Nieuws
Scholierenstakingen lopen fors uit de hand

De politie treedt hardhandig op, met onder meer knuppels. De actie lijkt volgens het Leids Dagblad weinig meer te maken te hebben met het protest tegen het hoge aantal lesuren op middelbare scholen. De scholieren zijn vooral uit op rellen. De glas-in-loodramen van het stadhuis werden ingegooid, vuilnisbakken omgegooid en auto's beschadigd. Langsrijdende fietsers en automobilisten werden bekogeld met eieren, wat tot ruzies leidde. Vooral leerlingen van de ROC's waren bij de rellen betrokken.
Ook op andere plaatsen was het onrustig. Onder meer in Noord-Holland in Alkmaar. Daar vielen scholieren omstanders lastig, gooiden ze met eieren, staken vuurwerk af en gooiden rookbommen. Bij het Hilversumse mediapark moest de politie ingrijpen toen jongeren straatmeubilair vernielden en over auto’s liepen. In Haarlem pakte de politie na ongeregeldheden drie scholieren op. Ook in Hoorn zorgden circa honderd jongeren voor onrust. Her en der waren leuzen te horen als ''Schijt aan School'' en ''Hooligans''.
Op het Museumplein in Amsterdam kwamen tussen duizend en 1500 scholieren samen. De sfeer was grimmig. De politie heeft tenminste vier arrestaties verricht. Twee agenten raakten gewond. Bij het Concertgebouw hinderen demonstrerende scholieren het verkeer. De mobiele eenheid (ME) voerde charges uit.
Ook elders uit het land komen berichten over ongeregeldheden.
hier had uw reclame kunnen staan!
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
Wat mij bedreft mogen ze al die lui oppakken en laten rotten in de cel. Of gewoon een paar mensen doodknuppelen. Dan durven ze morgen niet meer de straat op.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Van mij mag de politie er stevig tegen optreden. Vandalen hebben we al genoeg in dit land.
Wat voor leuzen dan nog meer?
foto
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Nederlandse jongeren foto Geert doe er eens wat aan!
foto
In Parijs rellen omdat er 2 zichzelf hebben doodgesmakt tegen een politieauto, hier omdat ze meer uren moeten draaien. De reden is niet belangrijk, rellen zijn belangrijk!
dat neemt natuurlijk niet weg dat dit gewoon nergens op slaat. Goed zo mensen! ga zo door! dan zal ook echt niemand het "staken van scholieren" meer serieus nemen. Gooi vooral je eigen glazen in.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Ziehier... De toekomst van Nederland foto
De manier waarop het gaat is natuurlijk bealchelijk.
Wel goede actie van die knuppels, als ze er maar goed hard mee slaan natuurlijk. Anders krijg je van die stoere praat op 't schoolplein. Dat die kinderen hamasliederen aan het roepen waren is natuurlijk wel weer goed nieuws en maakt het nog enigzins goed foto
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Hoewel ik je moet meegeven dat je karakter toonde door het in elk geval te zeggen hier dat jij de dader had kunnen zijn.
[/quote]
Zal me niks verbazen als het in middelburg een stuk rustiger blijft.
(ik denk niet dat t onderwijs erop vooruit gaat met NOG minder uren..)
Tegenwoordig worden die kinderen gewoon her en der in de kinder opvang gedumpt, want mama wil ook zo nodig werken, en dus is er geen tijd meer om die kutjonge wat fatsoen bij te brengen.
Die generatie kinderen loopt nou te rellen daar en ik vraag me af hoe het over 20-30 jaar gaat, als hun kinderen zo oud zijn als zij nu.
foto
Mijn software: http://www.snidesoft.eu
En maar van die kleuter strafjes uitdelen hé foto
Eigenlijk hoop ik dat het steeds verder uit de hand gaat lopen, dit land is toch al om zeep geholpen door dit soort hersenloos kut tuig foto
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
Dit is geen staken, dit is excuus om vrij te blijven en te rellen.
Betaal je daar zelf al geen premie voor?
Foei foto
Tering allochtonen uit de randstad weer. foto
hoe zou dat komen?
Geen idee waar je dat vandaan haalde trouwens, want dat is al de hele tijd niet het geval bij deze scholierenstakingen.
Bovendien: Hoezo "staken"? WTF? Ten eerste worden scholieren niet betaald om te leren, en ten tweede geldt er een leerplicht op europees niveau.
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
Ik zeg dan: behandel ze dan ook als relschoppers zekers als ze dingen vernielen en leuzen roepen die 0,0% iets met het staken te maken hebben.
Ik stel voor: iedereen die nu nog gaat staken, mag mooi een jaar extra naar school foto
Mijn software: http://www.snidesoft.eu
Mijn software: http://www.snidesoft.eu
Het is ook dat veel van deze uren zullen worden ingevuld door "onzin lessen" wat ook een kwalijke zaak is. Verder zal dit ook tijd afsnoepen bij leraren voor het voorbereiden van lessen.
Er is al een leraren tekort. Laten wij dit eerst oplossen voordat we ook nog eens meer uren gaan eisen van hun.
Vandaag is daadwerkelijk uit de hand gelopen en ik vind dat ze deze "relschoppers"hard aan mogen pakken. Maar opzich vind ik de zaak wel een staking waard. Een goed georganiseerde vredige staking. Maarja ik denk dat dat teveel is gervaagd voor de huidige jeugd waar ik jammergenoeg ook onder val. Ik schaam mij af en toe diep voor de huidige generatie en daar een deel van te zijn. Maar agh...voor nu ff kapot knuppelen en targetpractice met je waterkanonetje foto
kunnen ook moslims zijn hoor foto
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken