Nieuws
Gebruikers boos over betalen op Schoolbank.nl
Het succesvolle Schoolbank.nl, een van de best bezochte Nederlandse sites, vraagt tegenwoordig geld voor hun diensten. Op Schoolbank.nl kun je oude klasgenoten terugvinden en contact met ze opnemen.
De site was al geld gaan vragen voor het contact opnemen met anderen, al werd dit vaak opgelost door het e-mailadres in het profielberichtje neer te zetten. Nu moet je ook betalen om de profielen van oud-klasgenoten te bekijken. Of dit verstandig is, is nog maar de vraag.
Veel bezoekers zijn boos en sommigen keren de site inmiddels de rug toe. Op FOK! is al opgeroepen om het persoonlijk profiel te wissen, op Webwereld doet iedereen hetzelfde en op weblogs wordt er over alternatieven nagedacht. Zo is er bijvoorbeeld schoolpagina.nl.
Schoolbank.nl geeft de gebruikers overigens de schuld, 'Steeds meer gebruikers melden op hun persoonlijke pagina hun e-mailadres en/of telefoonnummer. Dit is in strijd met de huisregels en komt helaas steeds vaker voor, het 'copy cat' effect heeft ons uiteindelijk gedwongen hier tegen op te treden.'
Vooralsnog bekijkt Schoolbank.nl de ontwikkelingen van een positieve kant. Op de website staat wervend:
Geniet nu nog meer met SchoolBANK-Plus: Je bent nu nog SchoolBANK-Basis gebruiker. Dit is gratis maar je mist het allerleukste:
- Onbeperkt contact opnemen met vrienden
- Onbeperkt lezen van alle persoonlijke verhalen en herinneringen
- Bekijk alle foto's op ware grootte.
Vorig jaar won Schoolbank.nl nog een prijs voor beste gratis site. Dit jaar zit die prijs er in ieder geval niet meer in. Of Schoolbank.nl over een jaar nog net zo populair is als nu, moet worden afgewacht.
Altijd gezellig om weer oude klasgenoten te spreken.
Tot daar snap ik het wel!
Ik snap alleen niet dat mensen die echt graag iemand anders willen ontmoeten weer, niet eens een paar euro daarvoor over hebben. Moeten die mensen die de site opgezet hebben dan verlies draaien omdat iedereen de adressen uitwisselt zonder te betalen? (dat waar de hele site op gebaseerd is)
maar oude functies wegnemen is natuurlijk dom...
Lullig dat het nu zo gaat. Aan de andere kant, emailadressen neerzetten mocht nou eenmaal niet, begrijpelijk dat er altijd mensen zijn die het toch proberen, maar dan zit er wel een risico in dat het nog strenger wordt.
Ze hadden een goedlopende website waar ik tot nu toe alleen maar positieve geluiden over hoorde. Ze konden kapitalen verdienen uit reclameinkomsten en ook voor de betaalde versie was nog best veel vraag denk ik. Maar door nu mensen de kans te ontnemen om kennis te leren maken met de site voor er geld in te stoppen graven ze hun eigen graf.
Ik vergelijk het voor het gemak even met iemand die in het casino zit en een kapitaal verdient. Als die persoon lekker van dat geld gaat genieten dan heeft hij/zij daar nog wat aan maar je ziet vaak genoeg dat mensen het totale kapitaal weer vergokken. Dit klinkt zeker niet als een goed uitgedacht bedrijfsplan maar als een beslissing die is genomen door mensen die dollartekens zien.
Als iedereen dat zou doen, dan komen ze zichzelf wel tegen.
-vandaag was 't ook mooi-
Excel; zet het eens in een pivot table
Remove user rogier from schoolbank.nl foto
Olé, kwam er toch nooit.
Je gegevens zijn verwijderd.
Een e-mail is verstuurd ter bevestiging.
Mocht je je in de toekomst opnieuw willen inschrijven op www.SchoolBANK.nl ben je uiteraard altijd welkom.
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
Was er niet blij mee foto
Ik ga er dus mooi niet voor betalen.
Kijk, ik was natuurlijk VET populair op school foto en IEDEREEN wil met mij in contact komen (;)) daar verdienen ze klappen geld mee, en ik zie er geen rooie cent van. Als ik iemand zijn verhaaltje wil lezen idem dito....
Zie het als tweakers, nieuws lezen/ forum spul allemaal gratis: extra features is lappen. Zo had schoolbank het ook moeten doen, extra meuk eromheen verzinnen en dat betaald maken..................... Dit is echt waardeloos, en ben ook meteen weggegaan (ik was best lang lid mijn id code had maar 3 cijfertjes)
Als het alleen om e-mailadressen ging, dan is de dienst dus mensen met elkaar in contact brengen, dat is natuurlijk prima. Ik vermoed dat deze site nu wel kan inpakken, het is volgens mij nog nooit een succes geweest om een gratis dienst om te buigen naar een betaalde. Ze hadden het moeten houden bij advertenties, desnoods gerichte advertenties op grond van interesses die mensen invullen bij hun profiel.
Dus dat iedereen z'n stuff eraf gooit is een goed idee. Nog beter: maak allemaal een fake-account aan met valse gegevens, het liefst met echt bestaande namen, maar met scholen en data die nooit kunnen kloppen. Dan raakt dat hele systeem compleet in de war foto
Beste Stefan Tetelepta,
Op jouw verzoek zijn de gegevens met de
loginnaam sunfactorx@hotmail.com uit http://www.schoolbank.nl verwijderd.
Met vriendelijke groeten
En als je als bijnaam yahoo doet, en dan bij wat je te zeggen hebt "punt com", wordt zelfs dat niet doorgegeven. Ze zijn wel op alles voorbereid zeg foto een eigen gegraven graf, het enige van betekenis is, dat er als het ware staat "waxxer was here" ofzo. ,,Goh! Man! Joh! Hee! Poeh.... haha die Waxxer leeft ook nog, poeh poeh poeh wat doet dat hyperactieve joch van weleer tegenwoordig...?"
foto
Schoolbank graaft z'n eigen graf door er een betaalde site van te maken.
'k Zal al me oud-klasgenootjes eventjes zeggen dat ze hetzelfde moeten doen...
Oh nee... dat gaat niet, 'k heb geen betaald account foto
Te druk
Het is nu erg druk op SchoolBANK en de gevraagde pagina kan op dit moment niet worden getoond. Probeer het over enkele minuten nog eens.
Probeer dezelfde pagina opnieuw te laden.
En dan willen ze je gaan laten betalen
Het is nu erg druk op SchoolBANK en de gevraagde pagina kan op dit moment niet worden getoond. Probeer het over enkele minuten nog eens.
Staat net onder de jaartallen.
Maar wat ze nu flikken, gaat natuurlijk nergens over. Ophoeren met die zooi foto
http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)56&end=0:0:30:48.906
http://www.nicosteijn.nl
}:O
was eigenlijk van plan om mn gegevens te verwijderen..........nou dat wordt dus wachten tot augustus foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken