Nieuws
Iran boos over ridderorde Salman Rushdie

''Het past in een traditie van het beledigen van islamitische heiligdommen'', aldus een verklaring van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken.
Salman Rushdie, die zich vanaf gisteren in Groot-Brittannië door de ridderorde 'Sir Salman' mag noemen, kreeg in 1989 door de toenmalige ayatollah Khomeini een doodvonnis (fatwa) aan zijn broek. Dat gebeurde na de publicatie van zijn boek 'De Duivelsverzen' waarin volgens Khomeini de profeet Mohammed wordt beledigd.
Vorig jaar liet Iran weten dat het religieuze doodvonnis van Khomeini tegen Rushdie nog altijd geldig is. Het zou ook ''voor altijd'' van kracht blijven, zo luidde een verklaring. De fatwa uit 1989 luidde: ''Ik stel het trotse moslimvolk overal ter wereld ervan op de hoogte dat ter dood zijn veroordeeld de schrijver van het boek 'De Duivelsverzen', dat tegen de islam, de profeet en de Koran is, alsmede iedereen die bij de publicatie betrokken was en de inhoud kende.''

Sir Salman en zijn vrouw Padma Lakshmi
Kuddo'svoor Salmans vrouw trouwens foto
Hij zal dus wel erg rijk zijn... wat een draak foto
En dat noemt men dan een geloof van vrede?
foto
Ze laten juist geen gelegenheid onbenut om onrust en herrie te stoken en mensen te doden, ach ja...wat verwacht je ook van een primitief geloof met een varken als profeet. foto
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
En de tering voor die moordlustige, (zelf)destructieve, oliedomme moslimextremisten.
moet zijn
'Het past in een traditie van islamieten om beledigt te voelen '',
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Het heeft dus niks met moslims op zich te maken.
weblog
Het heeft dus niks met moslims op zich te maken.
WTF hoe scheef denk jij
een schrijver vergelijken met een serie moordenaar
De strekking/impact van het misdrijf is dus hetzelfde.
Hier in Europa hebben we vrijheid van meningsuiting, en dat hebben de Iranezen maar te accepteren. Ook al zou ik een boek schrijven waarin ik zeg dat Ahmadinejad's moeder een hoer is.
Putting the "fun" back in "fundamentalism".
Laat hem maar eerst veroordeeld worden door een 'normale' rechtbank
MAar ga lekker door GroteKahlimero, je bent weer lekker bezig de islam te promoten, not...
Niet dat ik verder veel interesse heb om me te verdiepen in dat hatelijke zandkamelengeloof.
En Chick Rusdie heeft best goeie units erop staan foto
Kun je nu echt niet zelf denken, behalve dan wat die behaarde sikkel elke dag tegen je schreeuwt in die minarettentoko? Sukkel.
RushDie - Snel DOOD of haastige dood
Wat krijg je daar nou voor, Clown?
Behalve dan een bittere smaak in je bek als die straks echt zo groot is dat'ie gaat regeren?
Dan zou ik eerder denken dat het de duivel is dan god....
Een stem op Wilders is een verloren stem foto
Ik zou zo niet willen leven, maar blijkbaar werkt het voor miljarden mensen. foto
Ik bekijk het vanuit het strafmaat oogpunt. Vanuit die optiek is het een zeer ernstig misdrijf waar de Britse wetgever overheen kijkt, of juist provoceert.
Laten we hopen dat we snel een Europese wetgeving krijgen, dan kunnen dit soort dingen op Europees niveau geregeld worden. foto
Net zoals ik de Koran niet lees.Maar dat betekent niet dat de man die het geschreven heeft gelijk de doodstraf zou moeten krijgen. In jou geval de profeet als die nog zou leven.
fotofotofoto
Die vent heeft geen ruk gedaan dan kwalijke woorden schrijven en die riddering is een politieke daad, puur provocatie richting Iran.
omdat je geen weerwoord hebt ??
mensen als je Grote khan kent of weet waar die woont plaats het op het forum zodat we hem kunnen vinden en verbranden op een brandstapel
foto
Of bedoel je iemand anders.
Dus reken er maar op dat de komende tijd je nep-profeet nog wat vaker voor de pedofiel uitgemaakt gaat worden die die is.
Doet er ook niet toe, want tijdens ''de moord'' was ie nog ongelovig.
Ziet er ook een stuk leuker uit zo in plaats van met een boerka.
Salman knows what's up.
Maar het is wel typisch natuurlijk, dat dat soort uitschot bij dat soort sprookjes eindigd. Soort zoekt soort zullen we maar zeggen.
bron???
nergens iets over te vinden.
Of is dat "the word on the schoolplein"?
Heeft ie er een verklaring over afgelegd?
Als we die echt gaan naleven zijn ze waarschijnlijk de eersten die ter dood veroordeeld worden.
Meeste van dat tuig heeft geen drol met Islam te maken.
En de rest zijn in mijn ogen een stel mongolen met een sprookjesboek uit de woestijn. Niks meer niks minder.
Over 10 jaar ben jij waarschijnlijk mohammedaan af ofzo. Of niet meer hier aanwezig.
?
Ooit de duivelsverzen gelezen? Saaaaaaaaaai!!
Waarschuwing: Posts van deze user kunnen een hoog gehalte aan cynisme bevatten.
Hence de moslimpartij die zo uit mn hoofd 1 zetel kreeg. Of niet eens.
En ALLE moslims mochten stemmen... dus tja...
Ongegronde angst denk ik..
Dus als je berouw zoekt, ga je een geloof aanhangen dat je tussen de regels door verteld dat het eigenlijk wel Ok is wat je hebt gedaan?
Je hebt immers een van de grootste criticasters van je sprookje omgelegd?
Een tot op het bot hypocriet tyfus geloof wat qua misdaden gewoon zegt: "Hij die een misdaad pleegt is "even" geen moslim? foto
Dan komt er weinig berouw om de hoek kijken, en heel veel "goed gedaan joh".
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken