In Amerika gaat een bedrijf dat beveiligingsapparatuur verkoopt computerchips implanteren bij zijn werknemers. De chip, zo groot als een rijstkorrel, geeft de werknemers toegang tot de kluizen van het bedrijf. Het is naar verluidt de eerste keer dat zoiets in Amerika gebeurt.
"Het is een passieve chip. Er wordt geen signaal uitgezonden. De chip is net als een sleutelkaart", aldus directeur Sean Darks van het betreffende bedrijf CityWatcher.com. Daarmee wil de directeur, die zelf ook een chip in zijn lichaam heeft zitten, zeggen dat de chips niet gebruikt kunnen worden om het doen en laten van zijn werknemers na te gaan. De werknemers zijn ook niet verplicht om de chip te laten implanteren.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
"Het is een passieve chip. Er wordt geen signaal uitgezonden. De chip is net als een sleutelkaart", aldus directeur Sean Darks van het betreffende bedrijf CityWatcher.com. Daarmee wil de directeur, die zelf ook een chip in zijn lichaam heeft zitten, zeggen dat de chips niet gebruikt kunnen worden om het doen en laten van zijn werknemers na te gaan.
Dus als ik door het hele bedrijf heen poortjes zet, dan kan ik niet zien welke routes de werknemers nemen? Of bijvoorbeeld automatisch camera's aan- en uitschakelen zodat ik de betreffende werknemer altijd en overal met de camera kan volgen?
Op dinsdag 14 februari 2006 18:31 schreef Hephaistos. het volgende: Zo lang het een passief ding is en je er geen schade van ondervindt... Waarom niet?
Het ding is passief totdat je door een wisselend magnetisch veld met de juiste frequentie loopt.
Dus ook hierover loopt die directeur uit zijn nek te lullen.
Op dinsdag 14 februari 2006 18:30 schreef terror623 het volgende:
[..]
het is dus niet verplicht, dus waarom ertegen protesteren ?
Het is inderdaad niet verplicht. Je hèbt de keuze! foto
Werkgever: Je mag kiezen: die chip erin, of jij eruit! foto
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
Op dinsdag 14 februari 2006 18:29 schreef terror623 het volgende: nu nog wachten op implantaten die de mens slimmer maken of het geheugen uitbreiden fotofotofoto
Da's hele andere koek. Dit is gewoon een relatief eenvoudig chipje dat los van je hele lichaam functioneert.
Eeeh.... een chip die geen signaal uitzend? Lijkt me vrij onmogelijk om daar iets mee voor elkaar te krijgen. Hier klopt iets niet helemaal, oftewel helemaal niet.
Op dinsdag 14 februari 2006 18:37 schreef welp_38 het volgende: ach ja Je kan niet anders verwachten van die yankees zoiets kan ook alleen uit Amerika komen Stelletje mafkezen daaroo foto
Een nederlanse discotheek doet het al toch al jaren......
Op dinsdag 14 februari 2006 18:32 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dus als ik door het hele bedrijf heen poortjes zet, dan kan ik niet zien welke routes de werknemers nemen? Of bijvoorbeeld automatisch camera's aan- en uitschakelen zodat ik de betreffende werknemer altijd en overal met de camera kan volgen?
Wat lul jij nou weer, tis alleen voor de kluizen...
dat de chips niet gebruikt kunnen worden om het doen en laten van zijn werknemers na te gaan.
Of die directeur is verkeerd ingelicht, of hij zit de boel bij elkaar te liegen.
Maar eh... waar kan ik zo'n chippie krijgen? Dan hoef ik mijn sleutel nooit meer te vergeten... en hoef ik geen paswoorden meer in te voeren. Lijkt me aardig handig foto
Weet je, nu ik er zo eens logisch over nadenk is het misschien zo'n gek idee nog niet, een chip implanteren in de mens. Dat zou een hoop criminaliteit schelen, dankzij gprs (of modernere technieken) kun je altijd bepalen waar iemand is of is geweest op of rond een tijdstip. Mijn stem hebben ze alvast, mochten we er ooit voor moeten stemmen.
Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?!
Op dinsdag 14 februari 2006 18:29 schreef terror623 het volgende: nu nog wachten op implantaten die de mens slimmer maken of het geheugen uitbreiden fotofotofoto
Dit slaat echt helemaal nergens op. Heeft totaal niks met het bericht te maken. Het bericht is hoogstens vergelijkbaar met vergrendelingen die een vingerafdruk nodig hebben om te worden geopend.
Op dinsdag 14 februari 2006 18:45 schreef t0y het volgende: Weet je, nu ik er zo eens logisch over nadenk is het misschien zo'n gek idee nog niet, een chip implanteren in de mens. Dat zou een hoop criminaliteit schelen, dankzij gprs (of modernere technieken) kun je altijd bepalen waar iemand is of is geweest op of rond een tijdstip. Mijn stem hebben ze alvast, mochten we er ooit voor moeten stemmen.
Denkt aan bepaald jaartal en mompelt iets over Big brother die naar je kijkt... fotofoto
Op dinsdag 14 februari 2006 18:41 schreef dingenenzo het volgende:
[..]
Wat lul jij nou weer, tis alleen voor de kluizen...
Tuurlijk, het is alleen de bedoeling voor bij de kluizen. Maar het is dus wel prima mogelijk de werknemers uit te lezen op andere plekken als een corrupt directielid zo besluit. Het is dus wél mogelijk het te gebruiken om de gang van mensen na te gaan dus hij liegt foto
Op dinsdag 14 februari 2006 18:32 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dus als ik door het hele bedrijf heen poortjes zet, dan kan ik niet zien welke routes de werknemers nemen? Of bijvoorbeeld automatisch camera's aan- en uitschakelen zodat ik de betreffende werknemer altijd en overal met de camera kan volgen?
Nou, als je door het hele bedrijf camera's hebt hangen hoef je die chips echt niet meer hoor. En overal poortjes plaatsen en het gedrag van je werknemers volgen lijkt me ook een vrij dure en daarbij zinloze actie. Cameras ophangen is een stuk efficienter.
Wat ermee bedoeld wordt is dat Big Brother ze niet kan volgen omdat die dingen alleen iets doen vlakbij een detector. Prima zaak.. Kan niet wachten tot die dingen overal beschikbaar worden en sleutels tot het verleden behoren.
Op dinsdag 14 februari 2006 18:38 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Waar staat dat?
Niet in dit bericht, maar het oorspronkelijke bericht geeft geen bericht van kluizen, maar van een datacenter. Feit was dat werknemers er enkel met RFID-chip (zo heten die gevallen) in mochten. Dus enige dwang was er wel.
Tegenwoordig moet je Dr. Ir. zijn om een beetje correct Nederlands te kunnen neerpleuren. Abusing semicolons since 1987.
Dit artikel is niet helemaal correct. Deze Verisign RFID chip die geimplanteerd wordt, is alleen benodigd voor toegang tot het rekencentrum van dat bedrijf. Er zullen dus alleen ICT medewerkers zijn die een dergelijke chip nodig hebben. Verder zegt het bedrijf dat het geen verplichting opwerpt voor medewerkers om ook daadwerkelijk dat ding te laten implanteren, al is dat natuurlijk niet helemaal waar als je vanwege je werk verplicht in zo'n rekencentrum moet verblijven af en toe.
So, if you're frightened of dying and... and you're holding on, you'll see devils tearing your life away. But if you've made your peace, then the devils are really angels...
Goed idee, net als zo'n rfid chip idd. Wat maakt dat mij nou uit als ze zo'n ding inplanteren zeg. Zou ook wel leuk zijn als je er meer mee kan (rijbewijs, paspoort, autoverzekering, chipknip...) The sky is the limit!
Op dinsdag 14 februari 2006 18:32 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dus als ik door het hele bedrijf heen poortjes zet, dan kan ik niet zien welke routes de werknemers nemen? Of bijvoorbeeld automatisch camera's aan- en uitschakelen zodat ik de betreffende werknemer altijd en overal met de camera kan volgen?
Dus je kan de werknemer niet volgen als hij dit met een pasje doet ipv met een chipje? foto
je moet maar een rotte appel op kantoor hebben die wat infilteert. Oke, ontslaan.. hij komt terug, open zo de kluis en dag data..., dag bedrijf...., welkom faillisement... foto
Op dinsdag 14 februari 2006 19:13 schreef GSMboy het volgende: je moet maar een rotte appel op kantoor hebben die wat infilteert. Oke, ontslaan.. hij komt terug, open zo de kluis en dag data..., dag bedrijf...., welkom faillisement... foto
denk dat de chips uniek zijn(unieke ID per chip ofzo), en zo kan het bedrijf het makkelijk blokkeren
Nu is het nog toegang tot een kluis met die RFID chip. Maar wat als je in de toekomst al je gegevens bij de hand hebt in die chip. Paspoort/DNA/GPS-etcetera-in-1. Weet men precies wie jij bent wat jij doet, welke schulden jij hebt, waar jij je bevindt.
Ja wil je aankopen doen, voedsel kopen, kan dat alleen maar dmv die chip. Ja lekker makkelijk toch zegt de mainstream media. Geen gekloot meer met geld en pasjes. Ook kan je kan bijv je kind nooit meer "kwijtraken" dmv die chip.
Lees bijvoorbeeld de openbaringen van de bijbel er maar na. Dat stukje over merkteken van de duivel...
Op dinsdag 14 februari 2006 18:38 schreef Me_Wesley het volgende: ------------------------------------------------------ Op dinsdag 14 februari 2006 18:34 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ah ja, 'De chip is niet verplicht, maar ik maak jou dakloos als je hem niet laat implanteren'. ------------------------------------------------------
Waar staat dat?
Je bedoelt te zeggen dat jij een nutteloze werknemer gewoon door zou betalen? Of bedoel je te zeggen dat je niet weet dat ze in de VS over het algemeen geen sociale wetgevingen hebben en werkloze mensen dus geen uitkering krijgen (tenzij ze voorheen verzekerd waren). Of bedoel je beide te zeggen? Het ontslagrecht is nogal makkelijk in de VS. "You're fired".
Op dinsdag 14 februari 2006 19:18 schreef SerhaTT het volgende: denk dat de chips uniek zijn(unieke ID per chip ofzo), en zo kan het bedrijf het makkelijk blokkeren
Een rotte appel waarschuwt van te voren natuurlijk ook dat hij rot is.
Goed, je kan er natuurlijk gelijk een bom in zetten die je op afstand kan laten exploderen als iemand een rotte appel blijkt te zijn. En voor het geval je zeker wil weten dat de rotte appel niet de chip verwijderd kun je er ook voor zorgen dat de springlading ontploft als er mee geprutst wordt. En voor het geval zo'n ding per ongeluk af gaat kun je in het contract een paar clausules opnemen die jou van alle blaam vrijwaart.
Aan alles is al lang bedacht. Zie diverse science fiction boeken en films.
Tot noch toe werd het alleen niet geimplementeerd vanwege diverse morele bezwaren. Er zijn dus blijkbaar mensen die die morele bezwaren bewust opzij schuiven. En de vraag is dan: tot hoe ver zijn die mensen bereid hun morele bezwaren opzij te schuiven.
En zo lang er mensen zijn die de implicaties van te voren niet kunnen inzien (lees: mensen met blijkbaar een gemiddelde geestelijke capaciteit), zullen ze hun gang kunnen gaan.
Ach, who cares, zo lang je niet gedwongen wordt om zo'n chip te dragen. Oh wacht, daar heb je alleen een machtige overheid voor nodig...
Op dinsdag 14 februari 2006 18:44 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Geloof dat de Bahia Beach club in Rotterdam ook al zoiets had.
Dus heb je straks zeker je hele lijf vol chips zitten? Eentje voor het werk, eentje voor de disco, voor pinautomaat, voor de bakker, supermarkt, etc etc
Op dinsdag 14 februari 2006 19:37 schreef asdf0r het volgende: Nu is het nog toegang tot een kluis met die RFID chip. Maar wat als je in de toekomst al je gegevens bij de hand hebt in die chip. Paspoort/DNA/GPS-etcetera-in-1. Weet men precies wie jij bent wat jij doet, welke schulden jij hebt, waar jij je bevindt.
Ja wil je aankopen doen, voedsel kopen, kan dat alleen maar dmv die chip. Ja lekker makkelijk toch zegt de mainstream media. Geen gekloot meer met geld en pasjes. Ook kan je kan bijv je kind nooit meer "kwijtraken" dmv die chip.
Lees bijvoorbeeld de openbaringen van de bijbel er maar na. Dat stukje over merkteken van de duivel...
inderdaad zo als ik al eerder zei in de bovenstaande link wordt het uitglegd
Op dinsdag 14 februari 2006 18:31 schreef Hephaistos. het volgende: Zo lang het een passief ding is en je er geen schade van ondervindt... Waarom niet?
Wat noem je schade? Nu al zie je steeds meer camera's verschijnen op straat en op de werkvloer. Die camera's zijn echter niet in staat om echt vast te stellen wie het geweest is die daar-en-daar liep. Met een RF-id scanner kun je dat wel. Die camera's zijn aanzienlijk duurder dan zo'n scanner, in aanschaf en gebruik.
Daarmee heb je dus ook gelijk het grootste nadeel van grootschalige toepassing van RF-id. Iedereen kan die ontvangers betalen, dus je zult ze ook steeds meer tegen komen. Naast mensen zullen dus ook artikelen voorzien gaan worden van RF-id tags. Beetje vervelend als je medicijnen bij je hebt en je loopt een bank binnen om een hypotheek af te sluiten. Mischien kunnen ze dan niet precies scannen welke medicijnen je bij je hebt, maar wel dat je ze bij je hebt en hoeveel.
Nog een voorbeeldje. Stel op straat komen er steeds meer van die scanners. Denk niet dat ze dat niet zouden doen, want ze vragen nu ook al alle internetgegevens en telecom gegevens van iedereen en afluisteren kost tegenwoordig ook maar zo'n 13 euro per tap. Dan is het toch best wel lullig dat je niet meer een bepaalde baan kunt krijgen bij de overheid omdat je nogal vaak in de buurt geweest bent bij de plek waar terroristen gewoond hebben.
Allemaal voorbeelden van dingen die ineens mogelijk zijn wanneer iedereen te scannen is op afstand.
Doordat nu dus bedrijven al beginnen met deze rotzooi neemt de drempel steeds verder af en krijg je dus steeds meer het effect dat het volk het zomaar zal accepteren wanneer de overheid ineens gaat komen met "voordeeltjes" wanneer je zo'n chip neemt en later het verplicht gaat stellen.
Dit soort dingen moet je niet willen, ook al denk je "oh maar ik heb niets te verbergen". Er is hier namelijk geen sprake van iets willen verbergen, maar dat je echt in de problemen kunt komen wanneer je op een dergelijke manier gevolgd kan worden.
Nu al hanteren ze in de VS erg strakke lijsten met achternamen om te bepalen of je wel of niet mag vliegen, maar dan is het een lijst van mensen die ergens gelopen hebben.
wow ziek ja das echt dom als ik dus bij een groot belangerijk bedrijf iets uit de kluis zou willen stelen zou ik gewoon zown werknemer pakken opensnijden en die rijstcorrel er uit halen kan ik zo overal in fotofoto
Op dinsdag 14 februari 2006 20:08 schreef MymmArjanz het volgende: wow ziek ja das echt dom als ik dus bij een groot belangerijk bedrijf iets uit de kluis zou willen stelen zou ik gewoon zown werknemer pakken opensnijden en die rijstcorrel er uit halen kan ik zo overal in fotofoto
Ja slim joh, even een rijstkorrel in een lichaam zoeken foto. Weet je hoe moeilijk die te vinden zal zijn.
Op dinsdag 14 februari 2006 18:45 schreef t0y het volgende: Weet je, nu ik er zo eens logisch over nadenk is het misschien zo'n gek idee nog niet, een chip implanteren in de mens. Dat zou een hoop criminaliteit schelen, dankzij gprs (of modernere technieken) kun je altijd bepalen waar iemand is of is geweest op of rond een tijdstip. Mijn stem hebben ze alvast, mochten we er ooit voor moeten stemmen.
Het probleem is dat jij van een goedwillende overheid uitgaat, hitler is ook op een democratische manier aan de macht gekomen.
Als zoiets zich verder ontwikkelt (wat zeker weten zal gebeuren (minotory report?) kan je er nogal vervelende dingen mee doen, zoals jij al zegt voor criminelen, maar de defenitie van een crimineel is in de ogen van elke overheid anders .....
Veiligheid voor je vrijheid, vrijheid voor veiligheid.
Op dinsdag 14 februari 2006 18:29 schreef terror623 het volgende: nu nog wachten op implantaten die de mens slimmer maken of het geheugen uitbreiden fotofotofoto
Mwoh daar heeft deze chip weinig mee te maken... Hij heeft totaal geen interactie met het menselijk lichaam hoor foto Hij zit er alleen in. Net zoiets als een implantaat in je gebit...
Op dinsdag 14 februari 2006 18:44 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Geloof dat de Bahia Beach club in Rotterdam ook al zoiets had.
geloof dat 't toch echt de Baja Beach club is, Bahia is een speler van Feyenoord foto Maar goed, het klopt idd, zij hebben die chips. Het verhaal van dit bedrijf is echter wel een beetje vaag, een passieve chip?!? Maar goed, daar hadden meer mensen zich al over verbaasd
Here is the new synthesis; it will be implemented; Digital signals embedded within; Beneath the skin ... The flesh of man is chained unto The terrifying legends of the hidden truth; We are an omen bound to the flame We are the sacrifice unto its name ... Behold the face of tyranny, its image conceived; Let he who has wisdom and understanding see The mark of the beast, the mark of the beast...
Openbaring 13:16 zegt: "En het maakt, dat aan allen, de kleinen en groten, de rijken en armen, de vrijen en de slaven, een merkteken gegeven wordt op hun rechterhand of op hun voorhoofd".
Wat een idioterie weer met het betrekken van Hitler hierbij. Ik meen dat het communisme verantwoordelijk is voor meer dan 100 miljoen doden, en dat is de overheid waar we nu mee opgescheept zitten, en de wrange vruchten dagelijks van plukken.
Op dinsdag 14 februari 2006 21:16 schreef geurtje het volgende: Openbaring 13:16 zegt: "En het maakt, dat aan allen, de kleinen en groten, de rijken en armen, de vrijen en de slaven, een merkteken gegeven wordt op hun rechterhand of op hun voorhoofd".
Op dinsdag 14 februari 2006 21:16 schreef geurtje het volgende: Openbaring 13:16 zegt: "En het maakt, dat aan allen, de kleinen en groten, de rijken en armen, de vrijen en de slaven, een merkteken gegeven wordt op hun rechterhand of op hun voorhoofd".
De eindtijd nadert.
En dat is weer lekker zo gesteld dat het op van alles en nog wat kan slaan.
Om nou te stellen dat het "merkteken" een rfid chip is, zijn typische denkbeelden van deze tijd. In en voor de tweede wereldoorlog was de swastika het merkteken. Anderen beschouwen tatoeages vast als merkteken.
Net zoals met die nostradamus "voorspellingen": je kan ze altijd wel ergens een keertje aan koppelen. Heel leuk, maar ook heel nutteloos.
Kijk maar eens naar die mensen die smart-cards van Mondex als "duivels" bestempelen, want MON op een telefoon is 666. Alleen wat er dan vergeten wordt is dat er honderden, duizenden zich met dat soort technieken bezighouden. En ja, natuurlijk zal er dan eentje "666" op zo'n manier in zijn naam hebben. Maar zegt dat wat? Nee, het is alleen dom van die goedgelovige mensen om niet even zelf na te denken.
Op dinsdag 14 februari 2006 21:37 schreef jjdevries het volgende:
[..]
En dat is weer lekker zo gesteld dat het op van alles en nog wat kan slaan.
Om nou te stellen dat het "merkteken" een rfid chip is, zijn typische denkbeelden van deze tijd. In en voor de tweede wereldoorlog was de swastika het merkteken. Anderen beschouwen tatoeages vast als merkteken.
Net zoals met die nostradamus "voorspellingen": je kan ze altijd wel ergens een keertje aan koppelen. Heel leuk, maar ook heel nutteloos.
Kijk maar eens naar die mensen die smart-cards van Mondex als "duivels" bestempelen, want MON op een telefoon is 666. Alleen wat er dan vergeten wordt is dat er honderden, duizenden zich met dat soort technieken bezighouden. En ja, natuurlijk zal er dan eentje "666" op zo'n manier in zijn naam hebben. Maar zegt dat wat? Nee, het is alleen dom van die goedgelovige mensen om niet even zelf na te denken.
666 was allang van de baan geveegd, kan alleen het artikel niet terugvinden. In die zin dat het niet correct vertaald was en een ander nummer is. Hoe dan ook, complete overheersing en slavernij heb je dus echt wel zodra alle stappen geregistreerd worden die je doet. Lees Orwell er maar eens op na met zijn Big Brother cultuur.
Op dinsdag 14 februari 2006 21:47 schreef Reason_faith het volgende:
[..]
666 was allang van de baan geveegd, kan alleen het artikel niet terugvinden. In die zin dat het niet correct vertaald was en een ander nummer is. Hoe dan ook, complete overheersing en slavernij heb je dus echt wel zodra alle stappen geregistreerd worden die je doet. Lees Orwell er maar eens op na met zijn Big Brother cultuur.
Oh, ik ben zeker niet voor het inzetten van RFID chips in mensen. Het is ook een schijnveiligheid, leuk om je arm kwijt te raken.... Dan liever m'n CC. Maar voor andere zaken zijn RFID chips erg handig. Ter vervanging van barcode bijvoorbeeld. Ze zijn veel eenvoudiger uit te lezen. Het signaal van een (passieve) RFID chip is trouwens makkelijk te blokkeren, dus als je ongezien ergens heen wil, is het geen probleem.
Ik zag hierboven een link naar het Fok forum over Mondex, 666 en het zogenaamde merkteken. En dat is zo'n lulkoek. Mensen willen dat kennelijk graag geloven, zo graag dat ze onzin zijn gaan invoeren en mensen dat nog geloven ook.
Men denkt overigens dat het merkteken oorsponkelijk wel eens kon slaan op de zegel van de Romeinse keizer. Later heeft men ook beweert dat barcodes het merkteken waren en nu dus RFID chips. En straks is het vast weer iets anders.
en toch is dit al 2000 jaar geleden voorspeldt dat dit eraan komt en nog verder gaat met ontwikkelen
16. En het maakt, dat het aan allen, kleinen en groten, en rijken en armen, en vrijen en dienstknechten, een merkteken geve aan hun rechterhand of aan hun voorhoofden.
jullie kunnen zeggen wat jullie willen maar het gaat er toch aan komen en de ontwikkellingen zullen steeds verder gaan totdat niemand er meer omheen kan.
17. En dat niemand mag kopen of verkopen, dan die dat merkteken heeft, of den naam van het beest of het getal zijns naams.
toevallig is 666 van MON en ja ik kwam er toevallig achter en of jullie me nu belachelijk maken of niet die ''fout'' (666) is 2000 jaar geleden voorspeld
Op dinsdag 14 februari 2006 21:59 schreef nzw het volgende: en toch is dit al 2000 jaar geleden voorspeldt dat dit eraan komt en nog verder gaat met ontwikkelen
16. En het maakt, dat het aan allen, kleinen en groten, en rijken en armen, en vrijen en dienstknechten, een merkteken geve aan hun rechterhand of aan hun voorhoofden.
jullie kunnen zeggen wat jullie willen maar het gaat er toch aan komen en de ontwikkellingen zullen steeds verder gaan totdat niemand er meer omheen kan.
17. En dat niemand mag kopen of verkopen, dan die dat merkteken heeft, of den naam van het beest of het getal zijns naams.
toevallig is 666 van MON en ja ik kwam er toevallig achter en of jullie me nu belachelijk maken of niet die ''fout'' (666) is 2000 jaar geleden voorspeld
Hoe kan je uit die tekst nou halen dat het 2000 geleden al voorspeld was dat er RFID chips komen?!
Op dinsdag 14 februari 2006 21:59 schreef nzw het volgende: toevallig is 666 van MON en ja ik kwam er toevallig achter en of jullie me nu belachelijk maken of niet die ''fout'' (666) is 2000 jaar geleden voorspeld
MON = helemaal geen 666. Omdat de drie letters MNO nu toevallig op de 6 toets zitten bij een telefoon is het nog niet gelijk. Als het al iets zou zijn was het altijd nog 6 666 66 en dat is iets heel anders. Dit is weer typisch een geval van een link inpassen in je verhaal. Alleen die stukjes gebruiken die passen en alle andere stukjes weglaten. Zo kun je alles met alles verbinden.
Niemand beweert dat "Onderweeg Naar Morgen" gelijk is aan 666, of de Norddeutsche Neueste Nachrichten of Microsoft Operations Manager of het Mon volk in Birma. Terwijl die volgens de kromme "MON = 666 want ik gebruik de 6-toets om de letters MON in te voeren op mijn telefoon" logica net zo duivels zijn. Het echte beest is natuurlijk Motorcaravan Motorhome Monthly. Om die afkorting in te voeren moet je immers precies 666 intypen.
Betekent dat nu dat het beest in een camper rondtoert?
Op dinsdag 14 februari 2006 22:31 schreef ericeric het volgende:
[..]
MON = helemaal geen 666. Omdat de drie letters MNO nu toevallig op de 6 toets zitten bij een telefoon is het nog niet gelijk. Als het al iets zou zijn was het altijd nog 6 666 66 en dat is iets heel anders. Dit is weer typisch een geval van een link inpassen in je verhaal. Alleen die stukjes gebruiken die passen en alle andere stukjes weglaten. Zo kun je alles met alles verbinden.
Niemand beweert dat "Onderweeg Naar Morgen" gelijk is aan 666, of de Norddeutsche Neueste Nachrichten of Microsoft Operations Manager of het Mon volk in Birma. Terwijl die volgens de kromme "MON = 666 want ik gebruik de 6-toets om de letters MON in te voeren op mijn telefoon" logica net zo duivels zijn. Het echte beest is natuurlijk Motorcaravan Motorhome Monthly. Om die afkorting in te voeren moet je immers precies 666 intypen.
Betekent dat nu dat het beest in een camper rondtoert?
Breng hem nu niet op ideeen!!! Straks start hij een kruistocht tegen het Noorduitse volk afkomstig uit Birma die in hun camper naar ONM kijken!
Op dinsdag 14 februari 2006 18:32 schreef RetepV het volgende:
[..]
Dus als ik door het hele bedrijf heen poortjes zet, dan kan ik niet zien welke routes de werknemers nemen? Of bijvoorbeeld automatisch camera's aan- en uitschakelen zodat ik de betreffende werknemer altijd en overal met de camera kan volgen?
EVE Online: CEO van Jovian Legacy, alliance executor van Jovian Empire. Join 'JOVLEG Public' ingame. Blink spelen? http://cogdev.net/blink/ gebruik referalcode 'jovianblink' voor gratis startcredits. IRC
Op dinsdag 14 februari 2006 18:45 schreef Wicha het volgende:
[..]
[..]
Of die directeur is verkeerd ingelicht, of hij zit de boel bij elkaar te liegen.
Maar eh... waar kan ik zo'n chippie krijgen? Dan hoef ik mijn sleutel nooit meer te vergeten... en hoef ik geen paswoorden meer in te voeren. Lijkt me aardig handig foto
EVE Online: CEO van Jovian Legacy, alliance executor van Jovian Empire. Join 'JOVLEG Public' ingame. Blink spelen? http://cogdev.net/blink/ gebruik referalcode 'jovianblink' voor gratis startcredits. IRC
Geef mij maar gewoon een pasje om toegang te krijgen tot bepaalde ruimtes foto dalijk willen dieven toegang tot een kluis ofzo en ipv je pasje nemen ze jou mee omdat ze anders de kluis niet open krijgen foto
Childhood is over the moment you know you're going to die. 'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Op dinsdag 14 februari 2006 19:42 schreef RetepV het volgende:
[..]
Je bedoelt te zeggen dat jij een nutteloze werknemer gewoon door zou betalen? Of bedoel je te zeggen dat je niet weet dat ze in de VS over het algemeen geen sociale wetgevingen hebben en werkloze mensen dus geen uitkering krijgen (tenzij ze voorheen verzekerd waren). Of bedoel je beide te zeggen? Het ontslagrecht is nogal makkelijk in de VS. "You're fired".
Als er staat: "niet verplicht". Dan ga ik er dus vanuit dat je ook met bijvoorbeeld een pasje door de deuren kan. Alleen de chip maakt het 10x zo makkelijk.
'And I called your name, like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
Op dinsdag 14 februari 2006 18:37 schreef welp_38 het volgende: ach ja Je kan niet anders verwachten van die yankees zoiets kan ook alleen uit Amerika komen Stelletje mafkezen daaroo foto
en bijna alles wat in amerika normaal is/was is verschijnt 10 jaar later in nederland en dan is het hier ook hartstikke normaal. Waarschijnlijk ben jij de mafkees en niet hun
Op woensdag 15 februari 2006 09:10 schreef dafallrapper het volgende:
[..]
en bijna alles wat in amerika normaal is/was is verschijnt 10 jaar later in nederland en dan is het hier ook hartstikke normaal. Waarschijnlijk ben jij de mafkees en niet hun
Op zich gebeurt zoiets al in Nederland. In de nieuwe gevangenis in Lelystad krijgen gevangenen een RFID chips aan (niet in) hun enkel of zo waardoor te volgen is waar ze horen te zijn. Zie http://www.geodan.nl/nl/g(...)_1/GD2005-1_RFID.pdf
Het is een passieve chip. Er wordt geen signaal uitgezonden... de chips niet gebruikt kunnen worden om het doen en laten van zijn werknemers na te gaan.
Onzin in het kwadraat. Als de kaart niks terugstuurd, dan kan de scanner dus ook niet zien wat het is. Tenzij die scanner niks anders doet dan rijstkorrelvormige object onder de huid zoeken, maar daarmee kun je Pietje niet van Klaasje onderscheiden. En iedere chip die werkt stuurd straling uit. Dat is een sideeffect waar een vak appart rond bestaat. EMC/E=ElectroMagnetic Compatibility / Emission. Voornamelijk die Emission wil men niet. En als de scanner dan al weet dat het Pietje is, dan kan ie ook wel onthouden wanneer Pietje langskwam
Op woensdag 15 februari 2006 13:33 schreef Tjennemen het volgende:
[..]
Onzin in het kwadraat. Als de kaart niks terugstuurd, dan kan de scanner dus ook niet zien wat het is. Tenzij die scanner niks anders doet dan rijstkorrelvormige object onder de huid zoeken, maar daarmee kun je Pietje niet van Klaasje onderscheiden. En iedere chip die werkt stuurd straling uit. Dat is een sideeffect waar een vak appart rond bestaat. EMC/E=ElectroMagnetic Compatibility / Emission. Voornamelijk die Emission wil men niet. En als de scanner dan al weet dat het Pietje is, dan kan ie ook wel onthouden wanneer Pietje langskwam
Zo'n RF-id stuurt geen signalen, maar beinvloed een magnetisch veld in de buurt. Het is een spoel die zo nu en dan wordt kortgesloten. Het principe is dus goed vergelijkbaar met een metaaldetector. Daarin zitten 2 spoelen. De ene zend een signaal uit en de andere spoel ontvangt dat signaal. Als het ontvangen signaal veel afwijkt van het uitgezonden signaal, wil dat zeggen dat er iets in de weg zit wat die verandering veroorzaakt. Het bierdopje wat je dus met de metaal detector tegenkomt gaat niet ineens signalen uitzenden, maar verstoort door zijn aanwezigheid wel het signaal. Die RF-id chip is exact gelijk, met dit verschil dat die chip het signaal ook gebruikt om zichzelf van energie te voorzien en er soms "wel is" en soms "niet is", door het spoeltje kort te sluiten.
Verder er g apart lijkt me.ouden ze daar niet tegen in protest komen?
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
Dus ook hierover loopt die directeur uit zijn nek te lullen.
Werkgever: Je mag kiezen: die chip erin, of jij eruit! foto
Je kan niet anders verwachten van die yankees
zoiets kan ook alleen uit Amerika komen
Stelletje mafkezen daaroo foto
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
foto
muziek weblog
(Onbekende) psychedelische meesterwerkjes
Toffee Sunday Smash Dutch Psych Special Online!!
Maar eh... waar kan ik zo'n chippie krijgen? Dan hoef ik mijn sleutel nooit meer te vergeten... en hoef ik geen paswoorden meer in te voeren. Lijkt me aardig handig foto
Geyl online landjesspel: http://www.fokalliance.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7686
Wat ermee bedoeld wordt is dat Big Brother ze niet kan volgen omdat die dingen alleen iets doen vlakbij een detector. Prima zaak.. Kan niet wachten tot die dingen overal beschikbaar worden en sleutels tot het verleden behoren.
Abusing semicolons since 1987.
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
'inbreker hakt arm af, om binnen te komen' foto
Dan hoef je helemaal niets te implanteren,lijkt mij in ieder geval beter.
hij komt terug, open zo de kluis en dag data..., dag bedrijf...., welkom faillisement... foto
never nooit niet dat er een chip in mijn lijf komt!
Ja wil je aankopen doen, voedsel kopen, kan dat alleen maar dmv die chip. Ja lekker makkelijk toch zegt de mainstream media. Geen gekloot meer met geld en pasjes. Ook kan je kan bijv je kind nooit meer "kwijtraken" dmv die chip.
Lees bijvoorbeeld de openbaringen van de bijbel er maar na. Dat stukje over merkteken van de duivel...
-edit: foutjes bedankt even weggehaald foto-
Goed, je kan er natuurlijk gelijk een bom in zetten die je op afstand kan laten exploderen als iemand een rotte appel blijkt te zijn. En voor het geval je zeker wil weten dat de rotte appel niet de chip verwijderd kun je er ook voor zorgen dat de springlading ontploft als er mee geprutst wordt. En voor het geval zo'n ding per ongeluk af gaat kun je in het contract een paar clausules opnemen die jou van alle blaam vrijwaart.
Aan alles is al lang bedacht. Zie diverse science fiction boeken en films.
Tot noch toe werd het alleen niet geimplementeerd vanwege diverse morele bezwaren. Er zijn dus blijkbaar mensen die die morele bezwaren bewust opzij schuiven. En de vraag is dan: tot hoe ver zijn die mensen bereid hun morele bezwaren opzij te schuiven.
En zo lang er mensen zijn die de implicaties van te voren niet kunnen inzien (lees: mensen met blijkbaar een gemiddelde geestelijke capaciteit), zullen ze hun gang kunnen gaan.
Ach, who cares, zo lang je niet gedwongen wordt om zo'n chip te dragen. Oh wacht, daar heb je alleen een machtige overheid voor nodig...
Eentje voor het werk, eentje voor de disco, voor pinautomaat, voor de bakker, supermarkt, etc etc
Nu al zie je steeds meer camera's verschijnen op straat en op de werkvloer.
Die camera's zijn echter niet in staat om echt vast te stellen wie het geweest is die daar-en-daar liep. Met een RF-id scanner kun je dat wel.
Die camera's zijn aanzienlijk duurder dan zo'n scanner, in aanschaf en gebruik.
Daarmee heb je dus ook gelijk het grootste nadeel van grootschalige toepassing van RF-id.
Iedereen kan die ontvangers betalen, dus je zult ze ook steeds meer tegen komen.
Naast mensen zullen dus ook artikelen voorzien gaan worden van RF-id tags.
Beetje vervelend als je medicijnen bij je hebt en je loopt een bank binnen om een hypotheek af te sluiten. Mischien kunnen ze dan niet precies scannen welke medicijnen je bij je hebt, maar wel dat je ze bij je hebt en hoeveel.
Nog een voorbeeldje.
Stel op straat komen er steeds meer van die scanners. Denk niet dat ze dat niet zouden doen, want ze vragen nu ook al alle internetgegevens en telecom gegevens van iedereen en afluisteren kost tegenwoordig ook maar zo'n 13 euro per tap.
Dan is het toch best wel lullig dat je niet meer een bepaalde baan kunt krijgen bij de overheid omdat je nogal vaak in de buurt geweest bent bij de plek waar terroristen gewoond hebben.
Allemaal voorbeelden van dingen die ineens mogelijk zijn wanneer iedereen te scannen is op afstand.
Doordat nu dus bedrijven al beginnen met deze rotzooi neemt de drempel steeds verder af en krijg je dus steeds meer het effect dat het volk het zomaar zal accepteren wanneer de overheid ineens gaat komen met "voordeeltjes" wanneer je zo'n chip neemt en later het verplicht gaat stellen.
Dit soort dingen moet je niet willen, ook al denk je "oh maar ik heb niets te verbergen". Er is hier namelijk geen sprake van iets willen verbergen, maar dat je echt in de problemen kunt komen wanneer je op een dergelijke manier gevolgd kan worden.
Nu al hanteren ze in de VS erg strakke lijsten met achternamen om te bepalen of je wel of niet mag vliegen, maar dan is het een lijst van mensen die ergens gelopen hebben.
Als zoiets zich verder ontwikkelt (wat zeker weten zal gebeuren (minotory report?) kan je er nogal vervelende dingen mee doen, zoals jij al zegt voor criminelen, maar de defenitie van een crimineel is in de ogen van elke overheid anders .....
Het verhaal van dit bedrijf is echter wel een beetje vaag, een passieve chip?!? Maar goed, daar hadden meer mensen zich al over verbaasd
Here is the new synthesis; it will be implemented;
Digital signals embedded within;
Beneath the skin ...
The flesh of man is chained unto
The terrifying legends of the hidden truth;
We are an omen bound to the flame
We are the sacrifice unto its name ...
Behold the face of tyranny, its image conceived;
Let he who has wisdom and understanding see
The mark of the beast, the mark of the beast...
De eindtijd nadert.
Hier nog een interessant artikels over een chip in je lijf.
http://forum.freespeech4u.com/viewtopic.php?t=3656
En hier nog een dat ze dat stiekem ook in artikelen in de supermarkt gaan stoppen:
http://forum.freespeech4u.com/viewtopic.php?t=4521
Om nou te stellen dat het "merkteken" een rfid chip is, zijn typische denkbeelden van deze tijd. In en voor de tweede wereldoorlog was de swastika het merkteken. Anderen beschouwen tatoeages vast als merkteken.
Net zoals met die nostradamus "voorspellingen": je kan ze altijd wel ergens een keertje aan koppelen. Heel leuk, maar ook heel nutteloos.
Kijk maar eens naar die mensen die smart-cards van Mondex als "duivels" bestempelen, want MON op een telefoon is 666. Alleen wat er dan vergeten wordt is dat er honderden, duizenden zich met dat soort technieken bezighouden. En ja, natuurlijk zal er dan eentje "666" op zo'n manier in zijn naam hebben. Maar zegt dat wat? Nee, het is alleen dom van die goedgelovige mensen om niet even zelf na te denken.
Maar voor andere zaken zijn RFID chips erg handig. Ter vervanging van barcode bijvoorbeeld. Ze zijn veel eenvoudiger uit te lezen.
Het signaal van een (passieve) RFID chip is trouwens makkelijk te blokkeren, dus als je ongezien ergens heen wil, is het geen probleem.
Ik zag hierboven een link naar het Fok forum over Mondex, 666 en het zogenaamde merkteken. En dat is zo'n lulkoek. Mensen willen dat kennelijk graag geloven, zo graag dat ze onzin zijn gaan invoeren en mensen dat nog geloven ook.
Men denkt overigens dat het merkteken oorsponkelijk wel eens kon slaan op de zegel van de Romeinse keizer.
Later heeft men ook beweert dat barcodes het merkteken waren en nu dus RFID chips. En straks is het vast weer iets anders.
16. En het maakt, dat het aan allen, kleinen en groten, en rijken en armen, en vrijen en dienstknechten, een merkteken geve aan hun rechterhand of aan hun voorhoofden.
jullie kunnen zeggen wat jullie willen maar het gaat er toch aan komen en de ontwikkellingen zullen steeds verder gaan totdat niemand er meer omheen kan.
17. En dat niemand mag kopen of verkopen, dan die dat merkteken heeft, of den naam van het beest of het getal zijns naams.
toevallig is 666 van MON en ja ik kwam er toevallig achter en of jullie me nu belachelijk maken of niet die ''fout'' (666) is 2000 jaar geleden voorspeld
Over Mondex: zie b.v. http://urbanlegends.about.com/library/bl_mondex_biochip.htm
Het hele Mondex verhaal van je is onzin. Lulkoek. Verzonnen. Goedgelovigheid. Urban legend. Hoax. Hopelijk komt het zo een beetje over.
Niemand beweert dat "Onderweeg Naar Morgen" gelijk is aan 666, of de Norddeutsche Neueste Nachrichten of Microsoft Operations Manager of het Mon volk in Birma. Terwijl die volgens de kromme "MON = 666 want ik gebruik de 6-toets om de letters MON in te voeren op mijn telefoon" logica net zo duivels zijn. Het echte beest is natuurlijk Motorcaravan Motorhome Monthly. Om die afkorting in te voeren moet je immers precies 666 intypen.
Betekent dat nu dat het beest in een camper rondtoert?
Mork callin Orson,
Star Trek is already among us.
foto
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
Zie http://www.geodan.nl/nl/g(...)_1/GD2005-1_RFID.pdf
En als de scanner dan al weet dat het Pietje is, dan kan ie ook wel onthouden wanneer Pietje langskwam
Het is een spoel die zo nu en dan wordt kortgesloten. Het principe is dus goed vergelijkbaar met een metaaldetector.
Daarin zitten 2 spoelen. De ene zend een signaal uit en de andere spoel ontvangt dat signaal. Als het ontvangen signaal veel afwijkt van het uitgezonden signaal, wil dat zeggen dat er iets in de weg zit wat die verandering veroorzaakt.
Het bierdopje wat je dus met de metaal detector tegenkomt gaat niet ineens signalen uitzenden, maar verstoort door zijn aanwezigheid wel het signaal.
Die RF-id chip is exact gelijk, met dit verschil dat die chip het signaal ook gebruikt om zichzelf van energie te voorzien en er soms "wel is" en soms "niet is", door het spoeltje kort te sluiten.
dat geeft niets, daar komt ook een chip voor..
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken