Nieuws
Politie New Orleans schiet bendeleden dood

New Orleans is tot verboden gebied verklaard. Toch zijn er veel plunderaars actief en veel evacués hebben aangifte gedaan van berovingen en zelfs verkrachtingen en moord. Omdat de agenten de orde in de stad moeten herstellen hadden ze vooraf de instructie gekregen om criminelen en plunderaars dood te schieten als dat nodig is.
Doden
Gisteren werd er een eerste dodental opgemaakt. Vooralsnog staat dat op 59, maar er worden nog duizenden mensen vermist en in de straten van het overspoelde New Orleans zouden nog honderden lijken drijven. Eerder schatte de burgermeester van New Orleans het dodental op 'enkele duizenden'. Ook bestaat de vrees voor het uitbreken van besmettelijke ziektes.
Discriminatie
De Amerikaanse regering heeft veel kritiek gekregen omdat de hulp te langzaam op gang gekomen is. De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Condoleezza Rice, reageerde zondag op uitspraken van prominente Afro-Amerikanen die stelden dat met de gebrekkige hulpverlening opnieuw is bewezen dat veel zwarten in de Verenigde Staten nog altijd in een achtergestelde positie verkeren. Rice gelooft niet dat ras een rol speelt. "Ik zie Amerikanen die Amerikanen helpen", aldus Rice.
Hulp
Uit alle delen van de wereld krijgen de Verenigde Staten hulp aangeboden. Zeker zestig landen hebben hulp aangeboden, waaronder ook Venezuela, Cuba en Iran. De Verenigde Naties sturen teams die ook zijn ingezet na de tsunamiramp in Zuid-Oostazië. Het Rotterdamse sleep- en bergingsbedrijf Smit Internationale heeft haar handen momenteel vol aan het bergen van op drift geraakte schepen en olieplatforms in de Golf van Mexico door de orkaan Katrina. Gisteren bood Koeweit 500 miljoen dollar aan. Bangladesh, een van de armste landen in de wereld, wil een miljoen dollar schenken voor de slachtoffers van Katrina.
het kan dooien, het kan vriezen,
we kunnen winnen of verliezen,
maar een beet're club dan deze is er niet.
(a.u.b. geen -2 doodsverwensing)
hopelijk gaat de hulp nu echt op gang komen, er moet wat aan worden gedaan daar
■ Of ik ben gek of de rest van de wereld.Ik denk zelf de rest van de wereld-Rudeonline
□ The war is not meant to be won.It is meant to be continuous-G.Orwell
stad is onder gelopen en gaan er mensen plunderen moorden en zelfs verkrachten! :/
doodschiete dat tuig dat jat!
Maar verder om het gelijk op discriminatie te gooien zoals die vent doet is natuurlijk wel erg stom. Het woord discriminatie is zoiezo een woord dat bijna alleen maar door allochtonen of een minderheid van de politie heel snel in de mond wordt genomen. Soms tot irritatie toe, maar jah ik zit niet in die situatie dus kan er niet 100% over oordelen.
Maar tegenwoordig wordt wel heel snel het woord discriminatie geroepen. Zoals het voorval van vorige week met het "witwassen" van een meisje. Dat is een duidelijke vorm van discriminatie, maar wat hier wordt beschreven vind ik dat niet volledig waar. Het is gewoon een grote fout van bush, om geen mensen uit irak te halen. foto
■ Of ik ben gek of de rest van de wereld.Ik denk zelf de rest van de wereld-Rudeonline
□ The war is not meant to be won.It is meant to be continuous-G.Orwell
wat overleven ? door op agenten te schieten ?
ja daaaag foto het zijn bendeleden
moeilijk heh lezen, dit waren bendeleden, het is allang bekend dat men voedsel mag pakken, maar als je andere winkels gaat plunderen en zelfs huizen moet je dood punt.
Het ligt er denk ik niet aan dat er wordt gediscrimineerd op grond van ras, maar op grond van economische positie. Helaas is het nog altijd zo dat de meeste arme mensen in Amerika Afro-Amerikanen zijn.
Ze heeft in elk geval de filosofie van de Bush-regering overgenomen; als we GELOVEN dat er WMDs in Irak liggen, liggen ze daar ook. Als we NIET GELOVEN dat er racisme is, dan is het er ook niet.
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
dus eerst even in je eigen richting wijzen ajb.
Er wonen dus over het algemeen alleen stinkend rijke blanke families, die rijk zijn geworden door de slavernij en al een hondertal jaren aan het rentenieren zijn ('oud geld'). En arme tot gemiddeld-rijke zwarte families die zich hebben moeten opwerken van slaaf tot gewoon mens. Geen blanke die er aan denkt om een zwarte daar les te geven, dus de zwarte bevolking daar heeft alles zelf moeten doen, van een economie opbouwen tot elkaar les leren geven. Terwijl de rijke blanken zich voornamelijk opsloten op hun landgoederen en rentenierden van hun geld.
De stinkend rijke families hebben misschien hun historische landhuis verloren. Maar alla, hun geld staat nog op de bank of in aandelen. Die kunnen een nieuw huis bouwen. De zwarte families hebben ook hun huis verloren. Maar geen geld op de bank, geen aandelen, geen economie meer, helemaal niks. Alles weg. 3 generaties arbeid weggespoeld, en geen 'oud geld' om het weer goed te maken.
En dan heb je nog het systeem in de VS, waarin belangrijke mensen natuurlijk het eerst worden gered. Er zijn geen belangrijke zwarte mensen in Louisiana, alleen belangrijke blanke mensen.
De zwarte muzikanten, die zijn nog net belangrijk genoeg om een vermelding in het nieuws te krijgen. That's it.
Ga nou niet net doen alsof er geen discriminatie is in de VS. Die streek die nu onder water staat (3/4 van Louisiana blijkbaar) is tevens de streek waar de Ku Klux Klan het grootst is.
Probeer nou even 'out of the box' te denken en niet net te doen alsof het er in de VS hetzelfde aan toe gaat als hier.
ik ben het met je eens, anders hadden ze niet moeten schieten....
maar gewoon om hulp vragen foto
echt stom dus fotofoto
Wat er precies de oorzaak van is, weet ik echt niet. Maar het is wel degelijk zo dat er groepen blanken zijn die de 'vooruitgang van het zwarte ras' op alle mogelijke manieren tegen proberen te gaan.
Zal het niet DE oorzaak zijn, dan is het wel degelijk EEN VAN de oorzaken.
Zoals ik al schreef, de Ku Klux Klan is in Louisiana het grootst. Louisiana heeft procentueel gezien het meest aantal zwarten. In Louisiana zijn de meeste blanken rijk, families met 'oud geld'. Louisiana is toch de armste staat van de VS.
Toeval?
En alleen iemand die niet helemaal vrij is van racistische gedachten komt op het idee om een zwarte in te zetten tegen aantijgingen van racisme.
Die houding werk echter alleen voor mensen die al in staat zijn om voor zichzelf op te komen en zichzelf kunnen bedruipen. Voor mensen helemaal onder aan de economische ladder betekent het dat ze in alle opzichten achtergelaten worden. De gewone burgers waren in staat om voor de orkaan uit te vluchten, het armste gedeelte bleef achter en kwam niet in beeld. Dat bleken dus nog tienduizenden mensen te zijn terwijl men er bij de instanties vanuit ging dat de stad wel leeg zou zijn.
Verder was er nog sprake van een ongelofelijke kortzichtigheid bij allerlei instanties. De opvang in de Superdome was het enige waarover men nagedacht had, men had echter totaal geen rekening gehouden met wat er zou gebeuren als die mensen niet terug konden keren naar hun huizen.
http://www.broodjeaap.nl heeft het hele verhaal op hun site gezet. Het is bijna griezelig om te zien hoe goed ze het voorspeld hebben...
Dit heeft niets met overleven te maken. Dit is puur een mentaliteitskwestie en hoe meer ik er van zie hoe meer ik de regering daar gelijk geef in hun handelen. Als hulpverleners beschoten worden en mensen die willen helpen onder escorte naar hun werkplek geleidt moeten worden is er toch echt wat anders aan de hand dan dat ze niet voldoende hulp aan zouden bieden.. Zag iemand bij de ramp van 11 september duizende mensen (blanken) de winkels gaan plunderen etc.?
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Gewoon neermaaien als ze niet luisteren.
Maar het leeghalen van juwelieren, elektronica zaken etc, nee foto
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
Dat is een van de grote problemen van de zwarte gemeenschappen, als iemand van de commune het goed doet is hij een 'blanke' geworden..
Dat er discriminatie is is niet te ontkennen, maar met deze instelling kom je er nooit. Daarom heb ik absoluut geen medelijden met ze.
OT: Als je in de VS op politie schiet wordt er teruggeschoten. Niet alleen in rampgebieden hoor. En trouwens Nieuw Mexico is de armste staat, maar daar wonen voornamelijk Hispanics die over het algemeen een stuk minder over discriminatie zeiken
Leg eens uit... Wat heeft het verkrachten en vermoorden van mensen met overleven te maken?
Dacht je nou echt dat je in een conservatief land als de VS 'buiten de hokjes' kan leven? Als zwarte moet je niet buiten je hokje komen. Doe je dat wel, dan wordt je sociaal geisoleerd. En als je sociaal geisoleerd bent is het onmogelijk om succesvol te zijn.
En dan heb ik het nog niet eens over de laatste 6 jaar, waar zelfs de zwarte Amerikaanse acteurs het moeilijk hebben gekregen in Hollywood. Het is je zeker nog niet opgevallen dat je de laatste tijd af en toe in niet-hollywood films ineens een bekende Amerikaanse zwarte acteur tegen komt...
Doorgaans is het zo in de VS: des te conservatiever de regering, des te moeilijker de zwarte bevolking het krijgt. Een conservatieve regering die nooit praat over discriminatie, is bijna hetzelfde als goedkeuring verlenen aan de Ku Klux Klan. Die zien dat ze een vinger aangereikt krijgen en nemen gelijk de hele hand. Prima. En dat gebeurd hier in NL ook. Maar dat doet er niks aan af dat er 20.000 zwarte mensen in de superdome zaten en 200 blanke mensen in één of ander duur hotel. En dat die 200 blanke mensen al na een dag waren geevacueerd, terwijl de 20.000 zwarte mensen in de superdome er na 5 dagen NOG zaten. ZONDER FACILITEITEN.
Kun jij je voorstellen hoe het daar inmiddels stonk? Of denk jij zoiets van 'zwarten zijn toch gewend om dicht op elkaar te leven, dus die houden het nog wel even vol.'? Ik durf mijn hand er onder te verwedden dat er in de VS genoeg mensen op hoge posten waren die iets dergelijks dachten.
Als het om alleen eten en drinken gaat schiet politie niet hoor
Je zou elkaar ook kunnen helpen ipv schieten op aannemers of vrouwen verkrachten
Hoe ze het daar ook zouden doen sommige bevolkingsgroepen vinden zichzelf altijd achtergesteld
Zulke mensen moet je ook niet meer in de stad laten als alles in hersteld maar gewoon in een resevaat loslaten
Ze willen toch niet anders
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
instant cold turkey..
foto
Daarnaast, als Condi Rice, Colin Powell, Bill, Cosby, Oprah Winfrey, John Thompson (CEO Symantec) en vele anderen het wel kunnen, zou het dan voor die arme zwarten niet een idee zijn om te kijken naar hoe ze dat hebben gedaan?
Maar nee, die hebben succes en worden dus door de overige zwarten (en door jou) niet als zwart gezien en uitgekotst.
Slavernij bestaat al heeeeeel lang niet meer, is alleen een excuus om je hand op te houden en lui niets te doen.
Racisme is inderdaad het grote probleem van zwarten in de VS, maar dan bedoel ik dus wel hun eigen racisme tov blanken en tov zwarten die wel succes hebben.
Zwarten, Negers hoe je ze ook noemt boeit nu eff niet, ze zijn NOOIT het slaaf stadium ontstegen. De VS heeft alleen de SCHIJN opgewekt dat er voor iedereen GELIJKE KANSEN zouden zijn....
met zo'n mentaliteit kom je er ook idd niet..
Ben je uberhaupt ooit in de VS geweest?
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Discriminatie
De Amerikaanse regering heeft veel kritiek gekregen omdat de hulp te langzaam op gang gekomen is. De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Condoleezza Rice, reageerde zondag op uitspraken van prominente Afro-Amerikanen die stelden dat met de gebrekkige hulpverlening opnieuw is bewezen dat veel zwarten in de Verenigde Staten nog altijd in een achtergestelde positie verkeren. Rice gelooft niet dat ras een rol speelt. "Ik zie Amerikanen die Amerikanen helpen", aldus Rice.
Ja, laten ze eff de meest hoge negerin in Amerika opdraven.. fotofotofoto dat helpt.... foto Mag ik doodvallen als dit ALLES niet een plan was ofzo... Toevallig is er bij Bush zijn nieuwe ambtstermijn nogal GEHAMERD op het feit dat een "zwarte" zó hoog in de regering zat, m.a.w. houd jullie kop nu maar, er zit iemand van jullie onder ons. Wat jullie niet weten is dat zij geen FCUK geeft om jullie foto
Hulp
Uit alle delen van de wereld krijgen de Verenigde Staten hulp aangeboden. Zeker zestig landen hebben hulp aangeboden, waaronder ook Venezuela, Cuba en Iran.
Is dit een plagerijtje van DIE landen? Ik vind hem goed!!! fotofotofoto
De Verenigde Naties sturen teams die ook zijn ingezet na de tsunamiramp in Zuid-Oostazië. Het Rotterdamse sleep- en bergingsbedrijf Smit Internationale heeft haar handen momenteel vol aan het bergen van op drift geraakte schepen en olieplatforms in de Golf van Mexico door de orkaan Katrina.
Nederland!
Gisteren bood Koeweit 500 miljoen dollar aan.
Smeergeld teruggeven oid.... foto this almoust sounds arranged altogether!
Bangladesh, een van de armste landen in de wereld, wil een miljoen dollar schenken voor de slachtoffers van Katrina.
WTF?! Zijn ze in Bangladesh op hun toeter gevallen ofzo?! Als Amerika dit geld überhaupt AANNEEMT, oei! Dan ben ik kwaad! Niet dat het veel veranderd foto
Bush: "Let's kill some niggers"
Misschien is dit ook wel interessante informatie:
Hurricane Katrina Death Toll - A Satanic Sacrifice?
http://www.chemtrailcentr(...)d5cf7e3ff0b8e847c085
In ieder geval een stuk waarin kritische vragen worden gesteld.
foto discriminatie? nee joh.
Om te huilen, wetende dat haast NIEMAND het ziet!
HAARP veroorzaakt het, via hetzelfde HAARP worden ultralage frequenties gezonden die op ons inwerken ZONDER dat de hersens de info betwijfelen of analyseren! bij al het levende trouwens. TOEVALLIG werken bijna ALLE apparatuur van de laatste 40 jaar ofzo op DIE frequenties....
8hz (of hoe duid je dat aan?) = Depressed
10 hz = Normal
12 hz = RIOT/ANARCHY!!!!!!
Haarp krijgt de signalen daar doormiddel van de (spiegel) chemtrails....
Lukt dat niet dan wordt die frequentie verzonden via; C2000, UMTS, GSM of wat danook....
Alles maar dan ook ALLES om te beginnen STAAT AL KLAAR tussen ons....
Iedereen denkt aan het SPROOKJE van dat de aarde zou vergaan en aan het "broeikast effect" ed. BULLSHEIT!!!
Dat is wat ze ons hebben LATEN geloven zodat we de dingen die allemaal toevallig gebeuren NIET in twijfel zullen trekken!
UGH foto
Maar eigenlijk zouden we Bush het antwoord moeten geven:
Sorry, maar al onze troepen zitten in Irak, we kunnen niemand sturen.
Wat hij kan, kunnen wij ook. Deze ramp had niet zo vreselijk hoeven zijn als hij nu is. En dan Condoleeza Rice erheen sturen om ze er maar van te overtuigen dat het echt niets met rassen te maken heeft. Ik vind het al met al vreselijk schofterig wat daar gebeurd. fotofotofoto
Volgende dag: overal water. Ze kregen nog wel 1x per dag te eten in het hotel, beetje rijst met kip. Maar dat was al snel over: ze zijn het hotel uitgezet omdat er geen eten meer was en het hotel niet meer kon instaan voor hun veiligheid. Ze moesten naar het convention center. Daar aangekomen kwam er al snel een journalist aanrennen die hen vertelde dat ze daar echt wegmoesten: ze waren de enige toeristen en de enige blanken. Veel mensen in het convention center keken al naar hun koffers en flessen water.
Via politieburo's werd hen de weg verteld naar allerlei bruggen om de stad uit te komen, maar op die bruggen werden ze door andere agenten tegengehouden. De politie heeft zelfs op hen geschoten om ze maar in de stad te houden. Ze hebben gezien dat winkels werden geplunderd, ook door politie mensen die de orde zouden moeten handhaven. Het plunderen om aan eten te komen, soit. Maar nieuwe sneakers of een nieuwe tv? Ze konden de stad niet uitkomen en hebben op straat geslapen, om de volgende dag gewekt te worden door de explosie bij de olieraffinaderij. Uiteindelijk zijn ze de stad uitgekomen door met een vrachtwagen chauffeur mee te liften. Buiten de stad hebben ze op een vuilnisbelt in de modder overnacht en de dag erna hebben ze, samen met een politie agent, een bus geconfisqueerd en zijn zo naar de meer bewoonbare wereld gereden. Ze klonk vooral geschokt doordat de beschaving bij de mensen totaal verdwenen leek, bij vrijwel iedereen, blank en zwart.
Ik vind dat wel behoorlijk heftig en vraag me ook af: hoe zal ikzelf zijn in zo'n situatie? Altruistisch? Mezelf zien de te redden? Of om toch een beetje pijn weg te nemen door jezelf dingen toe te eigenen? Ik hoop op (en verwacht) een combi van de eerste twee. Maar of dat werkelijk zo zal zijn? Laat ik er maar nooit echt achter komen....
Vooral in de VS heeft iedereen een kans, maar sommigen moeten er harder voor vechten dan anderen. Tja, dat kan betekenen dat je uit je groepje wordt verbannen en blanke genoemd wordt.
Twitch.tv/bensel15
Zo krijgen ze zelf weer een veelvoud terug bij hun eigen volgende ramp
oh, en eten en drinken jatten is een ding, en dat wordt ook min of meer 'gedogen', maar huizen leegroven van electronica is NIET om te overleven, of denk je dat ze die dvd spelers en TV's gaan verkopen om eten te kopen in die stad? yeah right foto
en je kon ook de bus nemen apie!
maar de huilies plakken het aanelkaar en laten het lijken dat het door 1 dezelfde persoon op dezelfde plek is gedaan en hopla, slachtoffer rol
De littekens zullen nog lang te zien zijn.
Ik heb geen idee of alles in de stad dusdanig beschadigd is dat er niets meer mee aan te vangen is, maar het zal een jarenlang proces zijn.
In ieder geval zal New Orleans doorgaan, je zegt niet even tegen een stad van en dergelijk formaat, laat maar gaan, we beginnen erlders opnieuw.
Over "looters will be shot", zeer terecht, iemand die iets flikt wat niet kan is "target to elimination", "desperate times call for desperate measures", niemand wil het, maar het is nodig.
Dit wordt nu ook door zwarte Amerikanen zelf gezien. Bill Cosby heeft een paar keer uitgehaald naar de zwarte gemeenschap.
http://worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=38565
"In the presence of NAACP President Kweisi Mfume and other African-American leaders, comedian Bill Cosby took aim at blacks who don't take responsibility for their economic status, blame police for incarcerations and teach their kids poor speaking habits.
Cosby said, according to Leiby: "Ladies and gentlemen, the lower economic people are not holding up their end in this deal. These people are not parenting. They are buying things for kids – $500 sneakers for what? And won't spend $200 for 'Hooked on Phonics.'
He added: "They're standing on the corner and they can't speak English. I can't even talk the way these people talk: 'Why you ain't,' 'Where you is' ... And I blamed the kid until I heard the mother talk. And then I heard the father talk. ... Everybody knows it's important to speak English except these knuckleheads. ... You can't be a doctor with that kind of crap coming out of your mouth!"
The Post said Cosby also targeted imprisoned blacks.
"These are not political criminals," he said. "These are people going around stealing Coca-Cola. People getting shot in the back of the head over a piece of pound cake and then we run out and we are outraged, [saying] 'The cops shouldn't have shot him.' What the hell was he doing with the pound cake in his hand?" "
en http://www.washingtonpost(...)37869-2004May18.html
" Cosby's remarks sparked a debate in the black community. Some criticized Cosby for fueling negative racial stereotypes and giving credence to conservative beliefs that the problems facing African Americans are self-imposed. But others applauded him for talking about the importance of personal responsibility, and still others found themselves split on how they viewed his message.
Yesterday, Cosby told his critics, "Come at me all you want." To those who criticized him for blaming the victim by preaching personal responsibility, he said: "I know a victim when I see one. And so did Christ. And so does God know victims. And so do we all recognize victims. But some victims you can look at and say, 'Get up.' " "
Tenslotte nog http://www.blackamericaweb.com/site.aspx/bawnews/cosby524
"Bill Cosby on Out-of-Wedlock Births to Blacks:
“Grandmother, mother and great-grandmother in the same place raising children and the child knows nothing about love or respect from any one of the three of them. All the child knows is give me, give me, give me.”
“We’re not parenting ladies and gentlemen. Listen to these people. They are showing you what’s wrong. People putting their clothes on backward; isn’t that a sign of something going on wrong? Are you not paying attention? People with the hat on backwards and pants down around their crack. Isn’t that a sign of something, or are you waiting for Jesus to pull his pants up?”
“Isn’t it a sign of something when she’s got a dress on all the way up to her crack?”
BAW Reality Check:
Sixty-eight percent of all babies born to black women in 2002 were born out of wedlock, according to the U.S. Department of Health and Human Services' National Vital Statistics Report."
Bill Cosby on the Poor Verbal Skills of many Young Blacks:
“I can’t even talk the way these people talk: ‘Why you ain’t, where you is’…I don’t know who these people are. And I blamed the kid until I heard the mother talk. And then I heard the father talk. It’s all in the house. You used to talk a certain way on the corner and when you got in the house you switched to English. Everybody knows that at some point you switch to English, except these knuckleheads.”
“We’re raising our own home-grown immigrants.”
BAW Reality Check:
Last year the College Board, which administers the Scholastic Aptitude Test (SAT) reported that while test scores for virtually every other racial and ethnic group rose, blacks students made no progress on the exam between 2001 and 2002. Black students had the lowest average score of all groups in both the math and verbal portions of the test."
Stuur een elite eenheid er heen die je volpompen met een minigun als je niet tot de groep behoort die er moet zijn om dingen (herstelwerkzaamheden) te doen.
Goed Agenten daar zijn ook triggerhappy en zullen er vast ook wel lol in beleven maar zoiets moet je toch aan echte ijzervreters overlaten.
Zie deze link:
http://www.broodjeaap.nl/neworleans.html Mja, want zwart is niet alleen een huidskleur ofzo? Je begint gevaarlijk dicht in de buurt te komen van een rassentheorie... Ze is zwart, maar ze is succesvol dus dan kan ze niet meer echt zwart zijn? Moeten zwarte mensen perse arm en kansloos blijven om zwart te kunnen blijven? Een hele hoop mensen lijken deze mentaliteit wel te omarmen. Zou fijn zijn als men eens wat verder dan huidskleur alleen kon kijken. Ik walg dan ook van de propagandisten die hiermee hun slachtoffer rol proberen te verrijken...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken