Nieuws
Nederland akkoord met afschaffing clusterbommen
Dit betekent dat Nederland geen clusterbommen meer zal overhouden, omdat ze ook afstand moet doen van de M261 voor de Apache-gevechtshelikopters.
Van Middelkoop noemt het verdrag van historische betekenis en een scherpe aanscherping van het humanitair oorlogsrecht. ''Met dit verdrag zal clustermunitie tot het verleden gaan behoren voor de landen die het zullen ondertekenen.'' Het ziet er naar uit dat het door veel landen zal worden ondertekend, ook door een aantal Navo-partners, zei Van Middelkoop.
Volgens zijn collega Maxime Verhagen (Buitenlandse Zaken) trekt Nederland in de laatste fase van de onderhandelingen op met Groot-Brittannië, Duitsland en Frankrijk. Volgens hem komt de tekst in de praktijk neer op een verbod op alle bestaande en bekende munitie. Verhagen is momenteel op werkbezoek in Israël. Hij hoopt dat het een groot effect zal hebben op het tegen gaan van leed door clustermunitie.
In de concepttekst die in Dublin ter tafel ligt staan scherpere criteria voor het toestaan van clusterbommen dan Nederland aanvankelijk wilde hanteren. Zo is de eis toegevoegd dat bommen niet meer dan vier kilo mogen wegen. Bovendien moeten de bommen aan alle criteria tegelijk voldoen. De ChristenUnie stelde dat onlangs nog voor als inzet voor de onderhandelingen, maar Van Middelkoop wilde daar niet aan.

en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Bierweek te Zwolle 1-5 februari 2011
Mijn eigen biertapverhuurbedrijf, Zwolle en omstreken
Weet je wat echt van historische betekenis is? Als Nederland de Amerikaanse kernwapens die op ons grondgebied staan afschaffen
Het is niet alleen maar onzin wat ik verkondig !!!!
foto
Net als die zak van RTL Nieuws gisteren, die sprak over 'vredessoldaten'
Cluster bom is juist ontworpen om zo veel mogelijk slachtoffers te maken, en dat zijn bijna altijd burgers. (zie Libanon)
KNEUS foto
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Neil deGrasse Tyson
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
ik zou zeggen wake up and open your eyes
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
Neil deGrasse Tyson
Ik snap t wel en prima zo'n verdrag.. maar t blijft een maffe ontwikkeling...
Shit... Ik heb eigenlijk helemaal geen geweldige opmerking...
De onschukldigen kunnen de vijand van morgen zijn.
Tree huggers..
DAT IS NIET EERLIJK!
Gooi maar boven Afghanistan/Irak/Iran/N. Korea/ Saudi Arabië
ofso.. foto
Microsoft Technical Support Engineer
Microsoft Product Support Services
Microsoft Nederland :+31 (0)20 5001500
Het gaat niet om het type bom, het gaat om waar ze gedropt worden.
Uiteindelijk is alleen het resultaat bepalend, wat betekent dat nu geen clusterbommen meer gegooid worden, maar net zoveel meer gewone bommen om hetzelfde resultaat te bereiken.
Symboolpolitiek, dit.
Would you like to watch tv? Or get between the sheets? Or contemplate a silent freeway?
The angle of the dangle is inversely proportional to the heat of the beat
Moet dan gelijk denken aan de uitspraak "Fighting for peace is like fucking for virginity"
Oooww... foto Boven de Duiters dan maar? foto
Dat zal uiteindelijk ook minder doden opleveren.
op FOK!
op Facebook
op de website
http://nl.wikipedia.org/wiki/MOAB
http://www.youtube.com/watch?v=H7tG7keSe-0
Nu even serieus het is een goed begin dat ze worden afgeschaft alsmede moeten ze ook landmijnen afschaffen of een verloopdatum erop instellen zodat kinderen en burgerbevolking na de oorlog niet meer bang hoeven te zijn dat ze op een mijn trappen foto
Een clusterbom is ontwikkeld om een gebied met kleine bommen te bestoken zoals radarinstallaties, landingsbanen en raketinstallaties. Om de opruimacties onmogelijk te maken zijn ze ook voorzien van mijnen en daar gaat het om.
Ik heb het vermoeden dat clusterbommen blijven bestaan maar dat de mijnen eruit worden gehaald.
Op donderdag 21 juni 2012 00:22 schreef Papabear het volgende: We kennen elkaar, daten elkaar, doen elkaar en helpen elkaar. FHF O+
Op vrijdag 17 december 2010 13:58 schreef smegmanus het volgende: FOK!kers, hard van buiten. Zacht van binnen 8-)
Ga eens langs wie er zo laf zijn om deze wapens te gebruiken...
Jouw grote helden.
't Doet misschien pijn om dit te horen, maar je hebt geluk dat God vergevingsgezind is foto
Tevens behoorlijk idioot van de VS, Rusland, China en Israël om er niet aan mee te doen. Laat meteen weer zien wat voor oorlogszuchtige mongolen dat zijn.
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken