In de Tsjechische stad Liberec is een jongen van 13 levensgevaarlijk gewond geraakt door een "verdwaalde" speer. Hij werd doorboord. De speer raakte vermoedelijk uit zijn route door de harde wind.
Het voorval vond plaats bij sportwedstrijden voor de jeugd in Liberec. De jongen heeft inmiddels een zeven uur durende operatie ondergaan, maar artsen noemen zijn toestand ook hierna nog zeer kritiek.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
damn zeg, over het algemeen zijn leraren inderdaad enorm voorzichtig. Ik weet nog dat mijn altijd aardige gymleraar enorm pissed kon zijn, als je enigszins onvoorzichtig was met speerwerpen en dat soort dingen. Maar goed, zullen ze daar ook wel zijn, helaas gebeuren dit soort ongelukken altijd binnen een seconde waarin tien dingen fout gaan.
sterkte aan die jongen, hoop dat ie er bovenop komt.
Auw! Maar als alle veiligheidsregels een beetje in acht worden genomen, zou dit gewoon onmogelijk moeten zijn. Speerwerpen is levensgevaarlijk en dat krijgt zo'n trainer vanaf de eerste les te horen....
No fear, no pain.Nobody left to blame. I'll try alone. Make destiny my own. Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur. yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer Vis een optie?
Ik verbaas me er al tijden over dat ik nog nooit van zon ongeluk gehoord had. foto Als je wedstrijden ziet, staan de scheidsrechter vaak maar een meter naast de plaats waar zon speer neerkomt. Zo zie je maar het blijft gevaarlijk. Een beterschaps wens aan die jongen.
Op dinsdag 28 september 2004 14:19 schreef Miarf het volgende: speervangen kan ook een nieuwe discipline worden, maar, toch best sneu...
Nee na discushappen, hebben ze besloten eerst geen nieuwe onderdelen toe te laten. Er loopt nu een discussie om kogel-koppen als discipline toe te voegen. Dus speervangen komt nog lang niet ter sprake
Op dinsdag 28 september 2004 14:38 schreef McCs het volgende: Ik verbaas me er al tijden over dat ik nog nooit van zon ongeluk gehoord had. foto Als je wedstrijden ziet, staan de scheidsrechter vaak maar een meter naast de plaats waar zon speer neerkomt.
Dat valt me ook steeds op bij het zien naar het hamerslingeren! Kan best zijn dat het op TV "dichter" toont dan het in werkelijkheid is, en dat zo'n hamer iets minder last heeft van de wind. Maar toch zou ik er niet willen staan met m'n metertje... foto
Op dinsdag 28 september 2004 14:47 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Nee na discushappen, hebben ze besloten eerst geen nieuwe onderdelen toe te laten. Er loopt nu een discussie om kogel-koppen als discipline toe te voegen. Dus speervangen komt nog lang niet ter sprake
Op dinsdag 28 september 2004 14:38 schreef McCs het volgende: Ik verbaas me er al tijden over dat ik nog nooit van zon ongeluk gehoord had. foto Als je wedstrijden ziet, staan de scheidsrechter vaak maar een meter naast de plaats waar zon speer neerkomt.
Dat is op zich niet zo moeilijk. Honkballers hebben er geen probleem mee in te schatten waar een honkbal terechtkomt. Bij atletiek hebben de scheidsrechters het nog makkelijker, die kunnen er nog een paar meter veiligheidsmarge in acht nemen. Als je maar blijft opletten.
Dat is op de middelbare waar ik zat ook een keer gebeurd. De speer ketste af op een hek en spietste een leerling aan de grond. Iedereen stond als genageld aan de grond en verwachtte het ergste. Maar gelukkig was alleen zijn t-shirt doorboord en hij had een schram in zijn zij. Hij heeft toen heel erg veel geluk gehad.
Onze leraar heeft ons wel eens bang proberen te maken maar dat nam ik met een korrel zout...
Maar goed, zullen ze daar ook wel zijn, helaas gebeuren dit soort ongelukken altijd binnen een seconde waarin tien dingen fout gaan.
sterkte aan die jongen, hoop dat ie er bovenop komt.
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
Maar inderdaad, leuk is anders.
Ik heb volgens mij nog ergens een filmpje waar een referee word geraakt door zo'n speer!
Als je wedstrijden ziet, staan de scheidsrechter vaak maar een meter naast de plaats waar zon speer neerkomt.
Zo zie je maar het blijft gevaarlijk.
Een beterschaps wens aan die jongen.
ik denk dat iedereen in nederland deze grappen al een keer of miljard heeft gehoord
SM-games: speervangen
Poep&Pies-games: 100 meter mestafette
http://www.spiegel.de/panorama/0,1518,320559,00.html
hij is dus al overleden foto
De speer ketste af op een hek en spietste een leerling aan de grond.
Iedereen stond als genageld aan de grond en verwachtte het ergste. Maar gelukkig was alleen zijn t-shirt doorboord en hij had een schram in zijn zij.
Hij heeft toen heel erg veel geluk gehad.
Volgens mij is dit verhaal zo Lek als een mandje
Zal ik er jou een lekker aanprikken???
Ezeltje prik voor gevorderden?
Puma speldekussen special???
Ah bij de zoeloes gespeeld???
Etc...Etc.... fotofotofotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken