Nieuws
OM: Agenten martelmoord treft geen blaam

De agenten waren opgeroepen nadat buren hadden gebeld dat in de woning naast hen iemand ijselijk zat te schreeuwen en gillen. Maar na overleg met het hoofdbureau werd besloten dat de agenten moesten wachten op assistentie omdat er mogelijk een gijzeling aan de gang zou zijn. Na een half uur vielen de agenten met versterking de woning alsnog binnen. Jue was er toen al zo slecht aan toe dat hij korte tijd later aan zijn verwondingen bezweek. De twee hoofdverdachten waren toen al ontkomen. Ze werden korte tijd later vlak in de buurt aangehouden.
Een woordvoerster van het OM stelt dat het gebruikelijk is dat agenten ter plaatse eerst overleggen met het hoofdbureau voordat tot actie wordt overgegaan. ''Het kan niet zo zijn dat politiemensen meteen naar binnen rennen. Hun eigen veiligheid is ook van belang.''
De Partij Voor de Vrijheid (PVV) heeft de ministers van Justitie en Binnenlandse Zaken gevraagd maatregelen te nemen om iets dergelijks in de toekomst te voorkomen. De Tweede Kamerfractie van de PVV vindt dat bij het gegil van mensen in nood altijd onmiddellijk optreden van de politie vereist is.
In verband met de martelmoord in de woning aan de Pastoriedijk in Pernis zitten drie verdachten vast. Bewoner Wouter A. (25) en diens vriend Jeffrey van S. (25) alsmede een 24-jarige vrouw die door kwaadsprekerij over het slachtoffer de twee mannen zou hebben aangezet tot hun daad.
Korte update: RTV Rijnmond meldt dat de Rijksrecherche onderzoek gaat doen naar het gebeuren. Dat moet duidelijk maken wat er precies heeft plaatsgevonden.
FIPO foto
Cpt. Nixon: We took a direct hit over the drop zone. I got out, two others got out.
Richard Winters: And the rest of the boys?
Cpt. Nixon: Oh, they blew up in Germany somewhere... Boom
Hoe dom kunnen ze zijn. Een gijzeling waar iemand een half uur loopt te schreeuwen van pijn e.d.???
Yeah right.... foto
Ik vind jou - en dat bedoel ik echt niet zo kinderachtig of iets dergelijks - echt een leuk aandoenlijk kereltje. Vind jou iets leuks, gemoedelijks en tofs hebben.
hulde
Stel er wordt een vrouw verkracht, dan hoef je na een half uur gillen ook niet meer aan te kakken, het is dan al gebeurd.
Politie in Nederland....
Een vrouwelijk crewlid van fok, die kan je treffen of niet.
wordt dan geen agent!
iemand gilt alsof zijn leven er van af hangt (wat dus echt is)
die mensen behoren zonder na te denken naar binnen te vliegen, en als ze dan de dood vinden sterfen ze door het doen van hun taak! erg lullig maar als je dat niet accepteerd wordt je maar geen agent
Ze hebben toch een wapen?
dus die 2 agenten hebben hun job gedaan
ik vind het wel zielig dat het OM niets zegt over die versterking die zolang wegbleef... dat zit nu wel lekker mooi gesloten in een doosje
'ach we spreken er niet meer over'
Heb je nou totaal geen eigenwaarde ofzo?
Sowieso een bizar iets dit foto
misschien standaard shotgun in de kofferbak in alle politie wagens?
foto
foto
je kan nu zelfs meer op robocop op tv vertrouwen dan een echte agentje.
Geen enkel beroep in Nederland heeft in de functieomschrijving "dood gaan" als eis. Zonder na te denken naar binnen stormen..
foto
BTW: Sick fucks, iemand doodmartelen...
dacht eerst dat het om een terreuralarm ging maar achteraf bleek
het om een verkeerscontrole te gaan foto
Antwoord: Sorry meneer, dat kunnen we niet doen, want dan worden ze van de sokkken gereden. Maar we sturen wel even iemand langs om te kijken foto
Ik zag inderdaad later een politiewagen even langsrijden om daarna snel weer weg te gaan en de boel de boel te laten foto
Tja, van een politie die het verkeer al niet eens meer durft te regelen, hoef je al helemaal niet te verwachten dat ze gaan ingrijpen bij iemand die doodgemarteld wordt natuurlijk. Voor je het weet, zit je haar in de war ofzo foto
Ja, die 80% van de werktijd achter de computer zitten, kweekt echt prima agenten foto
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Maar Wilders stinkt doorgaans wel gewoon.
Kan u even kijken of dit pand een code heeft.
Degene die daar over gaat zit niet op zijn plaats?
Over een uurtje nog eens proberen foto
Wat heb je aan agenten die iemand laten doodmartelen omdat ze in hun broek schijten en er eerst versterking moet komen, die ook nog eens veel te laat op komt dagen. Kun je het wezen van een doorgedraaid ambtenarenapparaat en bijbehorende bureaucratie beter illustreren? foto
Het verhaal dat ze dachten dat het om een gijzeling ging, hebben ze verzonnen omdat ze donders goed weten dat hun handelen een absolute aanfluiting is geweest. Een gegijzelde schreeuwt niet, daarvan is de mond afgetaped.
De politie is wel zeker nalatig, want men heeft de zaak schromelijk onderschat. Die jongen is nu dood en had misschien nog geleefd als ze WEL hadden gehandeld. Er kan in Pernis binnen 15 minuten politie zijn vanuit 4/5 verschillende gemeenten, zijnde Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen, Schiedam en Barendrecht.
Als er pas versterking is na een half uur, is deze zaak als absoluut NIET urgent behandeld.
De agenten hadden vindt ik op zijn minst kunnen laten weten dat ze aanwezig waren door bijvoorbeeld ff op het raam te tikken. Dat ze niet naar binnen stormen gelijk is wel logisch. Mischien stonden daarbinnen wel 5 man met pistolen. Dan storm je naar binnen en leg je gelijk het loodje. Huppa 3 doden.
Vindt wel dat de versterking erg laat was gezien je binnen iemand hoorde schreeuwen.
Ieder beroep heeft gevaren, in ieder beroep kan je dood gaan.. dat weet je. Het is alleen niet zo dat een agent verplicht is te sterven voor jou. Dan moet je geld uitgeven voor elite bodyguards die voor de kogels springen als je beschoten word.
Buiten dat het zeer stom is om zomaar ergens binnen te vallen (vandaar speciale eenheden van de AT die dat doen) is het ook nog eens zonde van de opleiding, mensen trainen om dood te gaan... kosten op het sterfhuis?
Ik denk dat er een stuk minder blauw op straat is zodra de eis is dat je moet sterven voor de burger die je uitkotst als je ze een boete geeft. 1400 netto per maand is ook geen salaris om dood voor te gaan.. dus wil je iemand die sterft voor je? Zoek een hond foto
edit: deze zaak was idd niet als urgent behandeld maar dat ligt dus niet aan die 2 agenten....
De PVV probeert goedkoop te scoren door bij incidenten als deze altijd een grote mond op te zetten. En dat wordt door de Fok! nieuwsposters altijd gretig opgepikt.
Mijn eerste ingeving was ook: Dat had de PVV nooit gedaan als de doodgemartelde een moslim was geweest. Avada_Kedavra gaf die mening ook en werd daarvoor bestraft met een -1
Toch geloof ik dat die mening correct is.
De PVV had grote moeite met zijn achterban gekregen als ze het voor een moslimslachtoffer had opgenomen.
bijna janken van de angst foto
Gaan we de PVV ook horen als de agenten naar binnen rennen, het toch een gijzeling blijkt de zijn en de gegijzelde wordt dood geschoten door de gijzelnemers.
Nee, dan niet. Dan kunnen ze geen (domme) zieltjes winnen.
Lafbekken.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Daarnaast, de kans dat is geen eis dat, dus slaat je opmerking nog nergens op.
De kans bestaat dat je bij het oversteken onder een auto loopt.. moet je daarom onder een auto lopen of moet je alles doen om te voorkomen dat je onder een auto loopt?
radar zh a20 rotterdam ri gouda thv hmp 43.3 na afslag nieuwerkerk aan den ijssel
Als ze niet binnengaan is de kans dat de slachtoffer doodgaat nog groter.
Ik hoop dat we de naam en foto's van deze "helden in het blauw" te zien krijgen. Maken we een leuke campagne van. Zij verdienen het om wereldberoemd te zijn.
eng
om in een land te wonen waar de politie totaal
geen bevoegdheid heeft.
Er is trouwens een verschil tussen goedkeuren en begrijpen. Maar met dat verschil hebben veelal rechtse lui erg veel moeite. Zaken zijn niet zo simpel zwart-wit zoals de PVV doet geloven. Ga eens in een land wonen waar de politie heel veel bevoegdheid heeft.
Dat is nog stukken enger.
Als het niet de agenten zijn die neergeschoten worden dan zitten die 2 agenten de eerste 6 maanden op het bureau, daarna over excessief geweld verhoord en als de rechter toegeeflijk is mogen ze misschien weer aan het werk...
Het is maar goed dat ik geen agent ben... ik zou nog geen stap zetten voor deze mensen met hun dubbel moraal foto
Dat lijkt me maar beter ook, zo word de waarheid boven tafel gehaald, de (eventuele) verandwoordelijke disiplinair gestraft en kunnen zulke tafrelen in het vervolg uitblijven.
Met het objectief om dood te martelen dan wel. Nogmaals, het woord gegijzeld wordt als excuus gebruikt.
Vanuit Bureau Nieuwland in Schiedam (vlakbij de snelweg) kan het hooguit 10 minuten duren voor ze in Pernis aanwezig konden zijn. Het punt is, men wilde niet ingrijpen, vanwege angst voor escalatie, niets met plan van aanpak te maken. Plan van aanpak hoort voor alle mogelijke gevallen klaar te liggen opdat men geklijk handelen kan.
Sommigen hier vinden dat terecht omdat politieagenten hun eigen leven niet de waagschaal hoeft te leggen om levens te redden. Beter 1 dode, dan het risico van 3 toch ?
Gadverdamme, wat een walgelijke mentaliteit. Die jongen is dood door het falen bij de politie en jullie praten dit goed.
wat hij heeft doorgemaakt , dat hebben die gasten ook gedaan
maar jij woont in een fantasiewereld dusja
Stel je voor zeg dat je een keer op de bel drukt , of op de ramen bonst..... wat een enorme klootviolen zijn dat geweest....
Misschien waren ze dan eerder gestopt foto
Ik snap er niets van, je hoort iemand schreeuwen dan doe je toch wel iets als politieman / vrouw?
Ze hadden heel simpel kunnen aanbellen maar nu stonden ze gewoon te wachten foto
Het leven heeft meestal meer moois dan dat de meeste mensen kunnnen of willen zien.
Met dank aan Laysa.
The point being: Je grijpt toch in als je dat hoort dat kan je niet over je heen laten gaan en apathisch bij de deur wachten.
Daarnaast: Als ze niet wisten waar het geschreeuw vandaan komt dan komen ze daar toch aan met het idee dat de TV te hard staat, dan bel je toch gewoon ff aan.
Dus ze wisten wel degelijk dat er wat aan de hand was.
Die gasten dragen dit de rest van hun leven mee, terwijl half Nederland ze uitkotst, ik heb medelijden met ze...
En met meneer Jue....
Horen, zien en zwijgen dus.
Je kunt niet even je aanwezigheid kenbaar maken door op de deur te bonzen of zelfs een waarschuwingsschot te lossen.
Kom op zeg. Je kunt toch niet met jezelf leven als je zoiets meemaakt? En de poltitie als beschermer van de burger is dus ook niet meer?
foto
Overigens, waar blijft nu 3FM met hun "Ik ben woedend" campagne? Dat doen we richting een onschuldig land als er extreemrechtsen een familie uitmoorden maar niet als twee agenten "stond er bij en keek er naar" speelden?
Nogmaals: foto
ga eens willekeurig naar extreem rechts site kijken, de meesten heeft net zo groot hekel aan moslims als joden.
Het OM zegt dat ze alles volgens de richtlijnen hebben gedaan.
Als je het hier niet mee eens bent, moet je ageren tegen de RICHTLIJNEN en niet tegen de AGENTEN.
Denk je dat ze het tof vinden om hierbij betrokken te zijn?
Sukkeltjes...
deze agenten totaal niet geschikt daarvoor zijn foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken