. Schijnt dat 2/3 het niet overleeft. Ik gelukkig wel. Ik heb wel 10 weken in het ziekenhuis gelegen. En me hele been waar hij overheen reed is verminkt. Maargoed ik leef nog!
Dit soort geintjes in het verkeer gebeurd heel vaak want heb al vaak vol in de remmen getrapt omdat er iemand uit een zijstraat zo rechtsaf schiet terwijl ik eraan kom en de baan niet breed genoeg is om er nog veilig langs te kunnen. Zeker als je tegenliggers hebt en dus ook niet kan uitwijken. Vroeg of laat gaat dit altijd wel een keer mis.
Mocht het niet op deze manier gebeurd zijn, dan raadt ik iedereen die dit leest wel aan om nooit op bovenstaande manier een voorrangsweg op te fietsen. De auto's die van rechts komen kunnen je misschien niet op tijd ontwijken. Tenzij er een aparte fietsstrook naast de weg ligt, maar dan nog eerst uitkijken. Heb je niet voor niets geleerd.
Ontzettend zielig.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken