Nieuws
Toeristen geëvacueerd vanwege bosbranden

Bekend is dat het in elk geval om twee campings bij Montroig del Camp aan de kust bij Tarragona gaat. Zeker vier mensen hebben ademhalingsproblemen door de rook. De bosbranden kwamen te dichtbij.
Ook in Frankrijk zijn er gedupeerden. Bij het Franse Muy moesten zes campings met 1800 gasten worden ontruimd wegens een bosbrand. Door de bosbranden is al ruim duizend hectare verwoest. Gisteren is tijdelijk de A8 en de RN7 gedeeltelijk afgesloten geweest wat leidde tot veel files.
Met dank aan Fredo55 voor de submit.
Of kut weer in Nederland met het smerige regen, of bosbranden en koken in de andere landen.
Toch maar weer retourtje Aruba foto
foto U 2 hoor foto
Onvoorstelbaar al zag ik voorgaande jaren regelmatig de berm afgebrand.
En ik wilde misschien nog wel gaan volgende week foto
foto
Ik en mijn ouders zijn jarenlang naar camping Els Prats gegaan en ik vraag me af hoe het daar is? Mijn vader is altijd erg begaan met die familie en wilde graag weten hoe het met hun camping/appartementen complex is. Kun jij daar iets over vertellen? Jij zei namelijk dat ook camping Miramar getroffen is en dat ligt als ik me het goed herinner naast Els Prats.
Alvast bedankt
Groetjes Soraya
Wat nou. :( Je bént cute. :(
Op woensdag 7 december 2016 22:05 schreef Yvie_lu het volgende:
Dus ter bevestiging. Jij bent speciaal hoor O+
2006 Time Person of the Year
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken