column
Moslims, hahaha

Ik had voor het gemak mijn mp3-speler op reis meegenomen. Ik zat in de bus, keek wat uit het raam en luisterde naar de Band of Brothers-themamuziek, prachtige modern-klassieke cd. Ik liet me er lekker in meeslepen. Ik zag uit het raam de bomen, straten en visvijvertjes. Ik zag spelende kinderen, ik zag zwangere vrouwen, ik zag oude mannen. "Gut", dacht ik, "wat is de wereld toch mooi. Wat hebben we het mooi voor elkaar op deze planeet. We hebben het hele ding ingericht naar hoe het ons goedschikt. Er liggen brede asfaltwegen, steden, zelfs de natuur is totaal gecultiveerd. Dit is ónze planeet."
Ik mijmerde mezelf geluk aan. Ik kon het niet helpen. De opzwepende, dan weer rustige muziek in mijn oor, de harmonische wereld buiten de bus en het zachte gezoem en geratel van de bus zelve. Ik zat daar, mijn Eastpak als grootste vriend naast me op het bankje, waarschijnlijk nog met een vaag glimlachje op mijn smoelwerk ook. Een beetje zoals Tim Robbins in de Shawshank Redemption. Ik waardeerde de wereld als Forrest Gump. Ik genoot ervan als Amélie. We are the saviors of our life. So be it, until there is no enemy, but peace. Amen.
De deuren van de bus slisten open. Een lichtgetinte vrouw, met hoofddoek en vruchtbaarheid getooid, kwam met een jongetje van een jaar of drie, vier, een buggy en een blanke SP-stemster de bus in. Hoogstwaarschijnlijk een vriendin, gezien het feit dat het mokkel gedurende de hele verdere busreis stompzinnig zat te glimlachen naar het peutertje. Ik waardeerde, in mijn gelukzalige staat van welzijn, ook hun binnenkomst. Ik begreep ineens het multiculturaliteitsprobleem niet meer, kon alleen goedkeurend glimlachen en observeerde de moslima met waarderende goedkeuring. "Gut", dacht ik opnieuw, "Wat is de wereld toch mooi."
"Zie hoe ook deze immigrant haar plaats gevonden heeft in onze jachtige maatschappij, hoe zij een man van haar eigen soort gevonden heeft, een schat van een kind gebaard, zich zo heeft aangepast dat ze met de bus gaat met de hulp van slechts één blanke vriendin..." Inmiddels was het glimlachje op mijn gelaat uitgegroeid tot een brede grijns, waar mijn instemming met de wereld zoals ze is uitmuntend in uitkwam.
En toen begon het kind te jengelen. Eerst zeurend, toen steeds jankeriger, harder. Het liep door het gangpad heen en weer. Trok aan stoelen en medepassagiers. Trok aan mijn grote vriend Eastpak. "Doe dat maar niet!" zei ik tegen het kind, het glimlachje op mijn gezicht verwaterend. Een grimlach verscheen. Het kind had blijkbaar Piet Paaltjens ook gelezen, want het begon te snikken. Ik neem aan dat het zich beledigd voelde. Het begon te krijsen. Barbamoslima hield het kind op zijn plek. Het krijste nog harder. Mijn irritatie groeide. Ik zette het volume van mijn mp3 op zijn luidst.
Ondertussen zat Mevrouw SP nog steeds stompzinnig te lachen en gekke bekken te trekken naar het verzuurde moslimkindje. Het hielp geenszins. Ik werd het na een minuut of tien toch echt een beetje zat; mijn gelukzalige stemming was inmiddels wel om zeep geholpen. Ik deed mijn oordopjes uit mijn oren, keerde me naar de goedgelovige medeburger schuin achter me en vroeg beleefd: "Mijn mp3-speler kan helaas niet harder. Kan uw kind wellicht wat zachter?"
Ze was, natuurlijk, beledigd; mijn gelukzalige gelaatsuitdrukking hernam haar éénmaal verloren positie weer. "Moslims", dacht ik met een smalend glimlachje op mijn gezicht. "Hahaha."
Of ik snap de link niet, of ik zie de speciale link naar Moslims niet.
Had je er b.v ook zo over gedacht als dit een blanke vrouw met een kindje was?
* You're about as useful as a one-legged man at an arse kicking contest
* I can resist everything except temptation.
* If everything seems under control, you're just not going fast enough
Wake up man, dit heeft niks met moslims te maken. Dit heeft gewoon te maken met slechte opvoeding, niet met geloof. Als een Rooms-Katholieke aso zijn kind ook niet in de hand heeft in de trein, dan ga ik toch ook niet zeggen: "hahaha, die Katholieken."
En met de gevoeligheid van beledigingen heeft het niks te maken. Als je menig burgerlijke Nederlander aanspreekt op zijn gedrag in deze tijd, dan krijg je ook een grote mond terug. Heeft dat te maken met een Gereformeerde of Katholieke overtuiging?
Nee, daarom is dit een column van niks.
Deze column valt in de categorie: "als je niets te melden hebt meldt het dan ook niet"
...
Een kind dat vervelend is in de bus, en een ouder die boos wordt als ze erop aangesproken wordt. Dat is volgens mij de standaard reactie van elke Nederlander.
Misschien is dat ook je punt wel.
Wat je dan krijgt wanneer je moslimouders in deze maatschappij zet is dat die jeugd geen enkele sturing meer krijgt. Niet van de ouders, en niet van de mensen op straat.
als het een blank jochie was geweest had je zeker ook zo'n column geschreven..
rascist foto
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
op FOK!
op Facebook
op de website
denk dat iedereen zich kan inleven in de hoop op een harmonieuze multi culti.
en dat velen onder ons deze hoop ( lees WIL) keer op keer als sneeuw voor de zon zien verdwijnen door verkeerde reacties op een "persoonlijke mening".
op FOK!
op Facebook
op de website
heerlijke column foto
In de gevallen dat dit niet werkt, zal er gedacht moeten worden aan uitzetting. Mensen die niet willen luisteren, moeten maar ervaren/voelen.
Om mijn eigen bevolkingsgroep af te kraken: Christenen van de uiterst rechtse flank zijn even wereldvreemd als bovengenoemde bevolkingsgroep. Kinderen zitten in een keurslijf, en ontsporen pas op latere leeftijd. Voordeel hier van is dat ze, als ze de ontsporingsfase achter de rug hebben, een stukkie omgangsnormen weten te herinneren en het niet zo bond maken dat ze zelfmoordterroristen worden.
op FOK!
op Facebook
op de website
op FOK!
op Facebook
op de website
Kun je nauwelijks een terrorist noemen, trouwens, Er waren Belgen op het schip die aan de winnende hand waren foto
Verder doel ik niet op cijfertjes, maar op omgangsnormen en potentieel. Elke nuchtere Nederlander denk niet aan zelfmoord als middel om een statement te maken. De minder nuchtere willen blijkbaar gewoon dood, en niemand menemen omdat dat de kans op aandacht vergroot. Aandacht krijgen doe je door je polsen een beetje door te snijden en dan de ambulance te bellen.
Je kan veel zeggen over christenen, maar zelfmoordterroristen zijn het niet. Als dit wel gebeurt zijn ze in mijn ogen de betiteling "christen" niet waard. een christen doet zoals Christus dee
Ps. Ik behoor niet tot de uiterst rechtse flank, en gereformeerd is over het algemeen niet uiterst rechts. Ze zijn hard op weg, maar GerGemInNed (binnen of buiten verband) en oudGereformeerd zijn toch wel de uitersten.
Komt overigens uit ervaring helaas bekend voor foto
Kies maar een leuke uit. foto
Desalniettemin is het altijd lekker om de bron van je ergenis een naam te kunnen geven.
Het heeft dus wel met geloof te maken omdat de koran zegt dat kinderen vrij rond moeten lopen. Dat doen de ouders dus blijkbaar ook. Dat is tenminste wat ik hieruit op maak.
Het verdere punt van de column is me niet helemaal duidelijk....
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
Waar staat dat in de koran dan?
Heb je het zelf gelezen dan?
Of praat je zomaar iemand na?
Veels te voorspelbaar...
dank je voor je verfijnde humor en deze bijdrage aan de broodnodige normalisering van de verkrampte omgangsvormen. Ik zou graag die fantastische volumeknop-opmerking zo nu en dan van je lenen.
Je hebt pas echt volwaardig deel in de samenleving als er de draak met je gestoken kan worden. We zijn veel te serieus bang voor elkaar aan het worden, waarom toch.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
op FOK!
op Facebook
op de website
foto
fotofoto
Hoe dan ook, het klopt niet dat ik gelukkiger ben geworden. De betutteling van het kabinet slaat steeds meer toe, ondanks de economisch groei is er voor mij geen sprake van een persoonlijke bestedingsvooruitgang, het horecarookverbod zit eraan te komen, het is al een tijd depressief kutweer, op m'n werk hebben ze o.a. fok.nl op de proxy zo afgeknepen dat het laden eeuwig duurt (en dan mag ik nog blij zijn dat ze die site niet zijn gaan blokkeren, zoals ze met veel andere sites wel gedaan hebben), de politie is nu echt tot full-time bonnenschrijven overgegaan (behalve als ze staken dan), een herstemming over de EU-grondwet is me door de neus geboord, ik mocht kiezen tussen 2 PvdA'ers als burgemeester (nou, jippie), het lijkt wel of het grootste gedeelte van de politiek en de media weer terug is op het politiek-correcte niveau van voor Fortuyn, er wordt door dit kabinet geen fuck gedaan aan kwalijke invloeden van de islam, en de enige die het hier wel over heeft wordt als onruststoker (en erger) neergezet, etc. etc. etc.
M.a.w: best wel ziek dat je zo denkt. Hahaha, kut-column. foto
De Heer Superworm, heeft namelijk nergens aangegeven dat dit specifiek over moslims en kinderen van moslims gaat, alleen 1 (eentje, unos, ein) voorbeeld aangedragen waar toevalligerwijs een moslima en haar kroost de hoofdrol in speelt, dit betekent niet per direct dat we dan alles over de spreekwoordelijke grote kam moeten scheren, waar maken alle (om maar voor de makkelijkheid over de grote kam te scheren) reageerders hier uit op dat dit probleem (jengelende kinderen en slecht opvoedende en mede slecht opgevoede ouders) alleen bij moslims voorkomt? Nergens in deze Kwaliteits column staat zo'n uitspraak
Petje af voor deze erg bekend aanhorende column
ot: foto de link van een geloof erachter begrijp ik niet echt maar de huilende/zeurende kinderen etc weer wel foto
Wat een ongelofelijk laag niveau zeg hier op Fok
wel leuk dat omdat je de column niet leuk vind,of je aangevallen voelt, je fok meteen een laag niveau vind hebben, de pot verwijdt de ketel dat hij zwart ziet? Intelligente avatar heb je, past dan wel mooi bij het niveau van fok
Iedereen valt over het feit dat de column maker een moslima als "boosdoener" heeft gebruikt, maar juist daardoor krijgt de column ook ontzettend veel aandacht, slim bekeken, je hoeft maar een negatief verhaaltje te schrijven en er in te zetten "en toen kwam er een moslima de winkel binnen" en direct is die moslima het middelpunt van de aandacht, de column ging over overlast in de trein, maar een aantal reageerders (waaronder jij) neigt direct het verhaal te draaien naar "moslims zijn kut"
Terwijl dat in de column toch nergens zoiets staat
Buitengewone bullshit om lekker wat reacties te genereren.
Wat gelukt is, overigens... foto (al zijn het er niet zo heel veel...)
Zal ik dan ook nog maar trachten iets te 'poneren'?
Moslim of Nederlander. Joods of Duits: baby's krijsen en jengelen. En allemaal in precies dezelfde taal.... foto
Toch?
Taxiracing weblog
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken