Een 13-jarige leerling van een Rotterdamse school heeft haar docent maandag verwond toen ze een hamer door de klas gooide. De hoofdwond van de vrouw moest worden gehecht. Dat meldt de politie.
Het incident vond plaats tijdens een handvaardigheidles op de school aan de Hazelaarweg in de wijk Schiebroek. Toen in het lokaal onrust ontstond gooide het meisje de hamer door het klaslokaal. De hamer raakte het hoofd van de docente, die een aantal leerlingen aan het helpen was. Waarschijnlijk had het meisje niet de bedoeling de docente te raken.
Het slachtoffer werd naar het ziekenhuis gebracht. Nadat de wond was verzorgd mocht ze het hospitaal verlaten. Het meisje is aangehouden en verhoord. Ze moet zich voor de rechter verantwoorden.
quote:Dat eerste woord kan echt nietOp woensdag 8 februari 2012 @ 11:30 schreef 2NutZ het volgende:
Ritueel verkrachten.
quote:nee, er vlak naast zat een spijkertje los in de muur....Waarschijnlijk had het meisje niet de bedoeling de docente te raken
quote:Wat zal dat confronterend zijn om te zien wat die rechter op tafel heeft liggenZe moet zich voor de rechter verantwoorden.
quote:Ze wilde de hamer schoonmaken en toen ging ie per ongeluk afOp woensdag 8 februari 2012 @ 11:32 schreef Jeroen_Blueman het volgende:
Het staat ook bij NOS, alleen staat daar bij dat de politie er al aan denkt dat het niet expres is gedaan.
quote:Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:34 schreef driekwartzool het volgende:
[..]
Ze wilde de hamer schoonmaken en toen ging ie per ongeluk af
quote:Of: leraar slaat leerling.Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:37 schreef Fat_Mike het volgende:
ik dacht in eerste instantie "wtf de jeugd van tegenweuurdig"
maar toen bedacht ik me dat ik in klas 2 middelbare school het precies andersom heb meegemaakt.
Leraar gooide schroevendraaier richting scholier
quote:nee, daarom gooi je een hamer naar iemandWaarschijnlijk had het meisje niet de bedoeling de docente te raken.
quote:Een jonge uit mijn klas vroeger trapte een lerares onder haar voet in terwijl ze van de trap liep en die viel de trap af. Gelukkig heeft ze er niets aan overgehouden. Die jongen heeft heel veel geluk gehad want ze dacht dus dat de hak van haar schoen was afgebroken. Anders was het poging tot moord / zware mishandeling geweest.Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:33 schreef swollywood het volgende:
Klasgenoot van me vroeger op de Havo, gooide een passer met de punt vast in het schoolbord 10 cm naast het hoofd van de docente Wiskunde.
Dat was direct zijn laatste les op die school.
quote:En daar is 'ie.Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:46 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Rotterdam tjaaa 50% kans dat je de afkomst goed hebt.
quote:Helpt dat dan tegen hoofdwonden?Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:30 schreef 2NutZ het volgende:
Ritueel verkrachten.
quote:Wat maakt het uit wat de afkomst is? Het gaat hoe dan ook te ver een hamer op te pakken en te gooien.Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:46 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Rotterdam tjaaa 50% kans dat je de afkomst goed hebt.
quote:Ooohh shit net te laat!!!!Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:52 schreef BorisDeLul het volgende:
[..]
Pick me, pick me!!!
Rotterdammer?
quote:Want als een Marokkaan, Antilliaan, Surinamer, Turk, Chinees, of Somaliër een hamer door een leslokaal gooit is dat erger dan wanneer een Nederlander dat doet.
quote:Ik zou je willen adviseren in de werkelijkheid terug te keren, en niet zulk onderscheid te maken als het niet nodig is.Op woensdag 8 februari 2012 @ 12:01 schreef driekwartzool het volgende:
[..]
Zolang het hier nog steeds zo is dat mensen zich liever laten doodslaan door een blanke dan de kans lopen verwond te worden door een gekleurde schijnt die afkomst er heel veel mee te doen te hebben.
quote:Rotterdammer he. Geen woorden maar daden.Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:31 schreef el_burro het volgende:
Typisch... Ik durfde dat nog niet eens in mijn hoofd te halen toen ik die leeftijd had...
quote:Een minnetje!Op woensdag 8 februari 2012 @ 12:01 schreef Xs2Shanna het volgende:
[..]
Ooohh shit net te laat!!!!
Wat heb je gewonnen??
quote:Dat was zeker ene Hans T ?Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:33 schreef swollywood het volgende:
Klasgenoot van me vroeger op de Havo, gooide een passer met de punt vast in het schoolbord 10 cm naast het hoofd van de docente Wiskunde.
Dat was direct zijn laatste les op die school.
quote:Bob de Bouwer?Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:46 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
Rotterdam tjaaa 50% kans dat je de afkomst goed hebt.
quote:Verstand? Kan je dat op facebook vinden? Heb je daar een app voor?Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:55 schreef xBlackHeart het volgende:
Wie gooit er in vredesnaam een hamer door de klas heen? Waar zit dat verstand van haar?

quote:respectOp woensdag 8 februari 2012 @ 12:45 schreef B-FliP het volgende:
[..]
Verstand? Kan je dat op facebook vinden? Heb je daar een app voor?
quote:Nou heb je je broek volOp woensdag 8 februari 2012 @ 11:42 schreef B-FliP het volgende:
DERP!!!
quote:In de USSR zou dat nog zijn:Op woensdag 8 februari 2012 @ 12:57 schreef Gitank2 het volgende:
Die klas ging los op "Can't Touch This" ?
quote:Luister eens hier schoppenvrouw. Je vraagt of de afkomst er toe doet, ik leg je uit waarom voor sommige mensen dat er toe doet en vervolgens verwijt je mij dat onderscheid te maken.Op woensdag 8 februari 2012 @ 12:04 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ik zou je willen adviseren in de werkelijkheid terug te keren, en niet zulk onderscheid te maken als het niet nodig is.
quote:Ik weet het niet hoor, maar volgens jouw verhaal gooit ze dus de hamer naar de pestkoppen? De hamer raakt de lerares die op dat moment een groepje leerlingen aan het helpen is... Knap verhaal als de pestkop dus in dat groepje leerlingen zou zitten met de lerares in z'n/haar nek!Op woensdag 8 februari 2012 @ 14:28 schreef Dehnus het volgende:
Maar het verhaal zo te horen was het onbedoeld en meer.. getreiter van anderen tot ze er "IK BEN ER GODVERDOMME ZAT VAN HIER!" een knal voorgeeft en de verkeerde raakte. De pestkop lacht in zijn vuistje, maar ja die word al jaren vereert in Nederland.
quote:Het was natuurlijk een retorische vraag. Maar dat begrijp jij niet.Op woensdag 8 februari 2012 @ 13:20 schreef driekwartzool het volgende:
[..]
Luister eens hier schoppenvrouw. Je vraagt of de afkomst er toe doet, ik leg je uit waarom voor sommige mensen dat er toe doet en vervolgens verwijt je mij dat onderscheid te maken.
Misschien zou je eens aan de dokter kunnen vragen of een hersenprothese iets voor je is.
quote:Wat wil je dan?Op woensdag 8 februari 2012 @ 15:49 schreef LittleLidl het volgende:
De politiek heeft in 25 jaar tijd het onderwijs gemaakt tot een zeer gevaarlijk beroep. Door de minachting van het docentenberoep is de verachting voor de leraar gewoongoed.
Deze jonge leerlinge zal in bescherming genomen worden en na wellicht een schorsing (lees 'vakantie') weer terug in de klas zitten.
quote:Misschien waren ze wel aan het keten en ging het mis.Op woensdag 8 februari 2012 @ 11:40 schreef Daggerspine het volgende:
Het was wel de bedoeling om het hoofd van de docente te raken...
Ze heeft er nu alleen spijt van.
Dat is wat anders.
Tenzij ze probeerde iemand anders' hoofd te raken... Maar verder is er geen reden om met hamers te gooien.