Limburgse Lonsdalers bekend bij politie

Dat zegt politiewoordvoerder P. van Raaij. Hij geeft aan van de Marokkaanse jongeren een minder goed beeld te hebben. Zij komen niet zo vaak in aanraking met justitie en zijn als groep minder goed herkenbaar dan de jongeren in Lonsdale-kleding. Hoewel er spanningen zijn, is Van Raaij van mening dat de zaak niet uit de klauwen loopt, ook niet na de grote vechtpartij. "De verhoudingen verharden, maar het geweld is niet excessief."
Maandagavond ging de groep Lonsdale-jongeren en een kleinere groep Marokkanen, gewapend met stokken en stoelpoten, met elkaar op de vuist. Directe aanleiding was het bekogelen van een Marokkaanse vrouw met stenen eerder op de dag. De Marokkanen wilden deze daad wreken.
Beide groepen leven op gespannen voet met elkaar sinds een aanslag op een moskee werd verijdeld. Vandaag werd overigens een vierde verdachte in die zaak opgepakt. In het verleden zijn er meerdere massale knokpartijen geweest.
De Marokkanen geven aan de dialoog aan te willen met de Lonsdale-jongeren. De politie vindt het daarvoor nog te vroeg. De angst bestaat dat wraakoefeningen elkaar opvolgen en de situatie uit de hand loopt.
Dus als jij Lonsdale draagt ben je meteen racist? Fuck that shit man, ik ken genoeg mensen die die kleding hebben maar geen racisten zijn. Stereotyering dit natuurlijk weer.
Net als dat iedere marokkaan slecht is en een dief/crimineel zou zijn. Kut Overheid
Flikker toch op waarom is die onrust er ga daar naar opzoek en ga niet roepen de meeste van de Lonsdalers bekend bij de politie. als ze de gasten aan de andere kant vatten zal daar ook wel 90% bekend zijn bij de politie.
Laten we het erop houden dat de overheid de greep totaal kwijt is.........
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken