Nieuws
Bos mogelijk in kabinet, Rouvoet niet

Voor de verkiezingen zei Bos dat hij geen minister of vicepremier wil worden als Jan Peter Balkenende de premier wordt. Maar daags na de verkiezingen wilde hij op vragen over dit onderwerp niet meer ingaan. Wanneer Bos terugkomt op zijn woorden, kan zijn geloofwaardigheid een deuk oplopen. Het ANP merkt op dat de PvdA-leider juist 'een signaal kan afgeven dat hij vastbesloten is van het nieuwe kabinet een succes te maken' door het vicepremierschap op zich te nemen.
Bos' voorganger Wim Kok werd in 1989 vicepremier en minister van Financiën in het derde kabinet-Lubbers, het laatste waarin CDA en PvdA samenwerkten. Kok, die daarna tweemaal premier was, bouwde op Financiën een sterke reputatie op.
De PvdA heeft vaker de minister van financiën mogen leveren. Ze leverde na de oorlog bewindslieden als Piet Lieftinck, Henk Hofstra en Wim Duisenberg voor deze functie. Overigens was Bos zelf staatssecretaris van Financiën in Paars-II.
Tijdens de formatiegesprekken met informateur Herman Wijffels is over de invulling van de ministersposten nog met geen woord gesproken, aldus betrokkenen. Dat gebeurt pas aan het slot van de onderhandelingen, op zijn vroegst eind februari.

Wat zal ik toch eens doen...
Ik zie Bos al voor de camera met een glimlach..'Nee hoor! Er mist geen 2 miljard hoor echt niet!'
Het zegt het een en doet het ander. Hoe onbetrouwbaar kan je zijn.
Erg fijn trouwens zo'n volksverlakker als minister van financien. Ik geloof dat ik mijn baan maar op ga zeggen.
Als hardwerkende burger heb je zo onderhand niks meer te zoeken in dit land.
Gister bij de hypotheker geweest, een bijstandstrekker krijgt een betere woning toegewezen als dat ik er één kan kopen met mijn modale inkomen
fotofotofoto
Bos zijn geloofwaardigheid is ronduit onherstelbaar.
Bij hem betekend 'nee' 'ja' en 'nooit' 'zeker wel'. Wat een incompetente politicus is dat zeg. Ik zie Rouvoet (en Marijnissen) echt 100x liever in het kabinet dan Bos. -zeker- op een post als financiën. (sowieso zou daar standaard een vvd'er moeten zitten)
Perfect onderbouwde post foto
http://weblog.denattepoedel.nl/index.php?itemid=752
Ik denk dat er toch zeker wel geschiktere kandidaten zijn voor deze functie. Zowel bij CDA als bij PVDA en evt ook CU.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
I see i see.....
Ik wordt MP van dit land foto
Sinds wanneer is iemand die compleet van mening kan veranderen compleet waardeloos?
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Balkenende beweerde toch ook dat op geen enkele manier getornd zou worden aan de hypotheekrenteaftrek en nu dreigt dat toch wel te gebeuren.
Negentig procent van de politiek bestaat uit draaikonten.
Alleen mensen die door de overheid worden gepampert stemmen op W Boslim. De hardwerkende jan modaal weet beter.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
Dan ga je lekker huren toch? Kun jij die woorden niet meer gebruiken, want wanneer jij een normaal inkomen hebt krijg je een betere woning toegewezen dan het persoon die bijstand ontvangt foto Misschien is je dak zelfs hoger.
Iemand met een bijstandsuitkering kan geen huis kopen. Dat moet je dan toch een beetje tevreden stellen toch? Kun je in ieder geval weer rustig slapen foto
Ontopic: De beurs geef ik liever ook niet in de handen van Wouter Bos. Dan toch liever iemand die kan zorgen dat we niet nog verder in de schulden raken, maar die wel sociaal is.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
Socialist, mijn reet!
Socialer Nederland? mijn reet!
PVDA, mijn reet!
Ik begrijp niet dat mensen überhaupt op een partij stemmen met zo'n onduidelijk gezicht.
Herverkiezingen!!!
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Als het aan hem ligt krijgen de uitkeringstrekkers een nog grotere beloning voor hun inzet in onze maatschappij.
Dit ten koste van de startende burger met een modaal salaris!
Ik kan verdomme beter op de bank zitten in dit land, qua besteedbaar inkomen scheelt het onderhand geen ruk meer.
Nederland is wat betreft de inkomsten nivelering een communistische heilstaat aan het worden. Iedereen gelijk.
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Ik ben geen Wouter Bos fan maar deze zwartmakerij is gewoon sneu, onvoorstelbaar dat iedereen er intrapt. En dan heb ik het niet over jouw stukje hierboven, maar meer de hele zwartmakerij in het algemeen, o.a. vanuit het CDA. Jammer. Bos heeft als ie in een kabinet stapt ook bepaalde verplichtingen => Landsbelang. Ik vind het eerder verbazend dat Rouvout niet in het kabinet stapt, dat is namelijk puur Eigenbelang.
Ontopic: fijn geblaat weer, allemaal nog een keertje het woord draaikont noemen, altijd leuk...... Er zijn echter geen aanwijzingen waarom hij het als minister van financiën niet gewoon goed zou kunnen doen. Hij is niet voor niks al staatssecretaris geweest op dat departement, en meerdere PvdA-ministers zijn hem voorgegaan. Maar op Fok! geldt dat niet natuurlijk, als die hersenloze pubers Bos maar af kunnen zeiken dan is het goed foto
Wouter->PvdA->Staatsschuld denk ik dan weer aan! foto
Afgestudeerd zijn betekent nog niet altijd dat je er goed mee omgaat
foto
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Geloofwaardigheid omdat hij beweringen deed als 'ik stap niet in het kabinet als...' is minder belangrijk als gewoon een goed kabinet opzetten en zorgen dat er weer wat gebeurd.
Mensen schijnen tegenwoordig vergeten te zijn dat het gaat om dit land te besturen op een fatsoenlijke manier, niet over om links of rechts de grond in te stampen of individuen af te rekenen op uiterlijkheden (zoals dergelijke uitspraken, of de tweestrijd binnen de VVD).
Ik persoonlijk zou het goed vinden als groenlinks er nog bij kwam, niet dat zij echt wat kunnen doen, maar toch in de hoop dat er wat meer aandacht geschonken wordt aan het milieu en de natuur. Alles schijnt tegenwoordig om geld en economie te gaan, gek genoeg.
Ik ben links ja, maar ik hoef geen links kabinet. Ik wil een goed kabinet foto
hmmz?
Tuurlijk kan je niet je complete verkiezingsprogramma doorvoeren en zul je water bij de wijn moeten doen.
Maar zo'n absolute uitspraak als: Niet in de regering zonder de SP ! of het ik wil geen vice - premier worden...en het een paar weken later toch gewoon keihard doen, dat maakt je gewoon een onbetrouwbare, incompetente zak.
En het gegeven dat de gros van de politici dit doen, neemt dus niet weg dat het van Woutertje dan wel ok is. Die andere politici kots k trouwens ook nog harder op.
Dat was wel gelukt! Helaas heeft het als gevolg gehad dat het begrotingsoverschot van meer dan 7 miljard volledig verdampt is.
Ik snap niet dat mensen achter iemand blijven staan die het een verdedigt alsof het "tha last men on fiji" is terwijl hij vervolgens het ander doet.
Dan ben je toch onbetrouwbaar ?
Wouter Bos heeft een goede uitstraling, maar blijkt als politicus in de Kamer niet goed uit de verf te komen. Als je jarenlang oppositieleider bent en uiteindelijk met verlies uit de verkiezingen komt, dan heb je het gewoon niet goed gedaan. De enige reden dat hij niet vervangen is, is omdat er geen goede opvolger klaatstaat binnen de PVDA!
Iedereen roemde daarentegen Wouter Bos als staatssecretaris van Financiën. In dat licht gezien kan ik het me goed voorstellen dat hij nu voor dat ministerschap gaat, ook omdat volgens zeggen de minister van Financiën na de premier de machtigste man van het kabinet is (met de geldstromen kan hij het beleid min of meer sturen).
Al in december meldden politieke insiders trouwens het feit dat Wouter Bos op dit baantje aast, wat nu dus bevestigt lijkt te worden. Het zal dus wel gaan gebeuren.
Wat andere politici een stuk sneakyer maakt.
En zwartmakerij is idd zo hinderlijk, discussieren over de inhoud zit er zelfs in de reguliere media niet meer bij.
Enkele voorbeelden
1.
2003 Wouter Bos vind het schandalig dat mensen tot hun 67e moeten doorwerken.
Loopt voorop in grootschale demonstratie.
2005 Wouter Bos vind dat mensen door moeten werken tot hun 67e.
2006 Wouter vind toch niet dat mensen moeten doorwerken maar ouderen moeten belasting betalen over hun pensioen.
2006 Ouderen hoeven alleen belasting te betalen vanaf een bepaald bedrag.
2006 Alleen ouderen vanaf een bepaalde geboortejaar moeten belasting betalen (dus alleen nieuwe AOWers) en vanaf een bepaald bedrag.
2. PvdA 2004 Hypotheekrenteaftrek moet worden afgetopt vanaf ¤200.000
PvdA 2005 HRA moet worden afgetopt vanaf 350.000
Wouters Bos 2006 zwamt iets over alleen 4% van de bevolking verliest zijn HRA.
3. PvdA zet 2 turkse leden uit hun partij vanwege de armeense genocide ontkenning. Nog geen week laten: Wouter Bos: Iedereen moet voor zichzelf weten wat hij/zij vind van de armeense kwestie.
Ik had nog veel meer voorbeelden maar ik ben ze vergeten. Het is erg lastig om alle achterlijke plannen van de PvdA te onthouden. Eens kijken of ik het op fok terug kan vinden.
En Balkenende? het zou afgelopen zijn met de achterkamertjes politiek en sinds zijn eerste kabinet roept hij dat het land stabiliteit nodig heeft.
Er is nog nooit zoveel achterkamertjes politiek geweest als de laatste paar jaar, en 4 kabinetten Balkenende die de volledige duur NIET uitzitten is nu niet echt stabiel te noemen.
Het roepen van termen zoals regels zijn regels, geeft aan dat je gestopt bent met denken. Dit omdat je niet meer nadenkt over het waarom van een regel. Als je het waarom weet, weet je ook of de regel overbodig is geworden. Moet je eens voorstellen wat voor absurde wetten we nog gehad zouden hebben als iedereen altijd 'regels zijn regels' dacht.
Staatsschuld is niet erg, zolang je het geld maar gebruikt hebt om te investeren in iets waar onze kinderen ook van profiteren.
Het wijzigen van je mening kan er op duiden dat je op basis van argumenten tot de conclusie bent gekomen dat je je mening moet bijstellen. Dat heet denken.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Het zou toch van de zotten zijn als iemand zonder ervaring op een bepaald gebied, bv. intergratie daarvan opeens minister word. foto Wat zeg ik nu, dat was Rita Verdonk ook.
Toen die strijd tussen hem en van Aartsen was, heeft hij iemand die er mee te maken had (weet niet meer wie) een briefje toegestopt waarover iets "negatiefs" over van Aartsen stond. Dat kan ja. Maar zo vaak en rigoreus ?
Het is mis gegaan bij de PvdA toen hun ideologische veren te veel in hun reet prikten op het pluche, dus hebben ze die maar de deur uit gedaan.
lijken geplaatst door verslaafde kapitalistjes. Men reageert net zo fel en ondoordacht als een crack junky die je zijn crack afneemt.
Maar ze zijn wel principieel. De een stopt met werken zodra Bos minister wordt, gaat dan zelf profiteren. De ander heeft de grootste mond over hoe iedereen zich moet gedragen, wat wel en wat niet goed is, maar wordt panisch zodra er wellicht misschien in de toekomst van hem iets gevraagd wordt t.b.v. de samenleving.
Men staat achter minister Zalm, terwijl die minister toch echt minister van financien was ten tijde van het zo verfoeide Paars. Als de VVD aan de macht is, dan hebben ze hun gelijk, en moet de rest maar rustig doen. Maar is de VVD niet aan de macht dan moet de rest nog steeds rustig aan doen want de kiezers snapt het niet.
Reageert men hier om zijn eigen angst weg te drukken door maar hard en ongefundeerd te blaten? of is men echt geinteresseerd, en is men ook bereidt zijn/haar mening af te laten hangen van de uitkomst van het debat? Ik vrees dat het eerste toch echt aan de hand is.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Wat betekent dat bij sterke economische groie het overschot nog meer is!
Anders had ik wel ff een plattegrondje gedwond.... foto
Links vs Rechts
Doei zalm, hoi bos. Ow jullie zijn allebij onbetrouwbaar, ach joh.
We zullen wel zien foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken