Nieuws
Blote Belgen op de foto in Brugge
De Amerikaanse fotograaf Spencer Tunick, vooral bekend van het fotograferen van grote naakte mensenmassa's in openbare gelegenheden, komt op 7 mei naar Brugge in België voor een 'installation', zoals de man z'n werk zelf noemt. Er hebben zich al zevenhonderd vrijwilligers, onder wie ook enkele Nederlanders, aangemeld om bij Tunick op de foto te gaan.
De fotograaf is uitgenodigd door de stad Brugge, in het kader van het festival Corpus Brugge '05. Manon Billiet, lid van de organisatie, lichtte dit initiatief als volgt toe: "Bij Corpus draait alles vier maanden lang om het lichaam. Wij vonden Spencer Tunick perfect bij dat thema passen."
De festivalorganisatie hoopte te bereiken dat de kunstuiting vooral een Belgisch kunstwerk zou worden. Dat er dan toch enkele Nederlanders zich hebben kunnen inschrijven wijt de organistatie aan het feit dat leden van een Nederlandse naturistenvereniging het persbericht waarschijnlijk op hun site hebben gezet.

Een installation zoals Tunick deze in Melbourne maakte (© Tunick)
Meer foto's van Tunick vind je op z'n site en verder ook o.a. hier
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
Gewoonik
Eerste naam én adoratietopique *O*
Op maandag 4 januari 2010 23:20 schreef suikertaartje het volgende:
Ik vind deze echt wat voor jou: cogito ergo sum (ik denk dus ik besta)
Moet je ff een ruft laten voor degene achter je. foto
Laat je gaan, mrdoctor! foto
Hij is kennelijk ook in Breda geweest. Als ie nog eens in NL komt wil ik me ook wel opgeven, lijkt me leuk om een deeltje in zo'n foto te zijn!
Nee, ik ben geen naturist
Een poos geleden zag ik ook zo'n foto maar er zat ook donker 'vlees' tussen. Ook al zo walgelijk. Zeg nou zelf...
Nu met VERNIEUWDE FOBO
"Better than a thousand hollow words, is one word that brings peace" - Buddha
foto
Ook een mooi effect op deze foto foto
edit: zie ook deze foto: http://www.i-20.com/images/works/w159.jpg
Eerste naam én adoratietopique *O*
Op maandag 4 januari 2010 23:20 schreef suikertaartje het volgende:
Ik vind deze echt wat voor jou: cogito ergo sum (ik denk dus ik besta)
Btw, het lijken allemaal wel kleine biggetjes daar in dat gras. Speklappies!!!! foto
Als er zich een paar gidzwarte afrikanen aanmelden kan ik enigszins begrijpen dat de kunstenaar zegt van sorry, alleen lichte huidjes (voor de kunst hè)
Gaat ook helemaal in tegen het idee van deze kunst, nl. dat het lichaam universeel is en overal hetzelfde, waar je ook ter wereld komt! (enfin, da's toch voor een deel zoals ik zijn project zie, vandaar ook dat het zo internationaal is...)
Hopen dat zo'n foto in Brugge een "Belgisch karakter" krijgt kan denk ik alleen door de omgeving waarin de foto getrokken wordt, niet door de lichamen zelf.
Waarschijnlijk doet hij wel installations van allerlei 'tinten' mensen door elkaar. Lijkt me logisch want daarmee kan je optisch wel leuke dingen bereiken lijkt me
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
bloot, prima, maar ik zie het liever functioneel (stranden, douchen, etc.)
foto
Nu met VERNIEUWDE FOBO
"Better than a thousand hollow words, is one word that brings peace" - Buddha
Maar kunst... Ach, tegenwoordig is alles kunst en iedereen kunstenaar.
foto
Speklap3000 is mijn maatje en DTS winnaar februari!
lekker naakt liggen tussen al die naakte madamkes in.... mjammie fotofoto
Eerste naam én adoratietopique *O*
Op maandag 4 januari 2010 23:20 schreef suikertaartje het volgende:
Ik vind deze echt wat voor jou: cogito ergo sum (ik denk dus ik besta)
(Trouwens erg zielig als je gewoon zou meedoen omwille van naakte vrouwen) foto
ziet er wel grappig uit kan ook alleen met belgen he
Dit soort dingen vind ik dan wel weer grappig. Heck als ik Belg was had ik ook meegedaan lol.
Zouden ze dan toch misschien niet zo dom zijn als ik dacht?
vrij cru...
kunst, zeer zeker, in een zekere zin
Ik hoop trouwens niet dat ie in herhaling valt (vies ventje foto)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken