Nieuws
Ook twee benen in water gevonden in A'dam

Het hoofd werd gisteren door vissers aangetroffen en door de politie uit het water gehaald. Ook op het hoofd wordt sectie verricht om te bekijken hoe de eigenaar om het leven is gekomen. Het hoofd moet volgens de politie al enige weken in het water hebben gelegen.
In Weesp werd vorige week een romp uit het water gevist. Ook hiervan is het niet bekend of deze bij de overige lichaamsdelen horen. "Het is natuurlijk geen kwestie van alle delen op een tafel gooien en puzzelen", verklaart een Amsterdamse politiewoordvoerder.
Als het niet past kan het nooit natuurlijk. politiewoordvoerders zeggen wel vaker wat en vooral onduidelijke dingen.
Reken maar dat een eerste schifting zo wel wordt gemaakt. Pas als er geen uitsluitsel is wordt er DNA afgenomen.
Maar als op eerste indruk al duidelijk wordt dat het een mensbouwpakket is wordt een DNA voor de vorm en verdere opsporing gebruikt.
lol
Afrekening in het circuit?
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
Oren, ogen, puntje van je neus foto
hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
Best wel fucked up trouwens, collega van mij woont in Noorderbreedte.
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
waarom gebeuren zulke dingen alleen hier in a'dam :S
Ik ben misschien een beetje bevooroordeeld over de politie.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
GEBOREN 9 juli 1968, Rome, Italië
LAND Italië
GEBOREN 9 juli 1968, Rome, Italië
LAND Italië
Alsof de Nederlandse wateren vol met ledematen en andere lichaamsdelen drijven }:O }:O }:O
foto Benen bij benen, armen bij armen, hoofden bij hoofden... fotofoto
Dus wat lult die politie nou foto
Eh die zuiveringsinstallaties van het waterbedrijf, werken die nu echt goed, of moeten we effe geen water drinken voorlopig foto
Gaan al die politiebureaus straks kwartetten??
Mag ik van jou het rechterbeen dan krijg jij van mij het hoofd??
foto
hoor net (op het nieuws) dat ze ook armen gevonden hebben!!
heb puzelen altijd wel leuk gevonden, maar met mensenresten... foto
Merktie toch niets van.. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken