Nieuws
Agent leent politiebusje uit voor feestje

In het filmpje is een politiebusje te zien, dat met loeiende sirene komt aanrijden op het terrein van de Gildefeesten te Soest. Als het busje tot stilstand komt, stappen tien vrouwen uit. Deze zijn verkleed als politieagentes met korte, sexy rokjes. De dames hopen met deze verkleedpartij in de prijzen te vallen in de categorie 'originaliteitsprijs'.
De politiewoordvoerder heeft vandaag laten weten dat een politiebusje alleen voor serieuze doeleinden mag worden gebruikt. De dames zouden het busje via een politieman hebben geregeld, zo meldt hij. De agent heeft 'vergeten' hiervoor toestemming te vragen aan zijn leidinggevende. De betrokken agent zal voor dit vergrijp een berisping krijgen. "In voorkomende gevallen willen we best onze spullen uitlenen. Maar het lijkt me duidelijk dat het in dit geval niet de bedoeling was", zo laat de zegsman weten.
\"This can only be archieved by placing the authority of man-made law above Religious Doctrine\"
YouTube fotofotofoto
Edit, alsnog de link:
http://www.dumpert.nl/med(...)soest_in_rokjes.html
Aanschuw de vatsige vrouw aan het begin van het filmpje, schiet héél kort voorbij
foto
maar ziet er wel vet uit foto
had ik dus DAT pakje aan motten trekken op de LoveParade in Essen ! fotofotofoto
idd om wielklemmen te vervoeren foto
Correctie: Was dubbel, filmpje is weg foto
OT:10 dames in outfit, nice.
Slouches towards Bethlehem to be born?
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
Hoe ze uit die bus stuiteren foto vrouwelijk kan je het niet noemen.
Deze dames zullen dit terug moeten betalen vind ik.
bij mij persoonlijk en in natura uiteraard. foto
Zonde dat het weer zo negatief benaderd wordt als de politie een keer op een leuke manier in het nieuws komt.
> Zoekt kamer in Utrecht!
En laten we ons vooral niet druk maken over miljardenverkwistende politici.
Trouwens die agentes zagen ook niet slecht uit foto
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken