Nieuws
Shell wast gratis auto's na gaslek langs A15

Al na een half uur bleek uit metingen van de politie dat er geen enkel gevaar voor de volksgezondheid was, en werd de afsluiting van de snelweg weer opgeheven. Hoewel de wolk misschien niet schadelijk was voor de gezondheid, bleef de omgeving niet onbeschadigd. De Vondelingenweg naast het terrein moest na het lek grondig schoongemaakt worden om de plakkerige substantie te verwijderen.
Automobilisten die vanmiddag over de snelweg hebben gereden en die nu ineens met een plakkerige auto zitten, hoeven niet te proberen de plak zelf weg te halen. Volgens Shell kan dat namelijk vrij lastig zijn. De oliemaatschappij biedt alle gedupeerden dan ook een gratis schoonmaakbeurt aan. Gedupeerden kunnen contact opnemen met Shell via 010-4314295.
Benzineprijzen stijgen opnieuw
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Schijnheilig zooitje
Nee, heel netjes van ze.
Ga er maar vanuit wanneer ze deze melding geven, dat er WEL DEGELIJK iets aan de hand is
Als die wolk giftig was, was dat echt wel openbaar gemaakt. 't Zijn nou eenmaal niet een stelletje beulen, en als dat al wel was geweest dan waren ze nog eerlijk geweest want het verzwijgen zou toch niet hebben geholpen.
Ik fietste toevallig in de buurt en plak ook als de ziekte.
Krijg ik nu ook een beurt? foto
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
foto
Ik ga zometeen even wat stroop over m'n auto uitsmeren foto
shell is een top bedrijf, maar als jullie eens kijken naar de regering die 2 x vangt voor een liter brandstof over ruim 89%
</b>
</b>
de eerste advertentie van die site http://f-e-d.marktplaza.nl
roflol
High tariffs inevitably lead to trade wars... Markets shrink & collapse; businesses & industries shut down; and millions of people lose their jobs.
~Ronald Reagan
Ik was daar ten tijde van dit voorval.
Maar gelukkig bevinden zich voldoende experts in dit forum: niets aan toe te voegen!
Sommige mensen geven hun bek ook maar een (sensatiebeluste) draai, niet gehinderd door enige kennis.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken