Nieuws
Droogte zorgt voor bos- en heidebranden

De brand in Heijen brak gistermiddag rond 16.00 uur uit. Door de omvang van de brand, en doordat deze dichtbij een vestiging van Center Parcs woedde, moest de brandweer met groot materieel uitrukken. Inmiddels is de brand onder controle, hoewel er nog wel het risico bestaat dat de brand opnieuw oplaait. Vermoedelijk is de brand aangestoken, aangezien er dertien brandhaarden zijn gevonden.
De bosbranden in Overijssel begonnen ook maandagmiddag. De vuurhaarden liggen tussen Ommen en Beerze, op slechts twee kilometer afstand van elkaar.
Precies hetzelfde zo bij veel mensen die ik ken foto
Ontopic: Ja ik vind het wel relax die warmte alleen die bosbranden is altijd zo kut en dit komt vaak ook omdat veel lui niet zorgvuldig om gaan in de bossen. Lekker kampvuurtje maken of roken.
wat is de fun factor.... 0.0 volgens mij foto
Leer relativeren.
Maar hoe GEK ben je als je zoiets doet. In ieder geval rijp voor de psychiater...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken